t-music láká studenty zpátky do škol: na UDG, Horkýže slíže, Polemic a Sto zvířat – zdarma!

t-music láká studenty zpátky do škol: na UDG, Horkýže slíže, Polemic a Sto zvířat – zdarma!

Po několikaměsíční odmlce zavítá do zdejších končin jedna z nejvzývanějších kapel – Horkýže Slíže. A představí se před publikem do slova a do písmene akademickým: společně s dalšími stálicemi přeshraniční hudební scény – Polemic, UDG a Sto zvířat – totiž na přelomu září a října absolvuje turné po šesti univerzitních městech. Open air „šňůra“ nese název t-music Back to School a měla by se stát tradicí setkávání studentů na začátku akademického roku. „Řada univerzit má podobné rituály, například přivítání posluchačů prvních ročníků. Naše akce jde ale napříč vysokými školami a celý koncept vychází z podobných úspěšných formátů v zahraničí,“ vysvětluje Markéta Vychytilová, manažerka sponzoringu a akcí ve společnosti T-Mobile. Na Back to School totiž bude vedle samotných hudebních vystoupení i příjemný prostor pro sdílení zážitků z prázdnin i očekávání z dalšího semestru nebo týmové atrakce – vše v duchu vyhledávané studentské zábavy.

t-music Back to School začne 22. září v Plzni a skončí 11. října v Hradci Králové. Dalšími zastávkami této hudební road show budou Olomouc, Brno, na Prahu přijde řada 6. října. S ohledem na smutnou událost ve vedení Jihočeské univerzity nahradí původně plánované České Budějovice koncert v Pardubicích. Na všech zastávkách vystoupí čtyři zmíněné česko-slovenské formace a jedna předkapela. Ačkoliv je akce určena především vysokoškolským studentům, bude samozřejmě přístupná i studentům jiných škol a široké veřejnosti. Jim má festival dát najevo, že opět ožívají fakulty, koleje, menzy a také vysokoškolské kluby, sportovní skupiny a další akademická zařízení. Více na www.t-music.cz/backtoschool či www.t-music.cz/B2S nebo na Facebooku.

Výběr Horkýže Slíže, Sto zvířat, UDG a Polemic není náhodný. Back to School navazuje na předchozí projekty zaštítěné hudební značkou společnosti T-Mobile, kdy tři z tohoto kvarteta interpretů absolvovali úspěšná turné t-music tour. Horkýže Slíže i Sto Zvířat rovněž byli headlinery loňské akce t-music 4v1 v zaplněné Tesla Areně. Všechny čtyři kapely také každoročně vystupují na festivalu Rock for People, kde se pokaždé setkávají s nadšenými fanoušky. T-Mobile pod značkou t-music je navíc generálním partnerem tohoto festivalu.

O popularitě party Horkýže Slíže svědčí její veleúspěšné jarní turné. Prakticky každý ze zhruba 25 koncertů byl vyprodaný – a šlo často o sály s kapacitou nad 1 500 návštěvníků. Ostatně videoklip k novince Na lehátku z letošní bestofky Slížů nazvané V dobrej viere se stal letním hitem YouTube a blíží se pomalu ale jistě 2 milionům zhlédnutí. Publikum t-music Back to School se může těšit i na další hity jako Silný refrén, Malá Žužu nebo L.A.G. Song. Ze Slovenska přijedou vysokoškoláky naladit na pozitivní notu také Polemic, kteří s úspěchem brázdí i česká festivalová pódia a kluby s rok starým albem Horúce časy. Na něm žánrově lavíruje i mimo svůj „rezidentní“ žánr ska, čemuž jim pomohl například rapper A.M.O. anebo právě Kuko z Horkýže Slíže.

Obdobným pojmem mezi domácími příznivci umírněného ska jsou Sto zvířat, nesoucí se na euforické vlně 25. výročí své veleúspěšné existence. Zejména posluchačky všech fakult v šesti univerzitních městech pak zahustí prostor před pódiem, na němž stanou zábavní UDG.

Mezi koncerty se mohou návštěvníci zabavit absolvováním virtuálního studia t-music Academy. Po úspěšném složení několika zkoušek získají nárok na absolventský titul, diplom, zákazníci
T-Mobile dokonce speciální tričko. Pro další nehudební zábavu si návštěvníci budou moci zajít do stanu s technickými expozicemi. K posezení budou lákat také četné stany s občerstvením.

 

Začátek akcí je plánovaný na 15:00 a ve třech městech 16:00. Místy konání šesti zastávek t-music Back to School jsou tradiční festivalové lokality nebo prostory v blízkosti kolejí a vysokých škol. Vstup na t-music Back to School 2011 je na všech šesti místech zdarma!

 

Termíny a místa:

22. 9. Plzeň – Plaza Open Air, od 16:00

27. 9. Olomouc – Korunní pevnůstka, od 15:00

29. 9. Brno – areál Riviéra, od 16:00

4. 10. Pardubice – areál kampusu, od 15:00

6. 10. Praha – Výstaviště Holešovice, od 16:00

11. 10. Hradec Králové – parkoviště Flošna, od 15:00

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky

Na Aerodrome festivalu vystoupí Oscar and the Wolf!

Nahradí X Ambassadors, kteří odložili celé evropské turné. Na pátém ročníku Aerodrome Festivalu,

nabízí i domácí jména

nabízí i domácí jména

Program Aerodrome Festivalu se rozrůstá o tuzemské umělce – Marpa, Lenny, Support Lesbiens,

Aerodrome festival potvrzuje posledni zahranicni kapelu letosniho programu – Halestorm!!

Posledním jménem, které bude na letošním ročníku Aerodrome festivalu reprezentovat zahraniční rockovou scénu,

Aerodrome Festivalu bude kralovat Lana Del Rey

Aerodrome Festival korunuje letošní program jednou z největších hvězd současnosti – americkou zpěvačkou

Treti rocnik festivalu Rock Heart opet laka na atraktivni jmena – Sodom, Hammerfall, Epicu, Guse G nebo znovuobnovene Rage – Refuge

Rock Heart, který se za pouhé dva roky své existence stal jedním z

více...

Půjčovna lodí Jizera

Rádi bychom Vám představili novou půjčovnu lodí Jizera. Půjčujeme kanoe a rafty na řece Jizeře. Nejčastěji působíme na středním toku Jizery – mezi Spálovem a Příšovicemi. Na tomto úseku má Jizera charekter mírné turistické řeky. Vodácké vybevení půjčujeme za bezkonkurenční ceny. Navíc doprava lodí je zdarma.

Půjčovna lodí a Malá Skála patří neodmyslitelně dohromady díky jedinečnému spojení řeky a okolní přírody. Tak neseďte doma. Udělejte si vodácký výlet po Jizeře.

Související články

Hudební festival Hrady CZ se po Hradci nad Moravicí přesouvá na Bezděz

Hudební festival Hrady CZ se po Hradci nad Moravicí přesouvá na Bezděz

Hudební festival Hrady CZ se v pátek a sobotu 22. a 23. srpna přesouvá na

Hudební festival Hrady CZ startuje na Točníku jubilejní letní „tour“ ke svému desátému ročníku.

Hudební festival Hrady CZ startuje na Točníku jubilejní letní „tour“  ke svému desátému ročníku.

Hudební festival Hrady CZ startuje jubilejní letní „tour“ 11. července na hradě Točník. Festival v rámci

České a moravské hrady se opět rozezní hudbou

České a moravské hrady se opět rozezní hudbou

hudební festival Hrady CZ slaví letos desáté narozeniny a organizátoři v rámci jubilejního ročníku připravili pro

Benátská noc 2013

Benátská noc 2013

Druhý ročník Benátské noci, který se koná v novém areálu, zdá se bude ve znamení

JamRock 2013

JamRock 2013

Počasí v posledních týdnech předvádí docela psí kusy, ale poslední červnový víkend se naštěstí umoudřilo, a


Vyzkoušejte

Error, no group ID set! Check your syntax!

Upozornění

Doslovné, ani částečné přebírání obsahu není bez předchozího souhlasu redakce povoleno.

Copyright 2005 - 2010 | ISSN 1801-5921
Všechna práva vyhrazena | All Rights Reserved