The Subways konečně přijedou do Čech!

The Subways konečně přijedou do Čech!

Kdo jsou ksakru ti The Subways? The Subways je trio původem z Welwyn Garden City (Anglie). Kapela si rychle vydobyla nepopiratelné místo mezi nejnašláplejšími britskými soubory. Naživo vám vyrazí mozek z hlavy a nechá vaše tělo plácat se kolem jako bezmocného hadrového panáka, kterým třese neurotické dítě, jež si zapomnělo vzít svou dávku Ritalinu.

Budete chtít, aby nikdy nepřestali…nikdy…

Od svých skromných začátků na okraji města v horkém létě roku 2002 urazili dlouhou cestu. Dříve: 80 lidí namačkaných v jedné místnosti, vykotlaná repro soustava. Nyní: Kluby s kapacitou převyšující 5000 lidí, perfektní zvuk a světelné efekty.

V tomto okamžiku se zdálo rozumné vydat písně kapely na snadno uchovatelném a zvukově čistém formátu, a tak se urychleně vyprodukovalo půl milionu CD nosičů, které se posléze prodávaly po balících. Pokud nemáte Young For Eternity, tak jste prostě a jednoduše divní a měli byste okamžitě přijmout opatření na zlepšení vašeho života i životů vašich přátel a rodiny.

Následovaly 2 další šílené roky. Na řadu přišly Spojené státy, Japonsko, Austrálie, Německo a zbytek Evropy. Festivaly, turné, pořady v televizi, klipy, ocenění, autogramy, rozhovory, focení… Kolotoč hudebních snů se točil a my se drželi jako klíště. Rychleji a rychleji… možná jsme se točili až příliš rychle a srdce nás všech se zastavila, když v srpnu Billyho kůň klopýtnul a nakonec padnul v září roku 2006.

V lednu následujícího roku se Billy podrobil operaci hlasivek (najděte si to na googlu, není to nic hezkého).

V březnu už byl Billův hlas silný jako nikdy předtím. Kapela si tedy sbalila sluneční brýle a vyrazila do Los Angeles, kde ulovila legendárního producenta Butche Viga. Když Butch viděl vystoupení The Subways v losangeleském klubu Troubadour, vetřel se do jejich autobusu, jen aby se s nimi mohl setkat. Kapele se líbily nějaké nahrávky, na kterých Butch pracoval (Nevermind od Nirvany, Gish od Sonic Youth, Garbage od – Garbage a další), což z něj udělalo jasného adepta pro nahrání jejich druhého alba. Během 7 týdnů nahráli v Conway Studios LA 16 skladeb a výsledkem je senzační deska All Or Nothing, kterou NME vyhlásilo rockovým albem roku. Album bylo vydáno 30. června 2008 a dosáhlo na 17. pozici britského žebříčku.

Rok 2008 znamenal pro kapelu příjemný návrat k cestování, když absolvovala turné po Británii, Americe a Japonsku, německou itunes show a ohromné festivalové léto. Na podzim potom následovalo další masivní turné po Evropě. V tomto trendu pokračuje kapela i letos, kdy se chystá navštívit Austrálii, Japonsko i Evropu. A konečně se jich dočkáme i v Česku. The Subways si odbudou tuzemskou premiéru 6.dubna v pražském Lucerna Music Baru. S koupí vstupenek příliš neváhejte, protože The Subways nehrávají před poloprázdnými sály.

Vstupenky jsou k zakoupení v sítích Ticketpro, Ticketstream a Ticketportal za 350,- Kč + poplatky, na místě pak za 450,- Kč. Předprodej v pokladně Lucerna Music Baru za cenu bez poplatku.

Klub bude otevřen od 20:00.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky

Na Aerodrome festivalu vystoupí Oscar and the Wolf!

Nahradí X Ambassadors, kteří odložili celé evropské turné. Na pátém ročníku Aerodrome Festivalu,

nabízí i domácí jména

nabízí i domácí jména

Program Aerodrome Festivalu se rozrůstá o tuzemské umělce – Marpa, Lenny, Support Lesbiens,

Aerodrome festival potvrzuje posledni zahranicni kapelu letosniho programu – Halestorm!!

Posledním jménem, které bude na letošním ročníku Aerodrome festivalu reprezentovat zahraniční rockovou scénu,

Aerodrome Festivalu bude kralovat Lana Del Rey

Aerodrome Festival korunuje letošní program jednou z největších hvězd současnosti – americkou zpěvačkou

Treti rocnik festivalu Rock Heart opet laka na atraktivni jmena – Sodom, Hammerfall, Epicu, Guse G nebo znovuobnovene Rage – Refuge

Rock Heart, který se za pouhé dva roky své existence stal jedním z

více...

Půjčovna lodí Jizera

Rádi bychom Vám představili novou půjčovnu lodí Jizera. Půjčujeme kanoe a rafty na řece Jizeře. Nejčastěji působíme na středním toku Jizery – mezi Spálovem a Příšovicemi. Na tomto úseku má Jizera charekter mírné turistické řeky. Vodácké vybevení půjčujeme za bezkonkurenční ceny. Navíc doprava lodí je zdarma.

Půjčovna lodí a Malá Skála patří neodmyslitelně dohromady díky jedinečnému spojení řeky a okolní přírody. Tak neseďte doma. Udělejte si vodácký výlet po Jizeře.

Související články

Blue Fest přiveze do pražského Lucerna Music Baru špičku současné bluesové scény

Hudební fanoušky a speciálně příznivce bluesové scény potěší druhý ročník festivalu Blue Fest. V pražském Lucerna

K 20.narozeninám Lucerna Music Baru popřeje i beatboxer Dub FX

D Smack U Promotion a Lucerna Music Bar uvádějí Dub FX (AUS) 07.10.2015 – 20.00

Kvelertak předvedou ve Futurum Music Baru metalovou smršť v norštině

D Smack U Promotion a Lucerna Music Bar uvádějí Kvelertak (NOR) 11.11.2015 – 20.00 Praha,

Irští Kodaline si na únor naplánovali cestu do Prahy

D Smack U Promotion a Lucerna Music Bar uvádějí Kodaline (IRL) 20.02.2016 – 19:00 Praha,

Americká kapela Interpol vyhlašuje pátrání po svých fanoušcích v České republice

D Smack U Promotion a Lucerna Music Bar uvádějí Interpol (USA) 12.08.2015 – 20:00 Praha,


Vyzkoušejte

Error, no group ID set! Check your syntax!

Upozornění

Doslovné, ani částečné přebírání obsahu není bez předchozího souhlasu redakce povoleno.

Copyright 2005 - 2010 | ISSN 1801-5921
Všechna práva vyhrazena | All Rights Reserved