Full of Hate tour už na konci února

Full of Hate tour už na konci února

23. 2. 2012 18:00 PRAHA, KC Vltavská

CANNIBAL CORPSE, BEHEMOTH, Legion Of The Damned, Misery Index, Suicidal Angels

 Pozor, pozor, vy všichni, kdo přežijete mega nálož tvrdé muziky, která se na vás navalí na konci roku, dostáváte hned z kraje toho příštího další šanci postavit se nové vlně brutality – do PRAHY, klubu KC Vltavská zavítá 23. 2. FULL OF HATE Tour 2012! Tento úspěšný putovní festival se k vám vrací po 3 letech se zbrusu novými, přímo bestiálními hudebními hordami, skutečnou světovou death/thrash metalovou elitou! Kdo se chystá rozdrtit vám lebky silou své extrémní hudby? V roli headlinerů jsou to kultovní CANNIBAL CORPSE a BEHEMOTH, pevnou podporu jim budou dělat známé zabijácké klany LEGION OF THE DAMNED, MISERY INDEX a SUICIDAL ANGELS! FULL OF HATE Tour 2012 garantuje absolutně masakrální hudební jatka a navíc, bude to první Evropské turné BEHEMOTH po Nergalově onemocnění leukémií! Zkrátka, není úniku, kde to bude vřít, tam prostě musíte být!

CANNIBAL CORPSE jsou od svého debutu „Eaten Back To Life“ v roce 1990 jednou z nejuznávanějších death metalových kapel všech dob. Jsou oblíbeným cílem pro všechny strážce morálky ve světě a v minulosti byly dokonce pokusy o jejich vzetí do vazby, za účelem utáhnutí kohoutku jejich pryštícímu násilí. Naštestí bez úspěchu. Jejich  true metalové památky, jako jsou „Butchered At Birth“, „Tomb Of The Mutilated“ nebo zabijácké EP „Hammer Smashed Face“ se staly oběťmi cenzury v několika zemích světa, ale přesto stále stojí! CANNIBAL CORPSE žijí a jsou dokonce silnější, ještě více zlí a agresivní než kdykoli předtím. „Evisceration Plague“ je jejich dosud poslední hudební masakr, plný nespoutané brutality, krvavé lázně pro všechny death metalové šílence. Nechte se opět příjemně zotročit vůdcem George „Corpsegrinder“ Fisherem a Alexem Websterem, kteří vám přijíždí namíchat vražedný live-koktail. Vaše nejtemnější noční můry obživnou, buďte na to připraveni!

Ze spojení science-fiction a okultismu se zrodili polští králové exrtrémního metalu BEHEMOTH, přinášející umění velmi kvalitně technicky zahraného, sofistikovaného, hutného death metalu s nepostradatelnými prvky black metalu. Je až k neuvěření, co tato pekelná legie přinesla temnotám tohoto světa svými kultovními kousky, jako jsou „Satanica“, „Demigod“ nebo „Evangelion“. Po letech pilné práce s pravidelným vydáváním úspěšných alb nyní stojí BEHEMOTH pevně na vrcholu death/black hory a vychutnávají si sladkost své slávy. Na FULL OF HATE festival jsou připravení a jejich démonická vřava může opět vypuknout!

Holandští thrash metaloví šakalové LEGION OF THE DAMNED bourají se svou novou deskou „Descent Into Chaos“ (2011) hranice celého světa!  Tato známá holandská smečka dodává již od svého debutu „Malevolent  Rapture“ (2006) jen kvalitní, přímo pekelné hudební dílka. Do stejného ranku Thrash/Death metalu patří i všechna následující alba „Sons Of Jackal“ (2007), „Feel The Blade“ (2008) nebo kultovní thrash/death manifest „Cult Of The Dead“ (2008). Po vydání svého exklusivního live balíčku CD+DVD „Slaughtering…“ se všichni fanoušci opět zaradovali, jelikož deska „Descent Into Chaos“ (2011), produkovaná samotným mistrem Peterem Tägtgrenem, přesvědčila, že jde když hrají Ledion Of The Damned, je to vždy což zárukou prvotřídní kvality! Extrémně dlouhovlasí pekelníci zatopí pod kotlem i na FULL OF HATE Festivalu!

Americká death/grindová formace MISERY INDEX se vylíhla z projektu legendárních Dying Fetus a stala se úspěšnou přímo v rekordním čase. Už jejich debutové album „Retaliate“ (2003) získalo ohromující reakce jak od fanoušků, tak od hudební kritiky a ihned se zařadilo k tomu nejlepšímu, co moderní metalové odvětví nabízí. Díky jejich parádnímu mixu stylů jako death metal, grindcore a hardcore se Misery Index počítají mezi zakladatele stylu deathcore. MISERY INDEX je zárukou senzačního hudebního masakru!

Přesto, že druhá deska kapely SUICIDAL ANGELS „Dead Again“ vyšla teprve na podzim 2010, tito neúnavní Řekové již pracují na své další dlouhohrající bombě, kterou budou již na Full Of Hate velmi výrazně propagovat! SUICIDAL ANGESL jsou nemilosrdným buldozerem, které si razí neúprosně, tvrdě a hrdě svou cestu skrz metalový svět zanechávajíc za sebou svěží asociace klasických kapel jako Slayer, Testament či Exodus. „Thrash Til Death“, to je jejich jediná, jednoduchá avšak nesmrtelná garance.

Vstupenky jsou k dostání ve všech obvyklých předprodejích, předprodejních sítích Ticket-Art, Ticketpro a Ticketportal a na webu www.mastersofrock.cz a tel. čísle 577 432 580, 224 235 267 a na e-mailu: mikeskova@pragokoncert.com  na dobírku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky

Na Aerodrome festivalu vystoupí Oscar and the Wolf!

Nahradí X Ambassadors, kteří odložili celé evropské turné. Na pátém ročníku Aerodrome Festivalu,

nabízí i domácí jména

nabízí i domácí jména

Program Aerodrome Festivalu se rozrůstá o tuzemské umělce – Marpa, Lenny, Support Lesbiens,

Aerodrome festival potvrzuje posledni zahranicni kapelu letosniho programu – Halestorm!!

Posledním jménem, které bude na letošním ročníku Aerodrome festivalu reprezentovat zahraniční rockovou scénu,

Aerodrome Festivalu bude kralovat Lana Del Rey

Aerodrome Festival korunuje letošní program jednou z největších hvězd současnosti – americkou zpěvačkou

Treti rocnik festivalu Rock Heart opet laka na atraktivni jmena – Sodom, Hammerfall, Epicu, Guse G nebo znovuobnovene Rage – Refuge

Rock Heart, který se za pouhé dva roky své existence stal jedním z

více...

Půjčovna lodí Jizera

Rádi bychom Vám představili novou půjčovnu lodí Jizera. Půjčujeme kanoe a rafty na řece Jizeře. Nejčastěji působíme na středním toku Jizery – mezi Spálovem a Příšovicemi. Na tomto úseku má Jizera charekter mírné turistické řeky. Vodácké vybevení půjčujeme za bezkonkurenční ceny. Navíc doprava lodí je zdarma.

Půjčovna lodí a Malá Skála patří neodmyslitelně dohromady díky jedinečnému spojení řeky a okolní přírody. Tak neseďte doma. Udělejte si vodácký výlet po Jizeře.

Související články

Death metalová nálož v podání Cannibal Corpse a Krisiun v Praze

Cannibal Corpse (USA), Krisiun (BRA), Hideous Divinity (I) 27. 4. 2016 MeetFactory, Praha Dvě velká

Masters of Rock – 2015

Masters of Rock  – 2015

místo: Vizovice – Areál likérky čas: 9. – 12.7.2015 ČTVRTEK  Tak a je to zase

Prague death fest 2014.

Prague death fest 2014.

CANNIBAL CORPSE (usa) DYING FETUS (usa) REVOCATION (usa) AEON (swe) GOATHWHORE (usa) MALEVOLENCE (por) FALLUJAH

Masters of Rock 2014

Masters of Rock 2014

místo: Vizovice datum: 10.-13.7.2014 Čtvrtek Zapsáno a nadatlováno online do mobilního telefonu, tedy následující řádky

BRUTAL ASSAULT Festival 2014

BRUTAL ASSAULT Festival 2014

06. – 09. srpna 2014, Vojenská pevnost Josefov – Jaroměř   www.brutalassault.cz Hudební festival Brutal


Vyzkoušejte

Error, no group ID set! Check your syntax!

Upozornění

Doslovné, ani částečné přebírání obsahu není bez předchozího souhlasu redakce povoleno.

Copyright 2005 - 2010 | ISSN 1801-5921
Všechna práva vyhrazena | All Rights Reserved