Téma: Wednesday 13

  • Navigace: Home > Wednesday 13

Horrorshow s Wednesday 13 v Praze

místo: Nová Chmelnice – Praha datum: 4.11.2012 Nemohu přiznat, že jsem se svým způsobem nechal oblbnout kámošema, když jsem podlehl pozvání na koncert kapely, kterou jsem ani neznal. Navíc kámoši na poslední chvíli účast odřekli, a tak jsem na místo … Continue reading

Kategorie: Koncert Autor:

Wednesday 13 vezou horror punkrock do Prahy a Bratislavy

Support: BITCH AND CHIPS (cze) Neděle 04.11. 2012 – Praha,  Nová Chmelnice Úterý 06.11. 2012 – Bratislava, Randal Je to tady! Do Prahy a Bratislavy se po čtyřech letech řítí formace WEDNESDAY 13 a mobilizaci tak vyhlašují všichni česko-slovenští vyznavači … Continue reading

Kategorie: Tisková zpráva Autor:

Support Lesbiens – 15 years on the tour

Když jsem svému okolí zvesela oznamovala, že se v úterý 20.11. chystám na koncert Support Lesbiens do pražského klubu Roxy, každý na mě koukal jako zjara, že jsem si asi spletla místo konání nebo si pekelně vymýšlím. A tak jsem … Continue reading

Kategorie: Koncert Autor:

Wednesday 13 přijede do Rock Café

Zamkněte dveře, zabedněte okna a v napětí očekávajte věci následující – přichází svět děsu a hrůzy, šílených zombie a rockových stars! Postavy ze záhrobí hodlají 25. dubna zaplavit Prahu a probudit dočasně k životu všechny místní vyznavače té nejšílenější horor … Continue reading

Kategorie: Koncert Autor:

Nejnovější příspěvky

Na Aerodrome festivalu vystoupí Oscar and the Wolf!

Nahradí X Ambassadors, kteří odložili celé evropské turné. Na pátém ročníku Aerodrome Festivalu,

nabízí i domácí jména

nabízí i domácí jména

Program Aerodrome Festivalu se rozrůstá o tuzemské umělce – Marpa, Lenny, Support Lesbiens,

Aerodrome festival potvrzuje posledni zahranicni kapelu letosniho programu – Halestorm!!

Posledním jménem, které bude na letošním ročníku Aerodrome festivalu reprezentovat zahraniční rockovou scénu,

Aerodrome Festivalu bude kralovat Lana Del Rey

Aerodrome Festival korunuje letošní program jednou z největších hvězd současnosti – americkou zpěvačkou

Treti rocnik festivalu Rock Heart opet laka na atraktivni jmena – Sodom, Hammerfall, Epicu, Guse G nebo znovuobnovene Rage – Refuge

Rock Heart, který se za pouhé dva roky své existence stal jedním z

více...

Půjčovna lodí Malá Skála

Rádi bychom Vám představili novou půjčovnu lodí Jizera. Půjčujeme kanoe a rafty. Naše stálé pobočky najdete přímo na břehu Jizery: na Malé Skále a Zrcadlové Koze. Naše lodě můžete využít k projižďce po Jizeře nebo nedaleké Kamenici. Vodácké vybevení půjčujeme za bezkonkurenční ceny. Navíc doprava lodí je zdarma.

Půjčovna lodí a Malá Skála patří neodmyslitelně dohromady díky jedinečnému spojení řeky a okolní přírody. Tak neseďte doma. Udělejte si vodácký výlet po Jizeře.