U.D.O. v rámci evropského turné k nové desce 2x v ČR!

U.D.O. v rámci evropského turné k nové desce 2x v ČR!

POZOR! Změna termínů  konání koncertů německé  metalové ikony U.D.O!

Německá metalová  ikona U.D.O. v čele s legendárním „dominátorem“ s nezamenitelným hlasem Udo Dirkschneiderem musela z rodinných důvodů v kapele změnit své koncertní plány. Dochází tak k přesunutí 1. části plánovaného evropského turné, kam spadají i koncerty v ČR! Nové termíny koncertů U.D.O. jsou:

19.1. ZLÍN, Masters Of Rock Café

20.1. PRAHA, Abaton

Koncerty se tedy uskuteční  ve stejných klubech, v Praze – Abaton a ve Zlíně – Masters Of Rock Café. Již zakoupené vstupenky na oba koncerty zůstávají v platnosti i na nové termíny! Děkujeme za pochopení.


Německá metalová ikona U.D.O. v čele s legendárním „dominátorem“ s nezamenitelným hlasem Udo Dirkschneiderem vydala novou desku a vyrazila na evropské turné, které naštěstí nemíjí ani ČR! U.D.O. zahrají 10.11. v PRAZE, klub Abaton a 12.11. ve ZLÍNĚ, Masters Of Rock Café!

Co si vůbec dneska představíte pod pojmem „Dominator“? Dříve by to byl asi skvělý, bezchybný, neporazitelný a energický hokejový brankář Dominik Hašek. Dnes si vybavíme další vývojový stupeň strašidelného maníka z obalu desky klasiků U.D.O. „Mastercutor“, který se na nové desce této německé heavy-metalové legendy přerodil právě v Dominátora! Ano, přesně, „Dominator“, to je název zbrusu nové desky mistra UDO Dirkschneidera a jeho bandy, která ihned po svém vydání letos v srpnu výrazně okupuje přední příčky světových charts!

udo2

Rok 1981 byl velmi důležitý pro kapelu ACCEPT v jejímž čele stál Udo Dirkschneider. Vydali svou třetí, průlomovou desku „Breaker“, po které se ke kapele začalo přidávat přídavné jméno „legendární“. Úspěchy dalších desek „Restless and Wild“ (1982), „Balls To The Wall“ (1983, zlatá deska v USA), „Metal Heart“ (1985) byly zaručeny, fanouškovská základna rostla. Avšak rok po vydání kultovního alba „Russian Roulette“ se cesty zpěváka Uda a zbytku kapely rozešly! Charismatický Udo Dirkschneider zakládá vlastní kapelu U.D.O., aby pokračoval po tak úspěšně vyšlapaném chodníčku tradičního heavy-metalu a neustále vydává silná a úspěšná alba jako „Animal House“ (1987), „Mean Machine„ (1988), Faceless World“ (1990), „Timebomb“ (1991). V roce 1992 byl sice v pokušení vrátit se do Accept a spolu s kapelou se pokusit o velký reunion, ale nakonec nadále pracuje a žije pod hlavičkou U.D.O. a vydává další skvělá alba „Solid“ (1997), „No Limits“ (1998), „Holy“ (1999), „Live in Russia“ (2001) a „Man and Machine“ (2002). V roce 2004 vychází velmi vysoce hodnocené album „Mission No X“, avšak za absolutní vrchol je doposud považováno album z roku 2007 „Mastercutor“.

Nyní nastal čas vytasit se s něčím novým, něčím, co naváže na úspěch svého předchůdce, ba co víc, pokusí se ho i předčít! „Dominator“ je opět klasickou heavy-metalovou deskou, opět s nadčasovým zvukem a je jakýmsi průřezem Udovy hudební kariéry s klasickými riffy a charismatickými chorály z dob Accept, s epickými orchestrálními kousky, s dravými a přímými, silnými melodiemi, s energií sršícími heavy songy. Opět jde o vynikající sdělení světu excelentního Uda. Nová deska byla nahrána a zkompletována opět Udovým dlouholetým přítelem z kapely Accept a nyní kytaristou jeho kapely U.D.O, Stefanem Kaufmannem, takže se máte zase  na co těšit! Připravte se na dominanci a accept the boss!:)

U.D.O. se svým „Dominátorem“ v PRAZE 10.11. a ve ZLÍNĚ 12.11.! Buďte tam!

Vstupenky k dostání v předprodejních sítích Ticket-Art, Ticketportal (i na Slovensku) a Ticketstream, na baru v Masters Of Rock Café ve Zlíně na Čepkově u pořádající agentury Pragokoncert na tel: 577 432 580, 224 234 602 či 777 701 591, na e-mailu: dupalova@pragokoncert.com a na stránkách www.mastersofrock.cz na dobírku a ve všech obvyklých moravských předprodejích.

U.D.O. v rámci evropského turné k nové desce 2x v ČR! 1 komentář reakcí

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky

Na Aerodrome festivalu vystoupí Oscar and the Wolf!

Nahradí X Ambassadors, kteří odložili celé evropské turné. Na pátém ročníku Aerodrome Festivalu,

nabízí i domácí jména

nabízí i domácí jména

Program Aerodrome Festivalu se rozrůstá o tuzemské umělce – Marpa, Lenny, Support Lesbiens,

Aerodrome festival potvrzuje posledni zahranicni kapelu letosniho programu – Halestorm!!

Posledním jménem, které bude na letošním ročníku Aerodrome festivalu reprezentovat zahraniční rockovou scénu,

Aerodrome Festivalu bude kralovat Lana Del Rey

Aerodrome Festival korunuje letošní program jednou z největších hvězd současnosti – americkou zpěvačkou

Treti rocnik festivalu Rock Heart opet laka na atraktivni jmena – Sodom, Hammerfall, Epicu, Guse G nebo znovuobnovene Rage – Refuge

Rock Heart, který se za pouhé dva roky své existence stal jedním z

více...

Půjčovna lodí Jizera

Rádi bychom Vám představili novou půjčovnu lodí Jizera. Půjčujeme kanoe a rafty na řece Jizeře. Nejčastěji působíme na středním toku Jizery – mezi Spálovem a Příšovicemi. Na tomto úseku má Jizera charekter mírné turistické řeky. Vodácké vybevení půjčujeme za bezkonkurenční ceny. Navíc doprava lodí je zdarma.

Půjčovna lodí a Malá Skála patří neodmyslitelně dohromady díky jedinečnému spojení řeky a okolní přírody. Tak neseďte doma. Udělejte si vodácký výlet po Jizeře.

Související články

Hity Accept naposledy s hlasem Uda

Hity Accept naposledy s hlasem Uda

U.D.O. oznamuje speciální BACK TO THE ROOTS TOUR 2016! Naposledy v jeho podání uslyšíte legendární

Masters of Rock – 2015

Masters of Rock  – 2015

místo: Vizovice – Areál likérky čas: 9. – 12.7.2015 ČTVRTEK  Tak a je to zase

Udo Dirkschneider a jeho band U.D.O. už v únoru u nás – v Čechách i na Moravě!

Udo Dirkschneider a jeho band U.D.O. už v únoru u nás – v Čechách i na Moravě!

Německá metalová stálice U.D.O. prošla velkými změnami. Skoro po 15 letech z ní kvůli střetu pracovních

Metalfest 2013

Metalfest 2013

datum: 31.5.- 2.6.2013 místo: Amfiteátr Lochotín – Plzeň Rok se s rokem sešel a opět

Metalfest Open Air 2013 – program

Metalfest Open Air 2013 – program

  METALFEST Open Air 2013 se uskuteční už za dva měsíce !!!! ve dnech 31.


Vyzkoušejte

Error, no group ID set! Check your syntax!

Upozornění

Doslovné, ani částečné přebírání obsahu není bez předchozího souhlasu redakce povoleno.

Copyright 2005 - 2010 | ISSN 1801-5921
Všechna práva vyhrazena | All Rights Reserved