Vesmírné stvůry GWAR hlásí útok na Akropoli!!

Vážení spoluobčané, dovolujeme si Vás upozornit, že 06.04.2007 bude hlavní město Praha v obležení mimozemských civilizací a proto doporučujeme, abyste nenechávali Vaše děti bez dozoru a raději vůbec nevycházeli ze svých domovů. Ti nejodvážnější budou však mít možnost střetnout se tváří v tvář vesmírným stvůram v útrobách žižkovské Akropole od 19:00 h středoevropského času.

Mnozí ze zasvědcených mají ještě ve své paměti poslední vystoupení této scifi/horrorové tlupy z roku 1997, kdy dokázali naprosto uzemnit a šokovat vyprodaný klub Belmondo a po deseti letech se vrací, aby připomněli svým fanouškům, kdo že je králem „monster rocku“.

Pro dosud neseznámené si pojďme připomenout, co nás na koncertu GWAR všechno potká: připravit se můžeme na bizarní pódiovou show zmaskovaných monster, plnou šílených efektů, stříkající krve, setnutých hlav a dalších podobných lahůdek, doplňenou ostrými rockovými riffy.

Samostatnou kapitolou jsou pak samotní členové vesmírné legie GWAR. Jejich latexové kostýmy, které jsou během vystoupení znečištěny proudy krve, spermatu, hnisu či moči, jsou neodmyslitelně poznávacím znamením kapely. Všechny tyto lidské výměšky jsou samozřejmě jen atrapami, takže obava, že se s konzertu budete vracet zapáchající není na místě. Ovšem doporučujeme dávat si pozor na člena formace GWAR chlubícího se majestátním penisem, neboť několikrát během konzertu ejakuluje i směrem do publika.

Není tajemstvím, že od GWAR se nechali inspirovat momentálně velmi populární Lordi, kteří se svou image dobyli i prestižní soutěž Eurovize. GWAR zde ale byli první a během svého evropského turné dokazují, kdože je na poli monster rocku jedničkou. Svými živými show šokují stále nové a nové odvážlivce, kteří se odváží vstoupit do arény, ve které vládnou tito samozvaní vládci vesmíru. Z vesmírné lodi vystoupí v dubnový pátek na Žižkově v tomto složení: Oderus Urungus (vocals), Flattus Maximus (lead guitar), Balsac the Jaws of Death (rhytm guitar), Beefcake the Mighty (bass), Jizmak Da Gusha (drums). Jako delikátní předkrm doporučujeme jejich aktuální desku z roku 2006 „Beyond Hell“. Mládeži do 15 let bude vstup zapovězen.

Ale nebudou to pouze GWAR, kdo kdo rozpumpují žižkovský klub. Jako první totiž vystoupí američtí „otcové harcore punku“ GANG GREEN. Tudíž, pokud jste fanoušci, či dokonce pamětníci počáktů hardcoreové scény z počátku 80. let, je pro vás téměř povinností shlédnout vystoupení této legendy. Připravit se můžete na agresivní hardcore v rychlém tempu, crossowerové kytary vyjíždějící do skřípajících výšek a typický, lehce nakřáplý a rychle frázující vokál, což suma sumárum dělá z GANG GREEN jednu z nejlepších kapel osmdesátých let a jednu z nejlepších hardcore kapel vůbec. Boston HC rules!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky

Na Aerodrome festivalu vystoupí Oscar and the Wolf!

Nahradí X Ambassadors, kteří odložili celé evropské turné. Na pátém ročníku Aerodrome Festivalu,

nabízí i domácí jména

nabízí i domácí jména

Program Aerodrome Festivalu se rozrůstá o tuzemské umělce – Marpa, Lenny, Support Lesbiens,

Aerodrome festival potvrzuje posledni zahranicni kapelu letosniho programu – Halestorm!!

Posledním jménem, které bude na letošním ročníku Aerodrome festivalu reprezentovat zahraniční rockovou scénu,

Aerodrome Festivalu bude kralovat Lana Del Rey

Aerodrome Festival korunuje letošní program jednou z největších hvězd současnosti – americkou zpěvačkou

Treti rocnik festivalu Rock Heart opet laka na atraktivni jmena – Sodom, Hammerfall, Epicu, Guse G nebo znovuobnovene Rage – Refuge

Rock Heart, který se za pouhé dva roky své existence stal jedním z

více...

Půjčovna lodí Jizera

Rádi bychom Vám představili novou půjčovnu lodí Jizera. Půjčujeme kanoe a rafty na řece Jizeře. Nejčastěji působíme na středním toku Jizery – mezi Spálovem a Příšovicemi. Na tomto úseku má Jizera charekter mírné turistické řeky. Vodácké vybevení půjčujeme za bezkonkurenční ceny. Navíc doprava lodí je zdarma.

Půjčovna lodí a Malá Skála patří neodmyslitelně dohromady díky jedinečnému spojení řeky a okolní přírody. Tak neseďte doma. Udělejte si vodácký výlet po Jizeře.

Související články

Brutal Assault 2009 zvežejnil první jména účinkujících

Tak a máme tu první várku potvrzených kapel na letošní ročník Brutal Assault festivalu! Již

GWAR – Monster, monster, monster…….

Amerika je jasně země naprosto neomezených možností, a v pátek 6.4. v pražském klubu Akropolis

GWAR vysoupí v Paláci Akropolis

Před miliony a miliony le existovalo jen temno. Pak však Vládce vesmíru stvořil planety a

Poštovní spořitelna Chinaski tour 2005

Letošní vítězové Zlatého slavíka v kategorii skupin, pražští Chinaski, dorazili na svém turné k novému


Vyzkoušejte

Error, no group ID set! Check your syntax!

Upozornění

Doslovné, ani částečné přebírání obsahu není bez předchozího souhlasu redakce povoleno.

Copyright 2005 - 2010 | ISSN 1801-5921
Všechna práva vyhrazena | All Rights Reserved