Wednesday 13 vezou horror punkrock do Prahy a Bratislavy

Wednesday 13 vezou horror punkrock do Prahy a Bratislavy

Support: BITCH AND CHIPS (cze)

Neděle 04.11. 2012 – Praha,  Nová Chmelnice

Úterý 06.11. 2012 – Bratislava, Randal

Je to tady! Do Prahy a Bratislavy se po čtyřech letech řítí formace WEDNESDAY 13 a mobilizaci tak vyhlašují všichni česko-slovenští vyznavači té nejšílenější horror-punkrockové zábavy. Společně s WEDNESDAY 13 se v Praze (4.11.) a Bratislavě (6.11.) představí aktuální objev české, a zároveň už také evropské, scény v podobě kapely BITCH AND CHIPS. Vstupenky na český i slovenský koncert jsou k dostání ve všech běžných předprodejních sítích. Bližší informace na www.obscure.cz.

WEDNESDAY 13 není pouze jméno hlavní hvězdy středečního večera, nýbrž také pseudonym duchovního otce celého projektu, Josepha Poola, který se však svého občanského jména dávno vzdal a mezi živými i mrtvými je znám jako „Wednesday“. Od člověka, který v kolonce povolání udává “motherfucker”,  spoluvytváří komiks s názvem „Thirteen Dead Kids“ a jehož velkým vzorem je ALICE COOPER, snad  ani nemůžete očekávat nic „normálního“. Velmi proslavený je také další jeho projekt s názvem MURDERDOLLS, ve kterém mj. hraje na kytaru bubeník SLIPKNOT Joey Jordison.  Wednesday se stává symbolem pro současnou mladou generaci, kterou ovlivňuje svými postoji, názory, hudbou, ale také stylem oblékání, za který vás rodiče doma moc nepochválí.

Těžko říci, které síly mu před dvěma lety vnukly představu založit nový projekt, ale rozhodně to musely být síly pořádně zvrácené, neboť to, co vzniklo a bylo pojmenováno jako WEDNESDAY 13, bude děsit miliony pozemských smrtelníků ještě řadu desetiletí, a to zřejmě až do doby, než bude z planety Země odstraněno poslední CD této kapely. První vizitkou W 13 bylo album „Transylvania 90210: Songs of Death, Dying, and the Dead”, které katapultovalo kapelu z potemnělých hřbitovů do koncertních síní po celém světě. Následovali v rychlé sledu vydané desky „Fang Bang“, „Skeletons“, „Bloodwork“ a žívák „Fuck It, We’ll Do It Live“. Z kapely WEDNESDAY 13 se během pouhých několika let stal jeden z nejvýznamnějších představitelů hudebního stylu, kterému v minulosti vyšlapal cestičku sám velký MARILYN MANSON a v současnosti ho svým způsobem zosobňují třeba The MISFITS nebo MY CHEMICAL ROMANCE.

V letošním roce vydali, tradičně aktivní, WEDNESDAY 13 EP s názvem „Spook and Destroy“ a pro příští rok je naplánováno zbrusu nové album, které dostane název „The Dixie Death“.

Související odkazy:

www.wednesday13.com

www.myspace.com/officialwednesday13

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky

Na Aerodrome festivalu vystoupí Oscar and the Wolf!

Nahradí X Ambassadors, kteří odložili celé evropské turné. Na pátém ročníku Aerodrome Festivalu,

nabízí i domácí jména

nabízí i domácí jména

Program Aerodrome Festivalu se rozrůstá o tuzemské umělce – Marpa, Lenny, Support Lesbiens,

Aerodrome festival potvrzuje posledni zahranicni kapelu letosniho programu – Halestorm!!

Posledním jménem, které bude na letošním ročníku Aerodrome festivalu reprezentovat zahraniční rockovou scénu,

Aerodrome Festivalu bude kralovat Lana Del Rey

Aerodrome Festival korunuje letošní program jednou z největších hvězd současnosti – americkou zpěvačkou

Treti rocnik festivalu Rock Heart opet laka na atraktivni jmena – Sodom, Hammerfall, Epicu, Guse G nebo znovuobnovene Rage – Refuge

Rock Heart, který se za pouhé dva roky své existence stal jedním z

více...

Půjčovna lodí Jizera

Rádi bychom Vám představili novou půjčovnu lodí Jizera. Půjčujeme kanoe a rafty na řece Jizeře. Nejčastěji působíme na středním toku Jizery – mezi Spálovem a Příšovicemi. Na tomto úseku má Jizera charekter mírné turistické řeky. Vodácké vybevení půjčujeme za bezkonkurenční ceny. Navíc doprava lodí je zdarma.

Půjčovna lodí a Malá Skála patří neodmyslitelně dohromady díky jedinečnému spojení řeky a okolní přírody. Tak neseďte doma. Udělejte si vodácký výlet po Jizeře.

Související články

Horrorshow s Wednesday 13 v Praze

Horrorshow s Wednesday 13 v Praze

místo: Nová Chmelnice – Praha datum: 4.11.2012 Nemohu přiznat, že jsem se svým způsobem nechal

Support Lesbiens – 15 years on the tour

Když jsem svému okolí zvesela oznamovala, že se v úterý 20.11. chystám na koncert Support

Wednesday 13 přijede do Rock Café

Zamkněte dveře, zabedněte okna a v napětí očekávajte věci následující – přichází svět děsu a


Vyzkoušejte

Error, no group ID set! Check your syntax!

Upozornění

Doslovné, ani částečné přebírání obsahu není bez předchozího souhlasu redakce povoleno.

Copyright 2005 - 2010 | ISSN 1801-5921
Všechna práva vyhrazena | All Rights Reserved