Pražský koncert The Subways je beznadějně vyprodán.

Pražský koncert The Subways je beznadějně vyprodán.

Pražský koncert britských kapel The Subways s předkapelami The Dancers a The Computers, který se uskuteční 30.10. v pražském Lucerna Music Baru je beznadějně vyprodán. Subways přijíždějí do Prahy se svým novým albem Money and Celebrity, které kapela vydala nedávno a jejich domácí fanouškovská základna jejich snažení odmění do posledního místa zaplněným sálem. Spolu s novým albem si s sebou přivážejí dvě předkapely, The Computers a The Dancers.

The Computers pochází z punkové líhně v anglickém Exeteru a přicházejí s květnovým albem ‘This Is The Computers’, prvním pro label One Little Indian Records. Prvním singlem je ‘Music Is Dead’. “Muzika je mrtvá! Je to pravda?” vysvětluje zpěvák a kytarista Screaming Al. “ Každej chce hrát v kapele, ale nikdo nechce naživo vystupovat, protože dostávat prachy za online prodeje je pohodlnější. To je paradox, kterej prostě nemůže fungovat. Sláva rock n rollu!

Navzdory všem okolnostem The Computers rock n roll oživují svou koňskou injekcí skvělé hudby. V kalifornském domově Johna ‘Speedo’ Reise nahráli desku za čtyři dny – naživo na pásek. Žádné přehrávky nebyly. A ani computery (haha, vtípek). Žádný mašinky. Je to prostě nářez. Lemmy by řekl Bradavice a tak… Je to punk, na který se dá tancovat; hardcore, který se učil Northern Soul. Nikdo si tady na nic nehraje. The Computers hrajou nadzvukové rhythm and blues s vokály, které strouhaj hlasivky..

Kvality téhle kapely kdysi poznal už John ‘Speedo’ Reis z Rocket From The Crypt / Hot Snakes / Sultans/ The Night Marchers / Swami Records. Na jaře 2010 se tahle čtyřka přesunula do Speedova domu v Rancho Santa Fe nedaleko San Diega a tady za čtyři dny nahráli This Is The Computers. Speedo se na desce také příležitostně objevuje jako hráč na kytaru. To on doporučil The Computers gramofirmě One Little Indian a ti s nimi bez váhání podepsali smlouvu ( netušili, že jde o Angličany z Devonu, měli je za partu z Kalifornie!).

The Dancers jsou pravděpodobně nejpracovitější kapela v Evropě. Zavřeni v pronajatém domě uprostřed krajiny věnují 100% svého času skládání nádherných melodií, odvážným popovým aranžmá a silným refrénům. Jednou měsíčně vyrážejí mezi lidi, aby odehráli nějaký klubový concert a vyzkoušeli si, jak na jejich skladby reaguje publikum. The Dancers získávají s každým dalším odehraným koncertem sebedůvěru a hudba z pronajatého domu ožívá. Mají za sebou první EP a určitě se vyplatí další kroky kapely The Dancers bedlivě sledovat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky

Na Aerodrome festivalu vystoupí Oscar and the Wolf!

Nahradí X Ambassadors, kteří odložili celé evropské turné. Na pátém ročníku Aerodrome Festivalu,

nabízí i domácí jména

nabízí i domácí jména

Program Aerodrome Festivalu se rozrůstá o tuzemské umělce – Marpa, Lenny, Support Lesbiens,

Aerodrome festival potvrzuje posledni zahranicni kapelu letosniho programu – Halestorm!!

Posledním jménem, které bude na letošním ročníku Aerodrome festivalu reprezentovat zahraniční rockovou scénu,

Aerodrome Festivalu bude kralovat Lana Del Rey

Aerodrome Festival korunuje letošní program jednou z největších hvězd současnosti – americkou zpěvačkou

Treti rocnik festivalu Rock Heart opet laka na atraktivni jmena – Sodom, Hammerfall, Epicu, Guse G nebo znovuobnovene Rage – Refuge

Rock Heart, který se za pouhé dva roky své existence stal jedním z

více...

Půjčovna lodí Jizera

Rádi bychom Vám představili novou půjčovnu lodí Jizera. Půjčujeme kanoe a rafty na řece Jizeře. Nejčastěji působíme na středním toku Jizery – mezi Spálovem a Příšovicemi. Na tomto úseku má Jizera charekter mírné turistické řeky. Vodácké vybevení půjčujeme za bezkonkurenční ceny. Navíc doprava lodí je zdarma.

Půjčovna lodí a Malá Skála patří neodmyslitelně dohromady díky jedinečnému spojení řeky a okolní přírody. Tak neseďte doma. Udělejte si vodácký výlet po Jizeře.

Související články

The Subways svoji novinku představí Praze, Brnu i Bratislavě.

D Smack U Promotion a Lucerna Music Bar uvádějí The Subways (UK) 08.03.2015 – 20.00

Doprovodný program na Mighty Sounds.

Doprovodný program na Mighty Sounds.

    Randy Valentine v čele DJs, divadle vévodí Buchty a loutky.   V Praze dne 2.

THE SUBWAYS SI NA PODZIM STŘIHNOU S NOVOU DESKOU KONCERTY V BRATISLAVE A PRAZE

THE SUBWAYS SI NA PODZIM STŘIHNOU S NOVOU DESKOU KONCERTY V BRATISLAVE A PRAZE

Britská indie rocková trojice The Subways v těchto dnech finišuje s dokončením své třetí desky.

The Subways konečně přijedou do Čech!

The Subways konečně přijedou do Čech!

Kdo jsou ksakru ti The Subways? The Subways je trio původem z Welwyn Garden City


Vyzkoušejte

Error, no group ID set! Check your syntax!

Upozornění

Doslovné, ani částečné přebírání obsahu není bez předchozího souhlasu redakce povoleno.

Copyright 2005 - 2010 | ISSN 1801-5921
Všechna práva vyhrazena | All Rights Reserved