Potvrzené kapely druhého pódia festivalu Masters of Rock 2014

Potvrzené kapely druhého pódia festivalu Masters of Rock 2014

ABSOLUT DEAFERS (CZE) – Tento energický rock metal pochází ze severní Moravy a začátek kapely se datuje od roku 2007. Parta svou kariéru odstartovala na jaře roku 2011, kdy vydala své první CD + DVD. Vloni vydala své poslední album s názvem „Zrození“ a určitě z něj zazní písně i na letošním Masters.

AIVN’s NAKED TRIO (CZE) – Nová kapela brněnského kytaristy Aivna, kterého můžete znát z kapel ANNIE’s TRIP nebo ZASTAVÁRNA BB. Rock ‚n‘ Roll with Blues Balls!

ANIME TORMENT (CZE) – Death-metal z Litoměřic od roku 2007. Letos na jaře podepsali smlouvu s vydavatelstvím Sundeath Records, pod kterým mají v plánu vydat své nové album.

BAD FACE (CZE) – Uherskobrodské trio, které letos slaví 10 let působení na scéně, ve svých vystoupeních plných težkotonážního materiálu promyšleně boří žánrovou hranici mezi metalem a ještě větším metalem!

BOOTERS (CZE) – Kapela hrající od r. 2011 vlastní styl, který je kombinací crossoveru, grunge, hard rocku a rock ‚n‘ rollu s českými texty. Letos u vydavatelství Alfedus Music vydala své debutové album s názvem „Sofie“.

BU-FU (CZE) – Kapela BU-FU míchá svůj koktejl ostrého rapu, hutné, průrazné kytary a šlapající rytmiky už od r. 2006. Na začátku letošního roku vydala u vydavatelství Alfedus Music své debutové album s názvem „Buy Us Fuck You!

COVERS FOR LOVERS (CZE) – Pop-punk rocková kapela hraje od r. 2010. K originálně zpracovaným cover hitům, které hrála dříve, se časem přidaly i písně z vlastní tvorby. COVERS FOR LOVERS na festivalu představí taky své nové album, které vychází koncem června.

DOLLS IN THE FACTORY (CZE) – Poměrně mladá čtyřčlenná kapela z Frýdku-Místku, hrající od r. 2011, se prezentuje klasickým pop-rockem. Aktuálně představila nový videoklip na píseň „Believe“, která na YouTube získává své posluchače.

FIVE O’CLOCK TEA (CZE) – Pražská crossoverová partička, jež se zformovala r. 2006, si zakládá na žánrové variabilitě. Síla skupiny je v jedinečném live vystoupení, kde odpaluje energickou smršť nekompromisně zkreslených kytar, drtivé basy a úderné rytmiky doplněnou o ženský i mužský vokál.

HAND GRENADE (CZE) – Kapela z Mirovic na Písecku se představila na Masters of Rock už v minulých ročnících. Kromě své energické show, ve které uslyšíte směs rocku, hardrocku, heavy, metalu a thrashe, přinese i jedinečnou ohňovou show.

HELPNESS (CZE) – Kapela vznikla už v roce 1995. V začátcích hrála styl podobný MEGADETH apod. Teď však vyzní mírně jako crossover, i když thrashové kořeny se ani dnes nezapřou.

HOLY SHIRE (ITA) – Symphonic power metalová kapela z italského Milána působí od roku 2009. V jejím čele stojí charismatická zpěvačka Erika „Aeon“ Ferraris. Parta letos v květnu představila své nové album „Midgard“.

RIMORTIS (CZE) – Speed metalová legenda z Poděbrad hrající již 15 let. Kapela na loňském Masters of Rock strhla davy a před Alfedus Music Stage ji podpořilo několik set až tisíc fanoušků. Letos doufáme to bude ještě o něco větší.

SÁM SEBOU (SVK) – Kapela vznikla v roce 2010, pochází ze slovenského Jamníka a hraje melodický pop-punk. Předloni se představila jako host na turné sk. INÉ KAFE a koncem loňského roku vydala své druhé studiové album a debutovou píseň s klipem „Dievča cez internet“, které představili i na TV Óčko.

THE BACKROAD DEALS (CZE) – „Deals“ následují US Rock ‚n‘ Rollovou scénu 70., 80. a 90. let. Kapela působí od r. 2011 a pochází z Prahy. Hlavního zpěvu se ujala vokalistka Lu C. a ta svým chraplavým hlasem ukáže zač je toho Rock ‚n‘ Roll!

TRISTANA (SVK) – Kapela vznikla koncem 90. let v Považské Bystrici na Slovensku. Za léta své existence předskakovala před mnoha zahraničními interprety. Aktuálně pracuje na třetím studiovém albu s názvem „Virtual Crime“.

X-LEFT TO DIE (CZE) – Tato partička s vážkou ve znaku letos slaví 10. výročí vzniku. Svůj styl označuje jako bluecore. Frontman kapely, zpěvák David Weingartner, se v minulosti objevil v jedné z česko-slovenských pěveckých soutěží a dostal se až mezi Top 10.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky

Na Aerodrome festivalu vystoupí Oscar and the Wolf!

Nahradí X Ambassadors, kteří odložili celé evropské turné. Na pátém ročníku Aerodrome Festivalu,

nabízí i domácí jména

nabízí i domácí jména

Program Aerodrome Festivalu se rozrůstá o tuzemské umělce – Marpa, Lenny, Support Lesbiens,

Aerodrome festival potvrzuje posledni zahranicni kapelu letosniho programu – Halestorm!!

Posledním jménem, které bude na letošním ročníku Aerodrome festivalu reprezentovat zahraniční rockovou scénu,

Aerodrome Festivalu bude kralovat Lana Del Rey

Aerodrome Festival korunuje letošní program jednou z největších hvězd současnosti – americkou zpěvačkou

Treti rocnik festivalu Rock Heart opet laka na atraktivni jmena – Sodom, Hammerfall, Epicu, Guse G nebo znovuobnovene Rage – Refuge

Rock Heart, který se za pouhé dva roky své existence stal jedním z

více...

Půjčovna lodí Jizera

Rádi bychom Vám představili novou půjčovnu lodí Jizera. Půjčujeme kanoe a rafty na řece Jizeře. Nejčastěji působíme na středním toku Jizery – mezi Spálovem a Příšovicemi. Na tomto úseku má Jizera charekter mírné turistické řeky. Vodácké vybevení půjčujeme za bezkonkurenční ceny. Navíc doprava lodí je zdarma.

Půjčovna lodí a Malá Skála patří neodmyslitelně dohromady díky jedinečnému spojení řeky a okolní přírody. Tak neseďte doma. Udělejte si vodácký výlet po Jizeře.

Související články

Masters of Rock 2014 – atmosféra

Masters of Rock 2014 – atmosféra

Masters nejsou zdaleka jen o kapelách. Na tomto místě najdete pár postřehů a hlavně snímků,

Masters of Rock 2014

Masters of Rock 2014

místo: Vizovice datum: 10.-13.7.2014 Čtvrtek Zapsáno a nadatlováno online do mobilního telefonu, tedy následující řádky

THE EXPLOITED na letošním Masters nemohou vystoupit

THE EXPLOITED na letošním Masters nemohou vystoupit

Punkové legendě THE EXPLOITED se ani letos nepodaří vystoupit na Masters of Rock. Už se

Program autogramiád na Masters je kompletní, nechybí Dream Theatre

Program autogramiád na Masters je kompletní, nechybí Dream Theatre

Ode dneška si můžete plánovat svůj čas na Masters of Rock na minuty. Po zveřejnění

Seznam dalších potvrzených skupin pro Alfedus Music Stage na Masters of Rock 2014

Seznam dalších potvrzených skupin pro Alfedus Music Stage na Masters of Rock 2014

DILATED (CZE) – Kapela vznikla na přelomu let 2008/2009. Hraje hard rock až melodický rock


Vyzkoušejte

Error, no group ID set! Check your syntax!

Upozornění

Doslovné, ani částečné přebírání obsahu není bez předchozího souhlasu redakce povoleno.

Copyright 2005 - 2010 | ISSN 1801-5921
Všechna práva vyhrazena | All Rights Reserved