GWAR vysoupí v Paláci Akropolis

Před miliony a miliony le existovalo jen temno. Pak však Vládce vesmíru stvořil planety a život na nich. Zanedlouho se však Vládce začal nudit a tak stvořil smrt, zkázu a válku. Brzy ho však začalo nudit jen pouhé sledování válek a dostal chuť sám zabíjet. A tak stvořil stvůry, proti kterým by sám mohl bojovat. Ale brzy již měl proti sobě tolik stvůr, že se jich potřeboval nutně zbavit. Právě v tuto chvíli zmobilizoval všechnu svou energii kterou měl a stvořil elitní bojovou jednotku – GWAR..
V průběhu milionů a milionů let se GWAR stávali stále více mocnější a silnější a Vládce dostal informaci, že se jeho elitní vojáci se hodlají obrátit proti němu a sesadit ho z trůnu. Proto stvořil svou dosud nejsilnější protizbraň – Mrtvé zárodky. Mrtvé zárodky pohltily GWAR a deportovali je k Vládcovi. „Ahhh, pošetilí špinaví psi“, zasmál se Vládce na ponížené GWAR a určil trest za jejich troufalé chování: GWAR budou vyhoštěni na zuboženou planetu jménem Země…

Země se zachvěla, když se mocná jednotka Mrtvých zárodků se svými vězni roztříštila o její povrch. Otřesení a zmatení, GWAR vylezli na zemský povrch a rozhlédli se kolem. Domnívali se, že je potřeba tuto odpornou krajinu trochu vyčistit a tak vyhladili dinosaury. Poté si postavili Stonehenge, aby si mohli krátit čas ve vyhnantství hraním kroketu. Když jednou Vládce pohlédl dolů na Zemi a viděl co se tam děje, řekl si: „tohle přeci nění žádný trest !“ A tak aby zastavil hlouposti, které se děly pod vládou GWAR na Zemi, rozhodl se zamrazit je do ledovce v Antarktidě.

O miliony let později: V roce 1980 byl Glam rock na svém vrcholu, kapely jako POISON a WHITESNAKE dominovali na rozhlasových vlnách. Inspirovaly tak celé řady nových „hair spray“ kapel, které si ale neuvědomili, že díky jejich sprejům do vlasů, které vypouštěli do ovzduší, se narušila ozónová vrstva nad Antarktidou. Během pár let se tak díky nadměrnému slunečnímu záření rozpustily ledovce a GWAR byli konečně volní..

Mezitím Sleazy P. Martini, který tou dobou prchal před drogovou policií, zrovna letěl přes Antarktidu a tak nabral i GWAR a vzal je s sebou do zpět do Ameriky. Naučil je jak používat hudební nástroje a oni se mezitím učili anglicky sledováním wrestlingu a MTV v televizi. Brzy nato byli již GWAR známi jako největší rocková kapela ve vesmíru…

Vážení spoluobčané, dovolujeme si Vás upozornit, že 6. 4. 2007 bude hlavní město Praha v obležení mimozemských civilizací a proto doporučujeme, aby jste nenechávali Vaše děti bez dozoru a raději vůbec nevycházeli ze svých domovů. Ti nejodvážnější budou však mít možnost střetnout se tváří v tvář vesmírným stvůram v útrobách žižkovské Akropole od 19:00 h středoevropského času.

Mnozí ze zasvědcených mají ještě ve své paměti poslední vystoupení této scifi/horrorové tlupy z roku 1997, kdy dokázali naprosto uzemnit a šokovat vyprodaný klub Belmondo a po deseti letech se vrací, aby připomněli svým fanouškům, kdo že je králem tzv. „monster rocku“.

Pro dosud neseznámené si pojďme připomenout co nás na koncertu GWAR všechno potká: Připravit se můžeme na bizzardní pódiovou show plnou šílených efektů inspirovaných sadomasochismem, nekrofilií, pedofilií, bestiálností, pohanstvím a dalšími drobnými nešvary, které v současnosti trápí obyvatele planety Země. To ale není zdaleka vše, GWAR se při svých show nevyhýbají ani kontroverzním společenským a politickým tématům a tak bývá pravidlem, že při každém vystoupení jím padne za oběť jedna z obecně známých person světového dění. GWAR již takto „zesměšnili“ např. Michaela Jacksona, George W. Bushe (+ všechny americké prezidenty od dob vlády Ronalda Reagana), Arnolda Schwarzeneggera, Paris Hilton, Usamu Bin Ladina, či milovníka (ne svých) žen O.J. Simpsona.

Samostatnou kapitolou jsou pak samotní členové vesmírné legie GWAR. Jejich latexové kostýmy, které jsou během vystoupení znečištěny proudy krve, spermatu, hnisu či moči, jsou neodmyslitelně poznávacím znamením kapely. Všechny tyto lidské výměšky jsou samozřejmě jen atrapami, takže obava, že se s konzertu budete vracet zapáchající není na místě. Ovšem doporučujeme dávat si pozor na člena formace GWAR chlubícího se majestátním penisem, neboť několikrát během konzertu ejakuluje i směrem do publika.

S hudebním stylem a image, jejímž hlavním představitelem jsou GWAR již téměř dvacet let, jsou v současnosti spojování zejména protlačovaní Finové LORDI, jejichž vystoupení krátce po vítězství v Eurovizi shlédlo v Helsinkách neuvěřitelných 90 000 lidí. GWAR jsou ale naprostým originálem, který se vymyká všemu pozemskému. Svými živými show šokují stále nové a nové odvážlivce, kteří se odváží vstoupit do arény, ve které vládnou tito samozvaní vládci vesmíru.

Z vesmírné lodi vystoupí v dubnový pátek na Žižkově v tomto složení: Oderus Urungus (vocals), Flattus Maximus (lead guitar), Balsac the Jaws of Death (rhytm guitar), Beefcake the Mighty (bass), Jizmak Da Gusha (drums). Jako delikátní předkrm doporučujeme jejich aktuální desku z roku 2006 „Beyond Hell“.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky

Na Aerodrome festivalu vystoupí Oscar and the Wolf!

Nahradí X Ambassadors, kteří odložili celé evropské turné. Na pátém ročníku Aerodrome Festivalu,

nabízí i domácí jména

nabízí i domácí jména

Program Aerodrome Festivalu se rozrůstá o tuzemské umělce – Marpa, Lenny, Support Lesbiens,

Aerodrome festival potvrzuje posledni zahranicni kapelu letosniho programu – Halestorm!!

Posledním jménem, které bude na letošním ročníku Aerodrome festivalu reprezentovat zahraniční rockovou scénu,

Aerodrome Festivalu bude kralovat Lana Del Rey

Aerodrome Festival korunuje letošní program jednou z největších hvězd současnosti – americkou zpěvačkou

Treti rocnik festivalu Rock Heart opet laka na atraktivni jmena – Sodom, Hammerfall, Epicu, Guse G nebo znovuobnovene Rage – Refuge

Rock Heart, který se za pouhé dva roky své existence stal jedním z

více...

Půjčovna lodí Jizera

Rádi bychom Vám představili novou půjčovnu lodí Jizera. Půjčujeme kanoe a rafty na řece Jizeře. Nejčastěji působíme na středním toku Jizery – mezi Spálovem a Příšovicemi. Na tomto úseku má Jizera charekter mírné turistické řeky. Vodácké vybevení půjčujeme za bezkonkurenční ceny. Navíc doprava lodí je zdarma.

Půjčovna lodí a Malá Skála patří neodmyslitelně dohromady díky jedinečnému spojení řeky a okolní přírody. Tak neseďte doma. Udělejte si vodácký výlet po Jizeře.

Související články

Brutal Assault 2009 zvežejnil první jména účinkujících

Tak a máme tu první várku potvrzených kapel na letošní ročník Brutal Assault festivalu! Již

GWAR – Monster, monster, monster…….

Amerika je jasně země naprosto neomezených možností, a v pátek 6.4. v pražském klubu Akropolis

Vesmírné stvůry GWAR hlásí útok na Akropoli!!

Vážení spoluobčané, dovolujeme si Vás upozornit, že 06.04.2007 bude hlavní město Praha v obležení mimozemských

Poštovní spořitelna Chinaski tour 2005

Letošní vítězové Zlatého slavíka v kategorii skupin, pražští Chinaski, dorazili na svém turné k novému


Vyzkoušejte

Error, no group ID set! Check your syntax!

Upozornění

Doslovné, ani částečné přebírání obsahu není bez předchozího souhlasu redakce povoleno.

Copyright 2005 - 2010 | ISSN 1801-5921
Všechna práva vyhrazena | All Rights Reserved