Soutěž o předkapelu Korn zná finalisty

Soutěž o předkapelu Korn zná finalisty

KORN (US)

9. června 2009, 19.00 hod., Tesla Arena, Praha

Do své závěrečné fáze vstoupila soutěž, jejíž vítěz stane 9. června v pražské Tesla Areně na společném pódiu s legendárními americkými nu-metalisty Korn. Odborná porota tvořená zkušeným hudebním publicistou Petrem Korálem, zástupci Radia Beat, serveru Bandzone.cz a pořádající agentury Charm Music vybrala z přihlášených 347 kapel desítku těch z jejího pohledu nejzajímavějších. Jejich nahrávky pak odeslala managementu Korn, který byl úrovní české hard rockové scény velice příjemně překvapen. Určitě stojí za zmínku doslovná citace vyjádření Marka Phillips, jenž Korn v této záležitosti zastupoval: „These all sound cool to me.“ Management Korn nakonec zvolil pětici kapel, z nichž jedna se stane předskokanem na jejich letošní české koncertní zastávce. Jedná se o brněnsko-vyškovské Onset, příbramské The Switch, chomutovské X-Left To Die a pražské formace Atari Terror a Projekt Parabelum. O vítězi soutěže rozhodují SMS zprávy zasílané přes SMS bránu Radia Beat (724 58 58 58). Vyhraje kapela s největším počtem hlasů, rozhodovat bude počet zúčastněných čísel, nikoliv samotný počet zpráv. Hlasovat je možné až do 31. května, kdy bude v pořadu Hard@Heavy zveřejněn vítěz. Tvar SMS je „KORN(mezera)NÁZEV KAPELY“. Aby bylo zamezeno jakýmkoliv manipulacím s výsledky, z jednoho telefonního čísla lze poslat pouze jeden hlas. Připomeňme, že vítěznou kapelu čeká nejen samostatný blok v předprogramu Korn, ale že její frontman bude mít rovněž možnost zazpívat si jako host s Korn jednu jejich píseň! Více info na www.charm-music.cz. Registrované kapely je možné si poslechnout na portálu http://bandzone.cz/korn. Soutěž vyhlašuje agentura Charm Music ve spolupráci s Radiem Beat, Bandzone.cz a samotnou skupinou Korn.

Korn jsou považováni za zakladatele a průkopníky nu-metalu, spojení tvrdého rocku s rapem a funkem. Za svoji kariéru od debutu v roce 1994 prodali přes 25 miliónů alb, šestkrát byli nominováni na Grammy a dvakrát toto ocenění získali. Jádro kapely tvoří v současné době zpěvák Jonathan Davis, kytarista James „Munky“ Shaffer a baskytarista Reginald „Fieldy“ Arvizu. Při živých vystoupeních je doplňují doprovodní hudebníci. „Na naše koncerty chodí další generace mladých lidí. Když jsme začínali, většině fanoušků bylo 14 nebo 15 let. Nyní jsou z nich právníci a doktoři, kteří vodí své děti. Překračujeme generace, což je skvělé,“ říká Jonathan Davis ke složení svých současných diváků. V České republice hráli třikrát, poprvé v roce 2005, naposledy loni v Ostravě. Vstupenky na pražský koncert jsou k dostání v síti Ticketportal a Ticketpro. Koncert uvádí agentura Charm Music.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky

Na Aerodrome festivalu vystoupí Oscar and the Wolf!

Nahradí X Ambassadors, kteří odložili celé evropské turné. Na pátém ročníku Aerodrome Festivalu,

nabízí i domácí jména

nabízí i domácí jména

Program Aerodrome Festivalu se rozrůstá o tuzemské umělce – Marpa, Lenny, Support Lesbiens,

Aerodrome festival potvrzuje posledni zahranicni kapelu letosniho programu – Halestorm!!

Posledním jménem, které bude na letošním ročníku Aerodrome festivalu reprezentovat zahraniční rockovou scénu,

Aerodrome Festivalu bude kralovat Lana Del Rey

Aerodrome Festival korunuje letošní program jednou z největších hvězd současnosti – americkou zpěvačkou

Treti rocnik festivalu Rock Heart opet laka na atraktivni jmena – Sodom, Hammerfall, Epicu, Guse G nebo znovuobnovene Rage – Refuge

Rock Heart, který se za pouhé dva roky své existence stal jedním z

více...

Půjčovna lodí Jizera

Rádi bychom Vám představili novou půjčovnu lodí Jizera. Půjčujeme kanoe a rafty na řece Jizeře. Nejčastěji působíme na středním toku Jizery – mezi Spálovem a Příšovicemi. Na tomto úseku má Jizera charekter mírné turistické řeky. Vodácké vybevení půjčujeme za bezkonkurenční ceny. Navíc doprava lodí je zdarma.

Půjčovna lodí a Malá Skála patří neodmyslitelně dohromady díky jedinečnému spojení řeky a okolní přírody. Tak neseďte doma. Udělejte si vodácký výlet po Jizeře.

Související články

XX. With Full Force 2013

XX. With Full Force 2013

datum: 27.6. – 30.6.2013 místo: Areál letiště Roitzschjora – Německo. Když slyším, že se něco

Trutnov Open Air 2012

Trutnov Open Air 2012

Letos se konal neuvěřitelný 25. ročník trutnovského festivalu. V minulosti toho pořadatelé mnoho zažili v

Trutnovský kmen vybubnovává: do podhorského ležení přijedou Korn

Trutnovský kmen vybubnovává: do podhorského ležení přijedou Korn

„V povelikonočním čase radostné zvěsti o vzkříšení vybubnováváme, že do podhorského ležení přijede americká kapela Korn.

Korn přijedou 9. června do Prahy

Korn přijedou 9. června do Prahy

Korn, jedna z nejpopulárnějších amerických rockových kapel, zahraje 9. června v pražské Tesla Areně. Jsou

Korn

Tradiční poznámky na úvod: Koncert kapely Korn proběhl v pražské T-Mobile Aréně v úterý 30.


Vyzkoušejte

Error, no group ID set! Check your syntax!

Upozornění

Doslovné, ani částečné přebírání obsahu není bez předchozího souhlasu redakce povoleno.

Copyright 2005 - 2010 | ISSN 1801-5921
Všechna práva vyhrazena | All Rights Reserved