Papa Roach se v rámci světového turné k novému albu zastaví i v Praze!

Nové album amerických Papa Roach nazvané „Metamorphosis“ je smělým voláním do zbraně. Multi-platinová kalifornská pětice, která už má na kontě i nominaci na cenu Grammy, právě vydává své nejzásadnější album, nespoutanou ostrou zemitou desku, která si nebere servítky.

Od svého náhlého vpádu na americkou kytarovou scénu v roce 2000 Papa Roach prodali celkem osm milionů desek a stali se pojmem na světovém hard-rockovém nebi. Jejich hity jako „Last Resort,“ „Forever,“ „Getting Away with Murder“ nebo „Scars“ všechny vstoupily do první desítky americké singlové hitparády za výrazné podpory rádií od východního pobřeží až do jejich rodné Kalifornie.

Zpěvák Jacoby Shaddix o novém albu říká: „Najdete tu poctivý hard-rockový mazec s přechody do punku a metalu. V nových věcech je plno groove a agresivity, jaké od nás znáte, ale je v nich i plno nového.“ Kytarista Jerry Horton dodává, že se „kapela tentokrát otevřela všemožným vlivům. Chtěli jsme prozkoumat všechna možná zákoutí hudby. Na albu je i trochu bluesu, trochu progrese, je to naše zatím nejrozmanitější deska.“

Po celou svou desetiletou kariéru zůstali Papa Roach věrni sobě i svým příznivcům. „Teď to na scéně vypadá úplně jinak, než když jsme začínali, ovšem naše odhodlání nás stále žene dopředu,“ říká Shaddix. Fanoušci mohli poprvé slyšet nový materiál z nahrávky „Metamorphosis“ během loňských koncertů Papa Roach na putovním festivalu kapely Motley Crüe a také na Youtube, kde se video k singlu „Hollywood Whore“ dočkalo ještě před oficiálním vydáním milionu diváků.

Papa Roach se dokázali vypracovat na jednu z nejlepších koncertních hard-rockových smeček, ať už hrají po boku Slipknot, Eminema, na hlavním pódiu Ozzfestu nebo v menším klubu. „Na koncertech se teprve dokážeme odvázat,“ říká Shaddix. „Poslechnout si desku je jedna věc, ale když přijdete na náš koncert, je to skoro jako rituální zážitek. Dokážeme přenést atmosféru klubu na velké pódium a i z malého klubu dokážeme pro lidi vytvořit arénu.“ Tu nejlepší příležitost přesvědčit se o pravdivosti jeho slov budete nyní mít i vy. Papa Roach se v rámci svého celosvětového turné na podporu desky „Metamorphosis“ zastaví také v Praze, a sice 7.6. 2009 v klubu Roxy.

Album Metamorphosis vydává v ČR v březnu Universal Music.

Vstupenky v sítích Ticketpro, Ticketstream a Ticketportal za 690,- Kč + poplatky.

Více info na:

www.myspace.com/paparoach

www.paparoach.com

www.roxy.cz

www.myspace.com/dsmackupromotion

www.dsmacku.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky

Na Aerodrome festivalu vystoupí Oscar and the Wolf!

Nahradí X Ambassadors, kteří odložili celé evropské turné. Na pátém ročníku Aerodrome Festivalu,

nabízí i domácí jména

nabízí i domácí jména

Program Aerodrome Festivalu se rozrůstá o tuzemské umělce – Marpa, Lenny, Support Lesbiens,

Aerodrome festival potvrzuje posledni zahranicni kapelu letosniho programu – Halestorm!!

Posledním jménem, které bude na letošním ročníku Aerodrome festivalu reprezentovat zahraniční rockovou scénu,

Aerodrome Festivalu bude kralovat Lana Del Rey

Aerodrome Festival korunuje letošní program jednou z největších hvězd současnosti – americkou zpěvačkou

Treti rocnik festivalu Rock Heart opet laka na atraktivni jmena – Sodom, Hammerfall, Epicu, Guse G nebo znovuobnovene Rage – Refuge

Rock Heart, který se za pouhé dva roky své existence stal jedním z

více...

Půjčovna lodí Jizera

Rádi bychom Vám představili novou půjčovnu lodí Jizera. Půjčujeme kanoe a rafty na řece Jizeře. Nejčastěji působíme na středním toku Jizery – mezi Spálovem a Příšovicemi. Na tomto úseku má Jizera charekter mírné turistické řeky. Vodácké vybevení půjčujeme za bezkonkurenční ceny. Navíc doprava lodí je zdarma.

Půjčovna lodí a Malá Skála patří neodmyslitelně dohromady díky jedinečnému spojení řeky a okolní přírody. Tak neseďte doma. Udělejte si vodácký výlet po Jizeře.

Související články

Support Papa Roach a Yashin v Praze provedou Julien-K

Support Papa Roach a Yashin v Praze provedou Julien-K

Julien-K je americká hudební skupina, která vznikla jako boční projekt pro elektronickou hudbu, kterou vytvořil Amir Derakh


Vyzkoušejte

Error, no group ID set! Check your syntax!

Upozornění

Doslovné, ani částečné přebírání obsahu není bez předchozího souhlasu redakce povoleno.

Copyright 2005 - 2010 | ISSN 1801-5921
Všechna práva vyhrazena | All Rights Reserved