Vše co byste měli vědět před odjezdem na Masters Of Rock 2007

Prázdniny jsou tady a s nimi i množství hudebních akciček a festivalů. Jedním z největších, nejuznávanějších a určitě nejvíc mezinárodním (jak na pódiu, tak v hledišti) se za pouhé 4 roky své existence stal ten Vizovický, pořádaný agenturou Pragokoncert v likérce Rudolf Jelínek – MASTERS OF ROCK!

Festival letos získal již podruhé za svoji krátkou existenci titul „Hudební událost roku v ČR“, a to hned ve dvou nezávislých anketách v časopise Rock And Pop a v rock magazínu Spark. Letos slaví tato letní megaakce krásné polojubileum – 5. let a pořadatelé rozšířili program na plnohodnotné 4 hrací dny. Masters Of Rock festival se tak stává jedním z nejdelších u nás!

Celá letní hudební rockparáda ve VIZOVICÍCH startuje již ve čtvrtek 12.7. ve 14:30!

Festival MASTERS OF ROCK připravil pro své fanoušky

Headlineři jednotlivých dní:

Čtvrtek 12.7. – RAGE (Ger) + Lingua Mortis Orchestra (By) – Jediná, exklusivní festivalová show pro východní Evropu, světová premiéra! Rage s filharmonií otevírají „Masters“ a druhé exklusivní vystoupení tentokrát pro západní Evropu se uskuteční na slavném Wacken Open Air!

Pátek 13.7. – MOTÖRHEAD (UK) – legendární Lemmy Kilmister se svou bandou rozšklebené motorové hlavy symbolizující rock´n´rollovou rebelii a metalovou víru v exklusivní show pro Českou a Slovenskou republiku!

Sobota 14.7. – CHILDREN OF BODOM (Fin) – Jediná, exklusivní festivalová show pro Východní Evropu!

Neděle 15.7. – HAMMERFALL (Swe) – Jediná, exklusivní festivalová show pro Českou a Slovenskou Republiku. Hammerfall si s sebou vezou kamiony monstrózní show, zahrnující deset bicích souprav!

Kompilační CD Masters Of Rock 2007

Tak jako každý rok, i letos chystá pořádající agentura Pragokoncert limitovanou edici kompilačního CD „Masters Of Rock 2007“. Přijít včas do festivalového areálu se skutečně vyplatí, neboť prvních 10.000 návštěvníků dostane toto CD jako dárek u vstupu. Letos poprvé se podařilo na CD zařadit i píseň od hlavního headlinera festivalu – od MOTÖRHEAD, a to píseň z ještě nevydaného alba „Live At Hammersmith“ ! Letošní kompilace bude nabitá skvělými skladbami! Dále se zde objeví písně např. od Hammerfall, Rage, Stratovarius, Pink Cream 69, Die Happy, Axxis, Thunder, Sabaton, Týr, či Visions Of Atlantis…a další.

festivalový merchandising

I letos bude k dispozici bohatý výběr nových festivalových produktů, které můžete již dnes objednávat na stránkách www.mastersofrock.cz v sekci Shop. Výrobky budou v prodeji rovněž ve festivalovém areálu. V prodeji jsou nové trička, tílka, mikiny, autovoňavky, klíčenky, slivovice, samolepky, šátky…a další suvenýry.

Autogramiády na Prosperita Meet and Greet Stage

Autogramiády hvězd nesmějí na festivalu chybět! Na Prosperita Meet and Greet Stage se tak můžete opět setkat tváří v tvář se svými hudebními idoly. Program autogramiád:

Čtvrtek 12.7.

15:45 – 16:25 Týr

16:45 – 17:25 Die Happy

17:55 – 18:30 Hevein

18:40 – 19:10 Rage

22:45 – 23:25 Finntroll

19:00 – 19:40 Uriah Heep

20:00 – 20:40 Norther

21:00 – 21:40 Tleskač

Pátek 13.7.

14:10 – 14:50 Törr

15:00 – 15:40 SPS

16:10 – 16:50 Alkehol

17:20 – 18:00 The Tommys

18:10 – 18:50 After Forever

19:00 – 19:40 Uriah Heep

20:00 – 20:40 Norther

21:00 – 21:40 Tleskač

Sobota 14.7.

13:05 – 13:45 SSOGE

13:50 – 14:30 Debustrol

15:45 – 16:25 Black Majesty
17:00 – 17:40 Stratovarius

17:50 – 18:25 Sham69

18:30 – 19:10 In Extremo

19:20 – 20:00 Epica

21:00 – 21:40 Thunder

00:45 – 01:25 Children Of Bodom

Neděle 15.7.

12:30 – 13:10 Sabaton

15:55 – 16:35 Axxis

16:40 – 17:10 Visions Of Atlantis

17:15 – 17:55 Pink Cream 69

20:15 – 20:55 Sepultura

21:00 – 21:40 Divokej Bill

Program autogramiád se může změnit!

Festivalový program – Brožura

Na obou pokladnách u vstupu do festivalového areálu, v kempech i ve stánku s festivalovými produkty bude k dostání festivalový program, kde najdete časový rozpis celého festivalu, rozpis autogramiád, představení hlavních hvězd, mapky areálu i okolí s označenými campy a parkovišti, nabídku festivalového obchůdku, vlakový jízdní řád i s extra přidanými, posílenými spoji a kontakty na festivalové taxíky a informace o dalších chystaných koncertech.

Velkokapacitní stan – druhá stage

Letos poprvé bude na festivalu Masters Of Rock k vidění také relaxační velkokapacitní stan s druhou stage. Bude umístěna v relaxační zóně vedle hlavní hrací plochy. Každý den zde bude probíhat zajímavý program. Čeká nás „Guitar Night“ v rámci níž se představí Michal Pavlíček a Legendy, „Drum Night“ s Ivo Bartouškem a projektem Jumping Drums. Speciálním večerem pak bude vystoupení místních moravských umělců v rámci „Moravian Night“. Představí se zde cymbálová muzika Réva hrající ve svých aranžích písně KISS, Metallicy, Pink Floyd, Deep Purple…atd. a studentský pěvecký sbor Svatý Pluk zpívající světové rockové hity.

Campy a parkování

Festival Masters Of Rock se rok od roku neustále rozrůstá. Roste počet účinkujících kapel, zvětšuje se plocha areálu, na které se festival koná a roste také divácká návštěvnost. Proto pro vás pořádající agentura Pragokoncert letos zařídila novou campovací plochu – louka před hlavním vjezdem do likérky R. Jelínek, na druhé straně mostu od hlavního campu (obrovská louka mezi R. Jelínkem a firmou Sykora). Campy se otevírají již ve středu 11.7. od 10:00 dopoledne a končí v úterý 17.7. v 10:00 dopoledne. Vjezd do campu autem nebude možný!!! Festivalový areál s non-stop sprchami bude otevřen ve čtvrtek 12.7. ve 12:00 a uzavřen v pondělí 16.7. ve 12:00 hodin.

Pro všechny návštěvníky přijíždějící na festival autem jsou rovněž domluveny zcela nová hlídaná, tedy placená parkoviště. Kromě již tradičního parkoviště v areálu Dřevařských Závodů u vlakového nádraží můžete své plechové miláčky v bezpečí zanechat na hlídaném parkovišti Free Zona společnosti Graddo (odbočka vpravo z hlavní cesty vedoucí od Zlína do Vizovic, nad hlavním campem) a na hlídaném parkovišti za městským úřadem v centru Vizovic. Vše (viz. mapka)

Slevy na benzín

A ještě jedna letošní novinka pro vás, návštěvníky festivalu Masters Of Rock! Speciální slevy (0,50,-Kč/litr) na benzín a naftu při tankování při odjezdu z festivalu na čerpací stanici ALITRON CZ v areálu VALDO (vjezd do areálu Valdo je před budovou kuchyní Sykora za hlavním festivalovým campem).

A co dál?

– Firma Rudolf Jelínek bude opět pořádat exkurze po své slavné palírně spojené s ochutnávkami svých jedinečných výrobků.

Státní zámek Vizovice připravuje pro návštěvníky festivalu prohlídky zámku s výraznou slevou (vstup pouze 30,-Kč/osoba s platnou páskou na ruce!).

– V areálu bude k dispozici nepřeberné množství občerstvovacích stanovišť, hospůdky a velké zastřešené hospody, čajovny, kavárny.

Budete si moci vyzkoušet adrenalinové sporty, tetování, piercing, bodypainting a mnoho dalších festivalových atrakcí.

– Dění na pódiu bude možné sledovat na velkoplošných LED stěnách v hlavním areálu i v občerstvovací zóně.

Zkrátka, čeká vás nabitý prázdninový výlet za kvalitní zábavou a hvězdami světového rocku a metalu jako jsou MOTÖRHEAD, CHILDREN OF BODOM, HAMMERFALL, RAGE, SEPULTURA, STRATOVARIUS, URIAH HEEP, IN EXTREMO a množství dalších v celých 4 dnech 12. – 15.7.2007 v krásném prostředí Vizovických vrchů. Prázdniny a dovolená jak má být, plná mezinárodních přátelství, dobrodružství a neopakovatelných zážitků!

Poslední kusy vstupenek (4 denních permanentek) jsou k dostání v pořádající agentuře Pragokoncert, tel: 577 432 420, 777 701 591, na e-mailu: dupalova@pragokoncert.com na webu www.mastersofrock.cz na dobírku, dále v předprodejních sítích Ticket-Art, Ticketstream a Ticketportal (i na Slovensku) a ve všech obvyklých moravských předprodejích!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky

Na Aerodrome festivalu vystoupí Oscar and the Wolf!

Nahradí X Ambassadors, kteří odložili celé evropské turné. Na pátém ročníku Aerodrome Festivalu,

nabízí i domácí jména

nabízí i domácí jména

Program Aerodrome Festivalu se rozrůstá o tuzemské umělce – Marpa, Lenny, Support Lesbiens,

Aerodrome festival potvrzuje posledni zahranicni kapelu letosniho programu – Halestorm!!

Posledním jménem, které bude na letošním ročníku Aerodrome festivalu reprezentovat zahraniční rockovou scénu,

Aerodrome Festivalu bude kralovat Lana Del Rey

Aerodrome Festival korunuje letošní program jednou z největších hvězd současnosti – americkou zpěvačkou

Treti rocnik festivalu Rock Heart opet laka na atraktivni jmena – Sodom, Hammerfall, Epicu, Guse G nebo znovuobnovene Rage – Refuge

Rock Heart, který se za pouhé dva roky své existence stal jedním z

více...

Půjčovna lodí Jizera

Rádi bychom Vám představili novou půjčovnu lodí Jizera. Půjčujeme kanoe a rafty na řece Jizeře. Nejčastěji působíme na středním toku Jizery – mezi Spálovem a Příšovicemi. Na tomto úseku má Jizera charekter mírné turistické řeky. Vodácké vybevení půjčujeme za bezkonkurenční ceny. Navíc doprava lodí je zdarma.

Půjčovna lodí a Malá Skála patří neodmyslitelně dohromady díky jedinečnému spojení řeky a okolní přírody. Tak neseďte doma. Udělejte si vodácký výlet po Jizeře.

Související články

Masters of Rock 2014 – atmosféra

Masters of Rock 2014 – atmosféra

Masters nejsou zdaleka jen o kapelách. Na tomto místě najdete pár postřehů a hlavně snímků,

Masters of Rock 2014

Masters of Rock 2014

místo: Vizovice datum: 10.-13.7.2014 Čtvrtek Zapsáno a nadatlováno online do mobilního telefonu, tedy následující řádky

Potvrzené kapely druhého pódia festivalu Masters of Rock 2014

Potvrzené kapely druhého pódia festivalu Masters of Rock 2014

ABSOLUT DEAFERS (CZE) – Tento energický rock metal pochází ze severní Moravy a začátek kapely

THE EXPLOITED na letošním Masters nemohou vystoupit

THE EXPLOITED na letošním Masters nemohou vystoupit

Punkové legendě THE EXPLOITED se ani letos nepodaří vystoupit na Masters of Rock. Už se

Program autogramiád na Masters je kompletní, nechybí Dream Theatre

Program autogramiád na Masters je kompletní, nechybí Dream Theatre

Ode dneška si můžete plánovat svůj čas na Masters of Rock na minuty. Po zveřejnění


Vyzkoušejte

Error, no group ID set! Check your syntax!

Upozornění

Doslovné, ani částečné přebírání obsahu není bez předchozího souhlasu redakce povoleno.

Copyright 2005 - 2010 | ISSN 1801-5921
Všechna práva vyhrazena | All Rights Reserved