Support Papa Roach a Yashin v Praze provedou Julien-K

Support Papa Roach a Yashin v Praze provedou Julien-K

Julien-K je americká hudební skupina, která vznikla jako boční projekt pro elektronickou hudbu, kterou vytvořil Amir DerakhRyan ShuckOrgy, s pozdějším přispěním Eliase Andry a Anthonyho ‚Fu‘ Valcice. Jejich debutové album  Death to Analog míchal  Tim Palmer, a vyšlo v březnu 2009 v USA a o rok později v Evropě.

Webová stránka Juliena-K spatřila světlo světa v roce 2003 s demosnímky skladeb  „Look at You“, „Kick the Bass“, „Someday Soon“, „Everyone Knows“ a „Technical Difficulties“, která vyšla na soundtracku k filmu Michaela Baye  Transformers z roku 2007 a zazněla i ve filmu. Julien-Khudebně přispěl i na několik video her, včetně  Sonic Heroes („This Machine“), Shadow the Hedgehog („Waking Up“) a oficiální skladby k  Transformers: Revenge of the Fallen video hře.

Julien-K spolupracoval s Chesterem Benningtonem z  Linkin Park na skladbě  „Let Down“ pro koncert  ReAct Now: Music & Relief .

Produkční team Juliena-K –  Amir DerakhRyan Shuck a Anthony ‚Fu‘ Valcic také s Chesterem Benningtonem vytvořili exkluzivní verzi písničky „Morning After“  pro  Underworld: Evolution soundtrack a pro remixové album kapely  Mindless Self Indulgence‚s „What Do They Know?“.

Julien-K spolupracoval i na sólovém projektu Benningtona s názvem  Dead by Sunrise a jejich debutovém albu  Out of Ashes .

„Jsou to stejné kapely. Ta jedna, kde Chester zpívá a skládá se jmenuje Dead by Sunrise, ale když jsem u mikrofonu já a Amir a já skládáme, tak se to jmenuje  Julien-K a je to víc elektronické… Julien-K a Dead by Sunrise jsou v podstatě kreativní team, jako taková Warholova továrna v tom smyslu,“ vysvětluje Ryan Shuck. „Dead by Sunrise je Chesterův Julien-K , jestli to dává smysl.“ Ryan Shuck v nedávném rozhovoru na www.de-re.de řekl, že  70%  jejich nového alba je už hotovo. Album se nyní mixuje a mělo by vyjít letos na podzim.

 

Vstupenky na concert Papa Roach + Yashin, kde se Julien-K představí jako jejich support, jsou za 630,- Kč + poplatky k zakoupení v sítích Ticketpro, Ticketstream a Ticketportal. Na pokladně Lucerna Music Baru bez poplatku. V den koncertu na místě pak za 790,- Kč.

Více info na:

www.paparoach.com

www.myspace.com/theyashin

www.myspace.com/julienk

www.musicbar.cz

www.dsmacku.com

www.facebook.com/dsmackupromotion

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky

Na Aerodrome festivalu vystoupí Oscar and the Wolf!

Nahradí X Ambassadors, kteří odložili celé evropské turné. Na pátém ročníku Aerodrome Festivalu,

nabízí i domácí jména

nabízí i domácí jména

Program Aerodrome Festivalu se rozrůstá o tuzemské umělce – Marpa, Lenny, Support Lesbiens,

Aerodrome festival potvrzuje posledni zahranicni kapelu letosniho programu – Halestorm!!

Posledním jménem, které bude na letošním ročníku Aerodrome festivalu reprezentovat zahraniční rockovou scénu,

Aerodrome Festivalu bude kralovat Lana Del Rey

Aerodrome Festival korunuje letošní program jednou z největších hvězd současnosti – americkou zpěvačkou

Treti rocnik festivalu Rock Heart opet laka na atraktivni jmena – Sodom, Hammerfall, Epicu, Guse G nebo znovuobnovene Rage – Refuge

Rock Heart, který se za pouhé dva roky své existence stal jedním z

více...

Půjčovna lodí Jizera

Rádi bychom Vám představili novou půjčovnu lodí Jizera. Půjčujeme kanoe a rafty na řece Jizeře. Nejčastěji působíme na středním toku Jizery – mezi Spálovem a Příšovicemi. Na tomto úseku má Jizera charekter mírné turistické řeky. Vodácké vybevení půjčujeme za bezkonkurenční ceny. Navíc doprava lodí je zdarma.

Půjčovna lodí a Malá Skála patří neodmyslitelně dohromady díky jedinečnému spojení řeky a okolní přírody. Tak neseďte doma. Udělejte si vodácký výlet po Jizeře.

Související články

Papa Roach se v rámci světového turné k novému albu zastaví i v Praze!

Nové album amerických Papa Roach nazvané „Metamorphosis“ je smělým voláním do zbraně. Multi-platinová kalifornská pětice,


Vyzkoušejte

Error, no group ID set! Check your syntax!

Upozornění

Doslovné, ani částečné přebírání obsahu není bez předchozího souhlasu redakce povoleno.

Copyright 2005 - 2010 | ISSN 1801-5921
Všechna práva vyhrazena | All Rights Reserved