ZIMNÍ MASTERS OF ROCK 2008

ZIMNÍ MASTERS OF ROCK 2008

LORDI (Fin), GAMMA RAY (Ger), DESTRUCTION (Ger), FIREWIND (Gre), ELDRITCH (Ita), KIUAS (Fi

4. ročník zimní verze největšího mezinárodního rock-metalového festivalu u nás – ZIMNÍ MASTERS OF ROCK festival potvrzuje další účinkující kapely!

Po mega show populární německé bandy GAMMA RAY, řecké melodic metalové kapele FIREWIND, představující svou novinkovou desku „Premonition“ a koncertě melodic metalových finů KIUAS, nám nyní do programu nově přibývají další, a zde nutno podotknout skutečně hvězdná jména!

Monstrózní megashow, která nadchla a uvedla do varu všechny návštěvníky letošní Benátské Noci – to je finská děsivě bombastická banda LORDI! Na Malé Skále předvedli skutečně strhující hudební show plnou ohňů a pyroefektů. K hodnocení jejich vystoupení se nejvíce hodí asi slova pořadatele BN – Pavla Mikéze, který vzpomínal, zda vůbec někdy měli takové show a diskusi končí: „Kam se na ně hrabou „škorpíci“.“ Tato banda zkrátka předvedla jedno z nejlepších vystoupení, které kdy na Benátské Noci bylo. LORDI vyrážejí na podzim na evropské tour, a tak nebudou chybět ani na Zimním Masters of Rock!

Po letním fantastickém vystoupení kanadské legendy thrash metalu Annihilator se i na zimní verzi festivalu Masters Of Rock chystá velká thrash legenda – němečtí DESTRUCTION!

Kapela, s charismatickým lordem Schmierem v čele, letos slaví již 25. narozeniny a nejlepší oslavou budiž nové, jubilejní, 10. album, nazvané „D.E.V.O.L.U.T.I.O.N.“ jehož termín vydání byl stanoven na 29. srpna! 25 let DESTRUCTION, to je 25 let klasického německého thrash metalu, 25 let inteligentních textů, 25 let nadšení pro hru a neúnavného bavení obecenstva, 25 neohrožených let ve světové hudební extralize! Na jejich nové jubilejní, narozeninové desce „D.E.V.O.L.U.T.I.O.N.“ se cílěně snoubí vše, co přineslo kapele slávu, kterou si udržela po celé čtvrtstoletí svého působení na poli exrémního metalu. Kytary, rychlé a ostré jako motorová pila, avšak silné dosti a schopné v těch pravých momentech ustoupit drtivě emocionálním pasážím. Jako třešničku na tomto dokonalém narozeninovém dortu tvoří, mistři kytary jako např. Vinnie Moore (UFO) ve skladbě „Devolution“ nebo Jeff Waters (ANNIHILATOR) ve skladbě „Urge (the Greed of Gain)“. Na Zimním Masters Of Rock se tak dočkáme velkolepé, nezapomenutelné, správně thrash-šílené narozeninové oslavy!

Druhou nově potvrzenou kapelou festivalu jsou italští heavy-power metaloví ELDRITCH, kteří vydali v loňském roce velmi povedenou desku „Blackenday“ a nyní pracují na dalším novém materiálu, aby ho v zimě mohli představit vám, metalovému publiku!

Program festivalu ZIMNÍ MASTERS OF ROCK se vykrystalizoval do maximálně zajímavé podoby! Nezbývá, než se těšit na další zimní dávku metalové energie, která rozhodně a silou sobě vlastní roztříští všechny ledové kry zimy v našich žilách!

Vstupenky jsou k dostání v pořádající agentuře Pragokoncert, tel: 577 432 420, 777 701 591, e-mailu: dupalova@pragokoncert.com, přes stránky www.mastersofrock.cz, v předprodejních sítích Ticket-Art, Ticketstream a Ticketportal a ve všech obvyklých předprodejích.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky

Na Aerodrome festivalu vystoupí Oscar and the Wolf!

Nahradí X Ambassadors, kteří odložili celé evropské turné. Na pátém ročníku Aerodrome Festivalu,

nabízí i domácí jména

nabízí i domácí jména

Program Aerodrome Festivalu se rozrůstá o tuzemské umělce – Marpa, Lenny, Support Lesbiens,

Aerodrome festival potvrzuje posledni zahranicni kapelu letosniho programu – Halestorm!!

Posledním jménem, které bude na letošním ročníku Aerodrome festivalu reprezentovat zahraniční rockovou scénu,

Aerodrome Festivalu bude kralovat Lana Del Rey

Aerodrome Festival korunuje letošní program jednou z největších hvězd současnosti – americkou zpěvačkou

Treti rocnik festivalu Rock Heart opet laka na atraktivni jmena – Sodom, Hammerfall, Epicu, Guse G nebo znovuobnovene Rage – Refuge

Rock Heart, který se za pouhé dva roky své existence stal jedním z

více...

Půjčovna lodí Jizera

Rádi bychom Vám představili novou půjčovnu lodí Jizera. Půjčujeme kanoe a rafty na řece Jizeře. Nejčastěji působíme na středním toku Jizery – mezi Spálovem a Příšovicemi. Na tomto úseku má Jizera charekter mírné turistické řeky. Vodácké vybevení půjčujeme za bezkonkurenční ceny. Navíc doprava lodí je zdarma.

Půjčovna lodí a Malá Skála patří neodmyslitelně dohromady díky jedinečnému spojení řeky a okolní přírody. Tak neseďte doma. Udělejte si vodácký výlet po Jizeře.

Související články

Masters of Rock 2014 – atmosféra

Masters of Rock 2014 – atmosféra

Masters nejsou zdaleka jen o kapelách. Na tomto místě najdete pár postřehů a hlavně snímků,

Masters of Rock 2014

Masters of Rock 2014

místo: Vizovice datum: 10.-13.7.2014 Čtvrtek Zapsáno a nadatlováno online do mobilního telefonu, tedy následující řádky

Potvrzené kapely druhého pódia festivalu Masters of Rock 2014

Potvrzené kapely druhého pódia festivalu Masters of Rock 2014

ABSOLUT DEAFERS (CZE) – Tento energický rock metal pochází ze severní Moravy a začátek kapely

THE EXPLOITED na letošním Masters nemohou vystoupit

THE EXPLOITED na letošním Masters nemohou vystoupit

Punkové legendě THE EXPLOITED se ani letos nepodaří vystoupit na Masters of Rock. Už se

Program autogramiád na Masters je kompletní, nechybí Dream Theatre

Program autogramiád na Masters je kompletní, nechybí Dream Theatre

Ode dneška si můžete plánovat svůj čas na Masters of Rock na minuty. Po zveřejnění


Vyzkoušejte

Error, no group ID set! Check your syntax!

Upozornění

Doslovné, ani částečné přebírání obsahu není bez předchozího souhlasu redakce povoleno.

Copyright 2005 - 2010 | ISSN 1801-5921
Všechna práva vyhrazena | All Rights Reserved