King Diamond

Po dlouhých pěti letech se k nám konečně vrátil mistr hororového metalu King Diamond. Při své poslední zastávce vyprodal Akropoli a teď se mu to samé povedlo s Roxy. Funkce předskokanů se zhostili norské heavy-metalové kapely Griffin a Thunderbolt

Jako první spustila kapela Thunderbolt, která mi trochu připadala jak Iron Maiden. Písničky nebyly špatné a i celkové vystoupení bylo pěkné. Jenom mi moc nedocházelo, proč byly Thunderbolt vybrány jako předkapela zrovna k Diamondovi. Na heavy-metal přeci jenom ten večer nikdo moc zvědavý nebyl, což dokazovalo nepříliš nadšené publikum. Kapela Griffin byla trochu víc do speed-metalu. Ohlasy už byly lepší a sál se pomalu zaplňoval.

Pak následovalo nekonečné čekání, během kterého se do Roxy narvali snad všichni co šli kolem. U pódia nebylo k hnutí a dav skandoval čím dál tím víc. Těsně před půl devátou vše začalo. Byl sundán závěs na pódiu, který zakrýval bicí a poličky s různými rekvizitami a z pódia se v ten okamžik stala jakási komnata. V poličkách byli různé nástroje, lahve s tekutinami a další šílené věci. Najednou přišli na pódium čtyři lidi nesoucí bílou rakev, kterou tam položili. Následovalo snad desetiminutové intro, během kterého se prakticky nic nedělo, což vyvolalo mezi lidmi hodně velký rozruch a i já už jsem se začínal nudit. A pak konečně přišli. King Diamond se svým klasickým kostýmem včetně mikrofonu, který byl přichycen na kříži z kostí. A rozpoutalo se peklo. Hned první písničku začali hrát s velikým nasazením a to si udrželi po celé délce koncertu. Celá kapela se neustále pohybovala a během některých písniček jsme se dočkali i krátkých vystoupení s různými rekvizitami, ale na pódiu se objevila i herečka převlečená do všelijakých kostýmů. Kotel před pódiem se pořád zvětšoval, až se nakonec dostal do naprostého šílenství. Všichni byli vystoupením naprosto pohlceni a jakožto vrchol koncertu považuji přídavky, které byly naprosto skvělé. Musím uznat, že takovouhle atmosféru jsem už dlouho nikde neviděl. Po necelých dvou hodinách všechno skončilo a nám zase nezbývá nic jiného, než čekat na nějakou další senzaci.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky

Na Aerodrome festivalu vystoupí Oscar and the Wolf!

Nahradí X Ambassadors, kteří odložili celé evropské turné. Na pátém ročníku Aerodrome Festivalu,

nabízí i domácí jména

nabízí i domácí jména

Program Aerodrome Festivalu se rozrůstá o tuzemské umělce – Marpa, Lenny, Support Lesbiens,

Aerodrome festival potvrzuje posledni zahranicni kapelu letosniho programu – Halestorm!!

Posledním jménem, které bude na letošním ročníku Aerodrome festivalu reprezentovat zahraniční rockovou scénu,

Aerodrome Festivalu bude kralovat Lana Del Rey

Aerodrome Festival korunuje letošní program jednou z největších hvězd současnosti – americkou zpěvačkou

Treti rocnik festivalu Rock Heart opet laka na atraktivni jmena – Sodom, Hammerfall, Epicu, Guse G nebo znovuobnovene Rage – Refuge

Rock Heart, který se za pouhé dva roky své existence stal jedním z

více...

Půjčovna lodí Jizera

Rádi bychom Vám představili novou půjčovnu lodí Jizera. Půjčujeme kanoe a rafty na řece Jizeře. Nejčastěji působíme na středním toku Jizery – mezi Spálovem a Příšovicemi. Na tomto úseku má Jizera charekter mírné turistické řeky. Vodácké vybevení půjčujeme za bezkonkurenční ceny. Navíc doprava lodí je zdarma.

Půjčovna lodí a Malá Skála patří neodmyslitelně dohromady díky jedinečnému spojení řeky a okolní přírody. Tak neseďte doma. Udělejte si vodácký výlet po Jizeře.

Související články

Metalfest 2013

Metalfest 2013

datum: 31.5.- 2.6.2013 místo: Amfiteátr Lochotín – Plzeň Rok se s rokem sešel a opět

Metalfest Open Air 2013 – program

Metalfest Open Air 2013 – program

  METALFEST Open Air 2013 se uskuteční už za dva měsíce !!!! ve dnech 31.

Metalfest Open Air 2013

Metalfest Open Air  2013

           METALFEST Open Air 2013   4. ročník mezinárodního metalového festivalu v ČR!   31.

Král horrorového metalu KING DIAMOND vyráží na Evropské Tour

Literární horror má svého krále v Stephenu Kingovi, hudebnímu horroru panuje zase KING DIAMOND! Asi


Vyzkoušejte

Error, no group ID set! Check your syntax!

Upozornění

Doslovné, ani částečné přebírání obsahu není bez předchozího souhlasu redakce povoleno.

Copyright 2005 - 2010 | ISSN 1801-5921
Všechna práva vyhrazena | All Rights Reserved