Soutěž o podepsanou kytaru Paula O’Neilla!!!!!!

Soutěž o podepsanou kytaru Paula O’Neilla!!!!!!

Lednový koncertTrans-Siberian Orchestra v Praze provází unikátní soutěž o podepsanou kytaru Paula O’Neilla.

 

Do České republiky poprvé míří největší světelná rocková show v podáníamerické kapely Trans-Siberian Orchestra a jejích hostů. Koncert,který se uskuteční 24. ledna od 20:00 vKongresovém centru Praha v rámci World Tour 2014, je v mnoha ohledech výjimečný. „Toto turné završuje naši patnáctiletou nepřetržitou hudební kariéru, čili jde o takové malé výročí. Poprvé naše vystoupení pojmeme jako pořádný rockový koncert, dříve šlo vždy spíše o rockové opery. Zároveň se těšíme, že se tentokrát podíváme i do měst, která jsme při naší první tour po Evropě nestihli navštívit, jako je Praha a Budapešť,“ říká tvůrce projektu Trans Siberian Orchestra Paul O’Neill. Tento známý producent, skladatel a textař se proto rozhodl při této mimořádné příležitosti věnovat jednomu z návštěvníků pražského koncertu svou elektrickou kytaru s vlastnoručním podpisem! Soutěž o unikátní sběratelský kousek – hodnotu samotného nástroje ještě násobí fakt, že prošla rukama hudebníka, který spolupracoval např. s Aerosmith, Humble Pie, AC/DC, Joan Jett, Scorpions a dalšími kapelami či interprety – poběží od10. 12. 2013 do 20. 1. 2014 na www.trans-siberian-orchestra.cz. Paul O’Neill kytaru nejen věnuje, ale výherci osobně po koncertě vKongresovém centru Praha předá.

Kopie - Kopie - Paul ONeill 01

 

Do soutěže o podepsanou kytaru Paula O’Neilla se může zapojit osoba starší osmnácti let, která si zakoupí v síti TICKET ART vstupenku na koncert Trans-Siberian Orchestra konaný v Praze 24. 1. 2014, na webové adrese http://www.trans-siberian-orchestra.cz/soutez-o-kytaru/ vyplní kontaktní formulář a odpoví na soutěžní otázku. Výhercem se stane jeden vylosovaný účastník, který splnil podmínky soutěže a správně odpověděl na soutěžní otázku. Losování proběhne za účasti notáře nejpozději 22. ledna 2014.

 

Trans-Siberian Orchestra má na svém kontě přes 10 milionů prodaných alb a více než 9 milionů návštěvníků koncertních show po celém světě. Jejich hudební styl bývá definován jako progresivní rock. Diváky v Kongresovém centru Praha čeká jedinečný zážitek – skvělá hudba v podání výtečných sólistů a více než osmdesátičlenného sboru, podkreslená laserovou show a nejmodernějšími pyrotechnickými a vizuálními efekty. Zazní jak známé hity, tak i nové písně. Trans-Siberian Orchestra se v rámci World Tour 2014 vydává do Evropy podruhé ve své historii. „Naše první tour po Evropě proběhlo výborně, pokud něčeho litujeme, tak toho, že jsme nepřijeli do Evropy již dříve v devadesátých letech. Tvorba TSO je ovlivněna evropskými vlivy od Charlese Dickense a Oscara Wilda, až po Pink Floyd. Bylo to opravdu příjemné, jediný koncert, před kterým jsme byli nervózní, bylo vystoupení ve Vídni. Přeci jen je to kolébka hudební tvorby, město, ve kterém žil Mozart, centrum evropské opery. Báli jsme se, abychom naší rockovou show diváky neurazili, nevěděli jsme, jestli se jim to bude líbit, ale nakonec nám tleskali ve stoje, byli nadšení! To byla opravdová satisfakce,“ vzpomíná Paul O’Neill

 

Vstupenky na jediný koncert Trans-Siberian Orchestra v ČR –24. ledna2014 v Kongresovém centru Prahajsou v předprodeji v síti Ticket Art – www.ticket-art.czv cenách od 590 Kč.

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky

Na Aerodrome festivalu vystoupí Oscar and the Wolf!

Nahradí X Ambassadors, kteří odložili celé evropské turné. Na pátém ročníku Aerodrome Festivalu,

nabízí i domácí jména

nabízí i domácí jména

Program Aerodrome Festivalu se rozrůstá o tuzemské umělce – Marpa, Lenny, Support Lesbiens,

Aerodrome festival potvrzuje posledni zahranicni kapelu letosniho programu – Halestorm!!

Posledním jménem, které bude na letošním ročníku Aerodrome festivalu reprezentovat zahraniční rockovou scénu,

Aerodrome Festivalu bude kralovat Lana Del Rey

Aerodrome Festival korunuje letošní program jednou z největších hvězd současnosti – americkou zpěvačkou

Treti rocnik festivalu Rock Heart opet laka na atraktivni jmena – Sodom, Hammerfall, Epicu, Guse G nebo znovuobnovene Rage – Refuge

Rock Heart, který se za pouhé dva roky své existence stal jedním z

více...

Půjčovna lodí Jizera

Rádi bychom Vám představili novou půjčovnu lodí Jizera. Půjčujeme kanoe a rafty na řece Jizeře. Nejčastěji působíme na středním toku Jizery – mezi Spálovem a Příšovicemi. Na tomto úseku má Jizera charekter mírné turistické řeky. Vodácké vybevení půjčujeme za bezkonkurenční ceny. Navíc doprava lodí je zdarma.

Půjčovna lodí a Malá Skála patří neodmyslitelně dohromady díky jedinečnému spojení řeky a okolní přírody. Tak neseďte doma. Udělejte si vodácký výlet po Jizeře.

Související články

Světově proslulé kytarové trio G3 vystoupí podruhé v Praze!

Tentokrát ve složení Joe Satriani, John Petrucci a Uli Jon Roth Kytarový virtuóz Joe Satriani

Trans Siberian Orchestra v Praze

Trans Siberian Orchestra v Praze

datum: 24.1.2014 místo: Kongresové Centrum Praha Téměř měsíc trvající koncertní vakuum bylo konečně prolomeno a

Trans-Siberian Orchestra už tento pátek.

Trans-Siberian Orchestra už tento pátek.

  Praha konečně zažije velkolepé rockové divadlo v podání Trans-Siberian Orchestra. Historicky první koncert věhlasné americké

Mimořádná technická opatření pro koncert T.S.Orchestra v Praze.

Mimořádná technická opatření pro koncert T.S.Orchestra v Praze.

 Velkolepé rockové divadlo v podání amerického Trans Siberian Orchestra v rámci turné World Tour 2014 poprvé zamíří

Trans Siberian Orchestra poprvé v ČR!!

Trans Siberian Orchestra poprvé v ČR!!

  Americká progresivní rocková kapela Trans Siberian Orchestra, která má na svém kontě přes 10


Vyzkoušejte

Error, no group ID set! Check your syntax!

Upozornění

Doslovné, ani částečné přebírání obsahu není bez předchozího souhlasu redakce povoleno.

Copyright 2005 - 2010 | ISSN 1801-5921
Všechna práva vyhrazena | All Rights Reserved