Zimní Masters of Rock potvrzuje další kapely

Zimní Masters of Rock potvrzuje další kapely

Turné  5 kapel „Beauty and the Beast“ na ZMOR!

28.11.2009 13:00 ZLÍN, sportovní hala Euronics (dříve Novesta)

NAZARETH (UK), KREATOR (Ger), LEAVE´S EYES (Ger), HOUSE OF LORDS (USA), JORN LANDE (Nor), SIRENIA (Nor), ATROCITY (Ger), ELIS (Lie), STREAM OF PASSION (Nl/Mex) …

5. ročník jednodenní zimní mutace největšího mezinárodního rockového open-air festivalu u nás!

Agentura Pragokoncert potvrzuje další kapely v programu letošního Zimního Masters Of Rock! K již potvrzeným kapelám NAZARETH, KREATOR, HOUSE OF LORDS a JORN nyní přibylo 5 nových kapel, které, snad kromě jedné, mají jednu společnou věc! Všechny jedou pod hlavičkou „Beauty and the Beast Tour“, což už samo o sobě dává tušit, co mají tyto kapely společné. Ano, krásku s andělským hlasem za mikrofonem a drsné mužské chrapláky s nimi v kontrastu. Jsou to LEAVE´S EYES, SIRENIA, ATROCITY, ELIS a STREAM OF PASSION. Kromě toho, všechny tyto kapely rovněž představují svá novinková alba!

Šestice LEAVE´S EYES s půvabnou Liv Kristine v čele představují své nové album „Njord“, se kterým se řadí mezi top kapely svého symfonického gothic metalového žánru. Touto deskou kapela otevírá novou kapitolu legend severské mytologie. Deska v produkci Alexandra Krulla je plná silných songů, opusů, chytlavých melodií, bombastických aranžmá, posílená sborem a virtuosním uměním Lingua Mortis Orchestra pod vedením Victora Smolského. Liv zpívá na albu 8 jazyky. Čeká nás zajímavá cesta za vikingy ke kořenům severských mýtů v podání atmosférického gothic-metalového umu kapely Leave´s Eyes.

Norská  SIRENIA je kombinací gothic metalu a klasického rocku s prvky extrémnějších metalových žánrů. Jejich zvuk stojí na silných bicích a basech, podporovaných rytmickou kytarou, vše zahaleno do atmosférických kláves, okořeněných melancholickými houslemi a 12-cti strunnou kytarou. Vokály je klasickou směsí čisté ženské jemnosti a krásy Aylin s mužskými chrapláky. Sirenia představí novou desku „The 13th Floor“.

Sám mistr Alexander Krull stojí v čele kapely ATROCITY, kterou založil v roce 1985 a jejímž základním znakem je originalita a nápaditost. Každé album kapely má svůj styl a atmosféru. Již debutová deska „Hallucinations“ měla velmi osobitý styl death metalu, deska „Todessehnsucht“ zas měla operní nádech, „Blut“ vampýrskou tématiku…atd. V roce 1997 vydala kapela desku „Werk 80“ na které transformovala klasické popové hity 80´let do Atrocity metalového hávu a sklidila tak ohromný úspěch. Nedávno nastal čas na vydání desky „Werk 80´II“, máme se na co těšit!

Pod managerskou i producentskou taktovkou Alexandra Krulla funguje také Lichtenštejnská  kapela ELIS, založená pod názvem Erben Der Schöpfung v roce 2001. Od roku 2003 již ELIS. Kapela patří již od svého úspěšného debutu „Twilight“ do ranku srdceryvného gothic-metalu. Slibně rozjetou kariéru na čas přibrzdila tragická smrt frontmanky Sabine Duenser, nicméně právě na její památku a jako její odkaz kapela s novou zpěvačkou pokračuje dál a kapela představuje zbrusu nové album „Catharsis“.

Gothic-metalovou scénu zastupuje také kapela STREAM OF PASSION, která si získala pozornost mnoha fanoušků žánru již svým debutem „Embrace The Storm“ v roce 2005. V čele stojí zpěvačka a houslistka mexického původu Marcela Bovio, která je obklopená talentovanými holandskými hudebníky. Na kontě mají nyní nové songy, plné energie a jsou připravení vás svou novou deskou „The Flame Within“ vtáhnout do plamenů své vnitřní vášně.

Co dodat? Program festivalu je již téměř hotov. Téměř, neboť na jedné, tentokrát české metalové legendě se stále pracuje, nechme se překvapit.

Vstupenky na festival jsou k dostání v pořádající agentuře Pragokoncert, tel: 577 432 580, 777 701 591, e-mailu: dupalova@pragokoncert.com, přes stránky www.mastersofrock.cz, v předprodejních sítích Ticket-Art, Ticketstream a Ticketportal a ve všech obvyklých moravských předprodejích.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky

Na Aerodrome festivalu vystoupí Oscar and the Wolf!

Nahradí X Ambassadors, kteří odložili celé evropské turné. Na pátém ročníku Aerodrome Festivalu,

nabízí i domácí jména

nabízí i domácí jména

Program Aerodrome Festivalu se rozrůstá o tuzemské umělce – Marpa, Lenny, Support Lesbiens,

Aerodrome festival potvrzuje posledni zahranicni kapelu letosniho programu – Halestorm!!

Posledním jménem, které bude na letošním ročníku Aerodrome festivalu reprezentovat zahraniční rockovou scénu,

Aerodrome Festivalu bude kralovat Lana Del Rey

Aerodrome Festival korunuje letošní program jednou z největších hvězd současnosti – americkou zpěvačkou

Treti rocnik festivalu Rock Heart opet laka na atraktivni jmena – Sodom, Hammerfall, Epicu, Guse G nebo znovuobnovene Rage – Refuge

Rock Heart, který se za pouhé dva roky své existence stal jedním z

více...

Půjčovna lodí Jizera

Rádi bychom Vám představili novou půjčovnu lodí Jizera. Půjčujeme kanoe a rafty na řece Jizeře. Nejčastěji působíme na středním toku Jizery – mezi Spálovem a Příšovicemi. Na tomto úseku má Jizera charekter mírné turistické řeky. Vodácké vybevení půjčujeme za bezkonkurenční ceny. Navíc doprava lodí je zdarma.

Půjčovna lodí a Malá Skála patří neodmyslitelně dohromady díky jedinečnému spojení řeky a okolní přírody. Tak neseďte doma. Udělejte si vodácký výlet po Jizeře.

Související články

Zimní Masters of Rock – kompletní program.

Zimní Masters of Rock – kompletní program.

    23. 11. 2013, 12:40 – ZLÍN, Zimní stadion Luďka Čajky   9. ročník ZIMNÍ

Zimní Masters of Rock 2013.

Zimní Masters of Rock 2013.

  IX. ročník ZIMNÍ verze největšího mezinárodního rockového open-air festivalu u nás, Masters of Rock,

Zimní Masters of Rock 2009

Zimní Masters of Rock 2009

Zimní mutace věhlasného festivalu se již stala tradicí počátku tohoto menšími milovaného, staršími spíše nenáviděného

Zimní Masters of Rock 2009 se blíží

Zimní Masters of Rock 2009 se blíží

28.11.2009 13:00 ZLÍN, sportovní hala Euronics (dříve Novesta) NAZARETH (UK), KREATOR (Ger), LEAVE´S EYES (Ger),

Zimní Masters of Rock 2008

Zimní Masters of Rock 2008

Hala Novesta Zlín 29.11.2008 Opět nám pořadatelé našeho mega open- air festivalu přidali ještě jeden


Vyzkoušejte

Error, no group ID set! Check your syntax!

Upozornění

Doslovné, ani částečné přebírání obsahu není bez předchozího souhlasu redakce povoleno.

Copyright 2005 - 2010 | ISSN 1801-5921
Všechna práva vyhrazena | All Rights Reserved