Crossover Sickfest Vol.5

Crossover Sickfest Vol.5

Pořadatelům se zase podařilo přesvědčit pořádný zástup pravověrných metaláků, corařů, rockerů i ostatních, že stojí za to vyjet po úzké klikaté cestě do RC Rokle, aby si vychutnali pořádně hutnou atmosféru. Možná ještě dva ročníky zpátky jsem si říkal, jak tohle s návštěvností dopadne, ale teď už strach nemám, protože F.A.King Crew prostě umí. Zatímco diváci už moc dobře vědí, každá z kapel aktuálního Crossover Sickfestu Vol.5 zabrousila na téma, jak jen jen možný přitáhnout tolik lidí do zapadákova jakým je Bzí.

Kluci opět posbírali výjimečné kapelky z okolí i vzdálených koutů, aby nám dali ochutnat zač je toho pořádnej fesťák. Už první progresivně instrumentálně crossoverová směsice Killerpanda si nekompromisně získala moji pozornost. Kluci si řádně užívají svoje šílené hudební bambusové výhonky a s nimi i celé obecenstvo. Tohle se musí slyšet. Pro mě hned první příjemné překvapení večera.

Rockovější až rádiovější sound předvedli Crionic a opět musím vyzvednout vkus a přehled pořadatelů, že kluky pozvali až z Přelouče. Album Hidden Inside, které si můžete přehrát i na bandzone má pro mě všechny předpoklady, aby bylo poslouchané pořádnými davy někde na open air fesťáku při západu slunce.

Nekompromisní pecka přiletěla na pódium hned v zápětí a Scream Of The Lambs pro mě byli další super hudební zážitek. Tohle HCčko v čele s nepřehlédnutelným BOBem trhá svalovinu a ukrajuje jak mačetou pěkně od kosti. Dostatečně zábavný a šílený, že by se i strýček Hájíček poklonil a na živo to nemá chybu.

Oddech mi přinesli brněnští Eagleheart. Melodické chytlavé vyhrávky obměnily publikum a do popředí si stoupli zase o fous čerstvější příznivci trochu melodičtějšího žánru. Zvukař sice chvíli zápasil se změnou stylu, ale otravné hučení se v zápětí podařilo chytnout pod krkem a zbytek setu tak mohly vyniknout hbité prsty muzikantů. Protože tahle hudba není můj šálek kafča, můžete zhodnotit výkon kluků v komentářích.

Slibovaní Showyourteeth bohužel nedostali příležitost se předvést, protože si jeden z Rakušáků nerozumněl s nožem, ale výborně je zastoupili přažští Skywalker. Neuvěřitelně nadupaný HCčko suprově zakončilo vydařenou akci. Tomuhle živlu by sednul malej nadupanej klubík, kde by kluci nemuseli na ostatní shlížet shora, ale mohli si zablbnout pěkně uprostřed podobně naladěných lidí. Tady bohužel už pokročilá hodina odehnala spoustu fandů, ale přesto byla atmosféra parádní až do posledních okamžiků.

V zákulisí se otevřeně mluví o dalším (půl)ročníku a pevně věřím, že nás opět čeká pořádnej nářez, protože pánové (klobouk dolů) z F.A.King neumí uspořádat pouze průměrnou akci…

Crossover Sickfest Vol.5 1 komentář reakcí

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky

Na Aerodrome festivalu vystoupí Oscar and the Wolf!

Nahradí X Ambassadors, kteří odložili celé evropské turné. Na pátém ročníku Aerodrome Festivalu,

nabízí i domácí jména

nabízí i domácí jména

Program Aerodrome Festivalu se rozrůstá o tuzemské umělce – Marpa, Lenny, Support Lesbiens,

Aerodrome festival potvrzuje posledni zahranicni kapelu letosniho programu – Halestorm!!

Posledním jménem, které bude na letošním ročníku Aerodrome festivalu reprezentovat zahraniční rockovou scénu,

Aerodrome Festivalu bude kralovat Lana Del Rey

Aerodrome Festival korunuje letošní program jednou z největších hvězd současnosti – americkou zpěvačkou

Treti rocnik festivalu Rock Heart opet laka na atraktivni jmena – Sodom, Hammerfall, Epicu, Guse G nebo znovuobnovene Rage – Refuge

Rock Heart, který se za pouhé dva roky své existence stal jedním z

více...

Půjčovna lodí Jizera

Rádi bychom Vám představili novou půjčovnu lodí Jizera. Půjčujeme kanoe a rafty na řece Jizeře. Nejčastěji působíme na středním toku Jizery – mezi Spálovem a Příšovicemi. Na tomto úseku má Jizera charekter mírné turistické řeky. Vodácké vybevení půjčujeme za bezkonkurenční ceny. Navíc doprava lodí je zdarma.

Půjčovna lodí a Malá Skála patří neodmyslitelně dohromady díky jedinečnému spojení řeky a okolní přírody. Tak neseďte doma. Udělejte si vodácký výlet po Jizeře.

Související články

Těšte se na víkend, přijede Blind Guardian

  Po velké tvůrčí pauze vytvořila prog/power metalová legenda další album „Beyond the Red Mirror“

Crossover Sickfest vol.10

Crossover Sickfest vol.10

Jubilejní desátý ročník Sickfestu byl ve znamení stěhování do jabloneckého Woka a bohužel také ve

Crossover Sickfest vol.9

Crossover Sickfest vol.9

Je tomu už čtyři a půl roku, co je Crossover Sickfest spojený s RC Rokle

Crossover Sickfest vol.8

Crossover Sickfest vol.8

Sickfestů není nidky dost a další jarní půlročník je opět za námi. Bzí nám tentokrát

Crossover Sickfest vol.7

Crossover Sickfest vol.7

Ou jé, další „půlročník“ Crossover Sickfestu je za námi a můžeme říct, že to byl


Vyzkoušejte

Error, no group ID set! Check your syntax!

Upozornění

Doslovné, ani částečné přebírání obsahu není bez předchozího souhlasu redakce povoleno.

Copyright 2005 - 2010 | ISSN 1801-5921
Všechna práva vyhrazena | All Rights Reserved