Sunflower Caravan, The HitFakers, Fake Tapes a DJ K.Sandra to rozjedou v Rock Cafe

Měsíc co měsíc se střídají znamení zvěrokruhu. A tak jelikož Vodnáři předali žezlo Rybám, nejpodivnějšímu, ale nejpožitkářskému znamení, je důvod uspořádat pořádnej mejdan. Protože Ryby plavou všemy směry, nemůžeme si hrat na škatulky a stylově vyhraněné koncerty, to by se Rybám tuze nelíbilo. A právě proto si na své příjdou fanoušci melodického rocku á la Placebo, funky, kterému se dá odolat jen pořádnou nakládačkou na parketu, doorsovských hammondek oblečených do dech beroucích bících a kytary i slušně našlápnutého groovy techno budoucnosti. Ryby nejsou suchaři!

Kapely SUNFLOWER CARAVAN, THE HITFAKERS, FAKE TAPES a DJ K.SANDRA se zhostí této taškařice, která by měla být poctou časů minulých ale i oslavou těch nadcházejících. A protože se tato akce uskuteční v době karnevalových rejů, je navýsost žádoucí se dostavit v pořádně vystajlovaném RETRO nebo FUTURE kostýmu. Minulost nesmí být zapomenuta.. ale budoucnost musí být objevena!

Sunflower Caravan – na české hudební scéně výjimečné trio, které teprve letos v únoru pokřtilo svou debutovou desku, ačkoliv již pár let hojně koncertuje nejen u nás ale v celé řadě evropských zemích. Jsou pověstní energickými, živelnými performancemi s originální jevištní prezentací a i když na albu mají věhlasné zpívající hosty, živě jsou čistě instrumentální kapelou. Jejich ambice se oprávněně netýkají jen českých luhů a hájů. Skutečný hudební zážitek!

sunflower-caravan-by-michal-rejzek

The HitFakers – je jediná česko-albánská funky kapela na světě! K tanci svádějící směs hitů od Jamese Browna přes Boba Marleyho až po Steviho Wondera ve vlastních nakažlivých aranžích nenechá jediná chlapecká ústa pootevřená a nejeden dívčí zadek nerozhýbaný. Nicméně zpátky k muzice, o té jsou The HitFakers především. Trumfem kapely je především její údernost, kterou je schopna strhnout k akci fanoušky všech věkových skupin. I oni nedávno pokřtili své album na kterém je i jejich vlastní hudební produkce.

hitfakers-2

Fake Tapes – původně jen chtěli hrát počítačové střílečky. Nakonec ale založili kapelu, o které se teď na pražské klubové scéně šušká jako o „českých Placebo“. Dneska je jim v průměru dvacet a hrají emotivní kytarovku s vlivy Coldplay, Death Cab For Cutie či Foo Fighters, ale když zavřete oči, všechno přebíjí Adamův hlas neuvěřitelně podobný Brianovi Mo

lkovi z Placebo. Fake Tapes ke konci roku také vydali svůj debut a byli též nominováni v kategorii Objev roku v Hudebních cenách Filteru za rok 2008.

2008-09-07-fake-tapes-109copy_resize_by-michal-rejzek

DJ K.Sandra – věnuje se hraní od roku 2004, kdy preferovala převážně techno, ale do jejího zájmu začal vstupovat i tehdy na oblibě nabírající trance. Tyto dva styly současně prezentovala do roku 2006. V té době ji výrazně oslovilo melodické groovy techno s tech-trancovými prvky, kterému se věnuje dodnes spolu s tvrdším minimal technem a funky housem dnešního soundu. V brzké době se na scéně vytasí se špičkovým projektem!

sandra_resize

Tohle nebude akce pro zewláky, tady se bude pořádně kalit! Start v 18:00 hodin. Vstupenky na místě za 99,- Kč.

Více info na:


www.myspace.com/sunflowercaravan

www.myspace.com/hitfakers

www.myspace.com/thefaketapes

www.myspace.com/djksandra

www.rockcafe.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky

Na Aerodrome festivalu vystoupí Oscar and the Wolf!

Nahradí X Ambassadors, kteří odložili celé evropské turné. Na pátém ročníku Aerodrome Festivalu,

nabízí i domácí jména

nabízí i domácí jména

Program Aerodrome Festivalu se rozrůstá o tuzemské umělce – Marpa, Lenny, Support Lesbiens,

Aerodrome festival potvrzuje posledni zahranicni kapelu letosniho programu – Halestorm!!

Posledním jménem, které bude na letošním ročníku Aerodrome festivalu reprezentovat zahraniční rockovou scénu,

Aerodrome Festivalu bude kralovat Lana Del Rey

Aerodrome Festival korunuje letošní program jednou z největších hvězd současnosti – americkou zpěvačkou

Treti rocnik festivalu Rock Heart opet laka na atraktivni jmena – Sodom, Hammerfall, Epicu, Guse G nebo znovuobnovene Rage – Refuge

Rock Heart, který se za pouhé dva roky své existence stal jedním z

více...

Půjčovna lodí Jizera

Rádi bychom Vám představili novou půjčovnu lodí Jizera. Půjčujeme kanoe a rafty na řece Jizeře. Nejčastěji působíme na středním toku Jizery – mezi Spálovem a Příšovicemi. Na tomto úseku má Jizera charekter mírné turistické řeky. Vodácké vybevení půjčujeme za bezkonkurenční ceny. Navíc doprava lodí je zdarma.

Půjčovna lodí a Malá Skála patří neodmyslitelně dohromady díky jedinečnému spojení řeky a okolní přírody. Tak neseďte doma. Udělejte si vodácký výlet po Jizeře.

Související články

Sunflower Caravan lákají do Rock Café

Sunflower Caravan odehrají svůj poslední pražský koncert tohoto roku 12. Prosince v pražském klubu Rock

Fake Tapes vydávají své první album, křest proběhne v pátek v Rock Café

Pražští Fake Tapes po téměř roční námaze pokřtí 7.listopadu ve svém bez nadsázky domácím klubu

Noc s Andělem z Abatonu v listopadu se Southpaw, Roe-Deer a Sunflower Caravan

Hudební pořad České televize Noc s Andělem se bude po zářijové premiéře, která se nesla


Vyzkoušejte

Error, no group ID set! Check your syntax!

Upozornění

Doslovné, ani částečné přebírání obsahu není bez předchozího souhlasu redakce povoleno.

Copyright 2005 - 2010 | ISSN 1801-5921
Všechna práva vyhrazena | All Rights Reserved