Pražský výběr zveřejnil jména hostů jarního turné.

Pražský výběr zveřejnil jména hostů jarního turné.

 

František Ringo Čech (s kozou), Ondřej Soukup, Miloš Dodo Doležal, Iva Pazderková a další hosté, jejichž jména jsou zatím v jednání, nebudou chybět na jarních koncertech Pražského výběru.

 

Ondřej Soukup, jeden z prvních členů legendární kapely, přislíbil, že tentokrát vezme do ruky baskytaru a zahraje s Výběrem několik hitů, chybět nebude ani proslulá hláška: Haló, tady Soukup … Stejně tak kytarista Miloš Dodo Doležal si na jevišti připomene časy, kdy hrával s Pražským výběrem. Přítomnost Františka Ringo Čecha i s kozou bude jasným odkazem ke kultovnímu klipu k písničce Pražákům, těm je tu hej, ve kterém právě Ringo v doprovodu kozy bezprizorně bloudí ulicemi metropole. A Iva Pazderková? Atraktivní blondýna se postará o live předmluvu k písni Sbal si to svý ráno a Už zas nic neděláš … a vyloučena nejsou ani další překvapení. Jisté je, že diváky v Plzni, Bratislavě a Praze čeká nevídaný zážitek!

 Zpěvák a klávesista Michael Kocáb, kytarista Michal Pavlíček, baskytarista Vilém Čok a oba bubeníci Klaudius Kryšpín a Jiří Hrubeš se na koncertní pódia vracejí po mimořádně úspěšném, vydařeném comebackovém turné, které absolvovali na podzim loňského roku.

Těšíme se na setkání s fanoušky a na skvělé koncerty. Až celá tour skončí, sedneme si k letecké kávě a probereme možnosti vytvoření dalšího řadového alba. Pokud se tak stane, avizujeme dopředu, že v roce 2014 nebudeme koncertovat – tudíž ten, kdo nás bude chtít vidět v akci, má šanci letos!“ vzkazují svým fanouškům. 

Příznivci Výběru budou mít na jaře hned dvojí důvod k radosti. Nejenže opět uslyší na živo v excelentním podání kapely všechny její největší hity, ale také si budou moci zkompletovat kolekci výpravných reedic původních nahrávek Pražského výběru. Po Strace v hrsti a VýběruSupraphon na březen plánuje vydání reedice třetího a zatím posledního studiového alba „novovlnné historie“ skupiny Běr z roku 1997.  

Předcházející výpravné reedice původních nahrávek vzbudily značný zájem – za Straku v hrsti převzal Pražský výběr platinovou desku. A která píseň se těší největší přízni fanoušků, soudě podle ohlasů na koncertech? Členové Pražského výběru se shodují: „Naši fanoušci reagují nejvíce na songy, které jsou notoricky známé a mají hitové ambice. Ať sloganem, melodií či celkovým vyzněním. Můžeme ukázat prstem například na Hraběte X, Václavák, Pražáky, Prachy, Proč jen já, Oldu, Tatrmana, Dudy, Chvastouna, Snaživce…Tím jsme se vlastně dostali k tomu, že na naprostou většinu fláků reagují naši fanoušci víc než maximálně kladně. Co se týká oblíbené skladby u nás samotných, neveřejným kapelovým hlasováním jsme zjistili, že je to pokaždé trochu jiná píseň, někdy dokonce jen konkrétní kousky z nich…

 Vstupenky na Pražský výběr Tour 2013 jsou v prodeji v sítích Sazka Ticket www.sazkaticket.cz, Ticket Art – www.ticket-art.cz a Ticketportal – www.ticketportal.cz v cenách od 390 do 590 Kč.

 Termíny koncertů:

19. 3. od 19:00 hod. – PLZEŇ, Zimní stadion

24. 3. od 19:00 hod. – BRATISLAVA, NTC Aréna

26. 3. od 19:00 hod. – PRAHA, Tipsport Arena

 

 

 

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky

Na Aerodrome festivalu vystoupí Oscar and the Wolf!

Nahradí X Ambassadors, kteří odložili celé evropské turné. Na pátém ročníku Aerodrome Festivalu,

nabízí i domácí jména

nabízí i domácí jména

Program Aerodrome Festivalu se rozrůstá o tuzemské umělce – Marpa, Lenny, Support Lesbiens,

Aerodrome festival potvrzuje posledni zahranicni kapelu letosniho programu – Halestorm!!

Posledním jménem, které bude na letošním ročníku Aerodrome festivalu reprezentovat zahraniční rockovou scénu,

Aerodrome Festivalu bude kralovat Lana Del Rey

Aerodrome Festival korunuje letošní program jednou z největších hvězd současnosti – americkou zpěvačkou

Treti rocnik festivalu Rock Heart opet laka na atraktivni jmena – Sodom, Hammerfall, Epicu, Guse G nebo znovuobnovene Rage – Refuge

Rock Heart, který se za pouhé dva roky své existence stal jedním z

více...

Půjčovna lodí Jizera

Rádi bychom Vám představili novou půjčovnu lodí Jizera. Půjčujeme kanoe a rafty na řece Jizeře. Nejčastěji působíme na středním toku Jizery – mezi Spálovem a Příšovicemi. Na tomto úseku má Jizera charekter mírné turistické řeky. Vodácké vybevení půjčujeme za bezkonkurenční ceny. Navíc doprava lodí je zdarma.

Půjčovna lodí a Malá Skála patří neodmyslitelně dohromady díky jedinečnému spojení řeky a okolní přírody. Tak neseďte doma. Udělejte si vodácký výlet po Jizeře.

Související články

Benátská noc 2013

Benátská noc 2013

Druhý ročník Benátské noci, který se koná v novém areálu, zdá se bude ve znamení

Citron vyráží na Tour 2013!

Citron vyráží na Tour 2013!

  Vrátit se nazpátek v čase a zase vidět naživo koncertní program legendární kapely Citron

J. Kratochvílová s kapelou Pražský výběr.

J. Kratochvílová s kapelou Pražský výběr.

  Přípravy na Pražský výběr Tour 2013 jsou v plném proudu. Kapela oznámila další zvučné jméno

Kabát na jaře 2013 s Big Bandem.

Kabát na jaře 2013 s Big Bandem.

  Abychom se zařadili do klišé a nevyčnívali, přilákali více fanoušků, vzbudili lehkou paniku, ale

Pražský Výběr hlásí vyprodáno

Pražský Výběr hlásí vyprodáno

datum: 9.11.2012 místo: Praha – Tipsport Aréna Asi málokdo unikl patřičné mediální masáži ohledně koncertu


Vyzkoušejte

Error, no group ID set! Check your syntax!

Upozornění

Doslovné, ani částečné přebírání obsahu není bez předchozího souhlasu redakce povoleno.

Copyright 2005 - 2010 | ISSN 1801-5921
Všechna práva vyhrazena | All Rights Reserved