Praktické informace k festivalu Benátská Noc 2006

Autogramiády
V rámci festivalu budou probíhat autogramiády vybraných účinkujících. Přesný časový rozpis bude uveřejněn před začátkem festivalu na webových stránkách.

Bezpečnostní služba
Bezpečnostní služba je na festivalu na ochranu návštěvníků jakož i na ochranu festivalových prostor. Identifikovat ji budete moci velmi snadno podle jednotného oblečení (černé trička, vesty, bundy s nápisem Security)
Při jakémkoliv problému upozorněte pořadatele.
Je zakázáno přinášet jakékoliv nebezpečné předměty ohrožující bezpečnost nebo zdraví (viz zákazy) do areálu.
Kontrola vstupenek a identifikačních náramků, osobní prohlídka při vstupu do areálu (z důvodu zamezení vnášení nebezpečných předmětů), vykázání z areálu osob ohrožujících bezpečnost návštěvníků eventuálně osob bez identifikačních náramků, zamezení vstupu návštěvníků do prostor, které nejsou vyhrazeny veřejnosti, pomoc handicapovaným návštěvníkům, poskytovat informace o první pomoci, ochrana návštěvníků, účinkujících a festivalového zařízení.

Děti
Děti do 130 cm, resp. do 10 let mají vstup zdarma.

Doprava
Doporučujeme využít možnosti vlakového spojení. Vlaková zastávka se nachází na okraji obce Malá Skála a je vzdálena cca 10 minut chůze od hlavního areálu festivalu. Vlakové spoje budou během konání festivalu posíleny. Informace o spojích najdete na www.idos.cz.
Autobusová zastávka se nachází na hlavní silnici 10/E65, která prochází Malou Skálou a je vzdálena cca 10 minut chůze od hlavního areálu. Informace o spojích najdete na www.idos.cz.
Pro návštěvníky, kteří přijedou vlastními dopravními prostředky jsou zřízena centrální parkoviště za Malou Skálou směrem na Železný Brod. Doporučujeme tyto parkoviště využít, budou pod dohledem Policie ČR. Vzdálenost parkovišť od hlavního areálu je cca 15 minut chůze. Dále je k dispozici parkování podél hlavní silnice 10/E65.

Drogy
Je zakázáno vnášet do areálu festivalu jakékoliv drogy. Výjimku tvoří drogy povolené legislativou České republiky (například tabák apod.)

Fotografování
Na festivalu je povoleno fotografovat pouze předem akreditovaným fotografům. Tolerované budou pouze neprofesionální automatické fotoaparáty. Při vystoupení headlinerů platí absolutní zákaz fotografovaní jakož i používání fotoaparátu s bleskem.

Hygiena
Na festivalu bude k dispozici dostatečný počet mobilních WC, které budou rovnoměrně rozloženy po celém areálu festivalu včetně kempů.
Umývárny se nacházejí v kempech a hlavním areálu, kde jsou k dispozici i sprchy se studenou vodou.. Sprchy s teplou vodou jsou k dispozici na fotbalovém hřišti. K dispozici je též řeka Jizera, která protéká okolo hlavního areálu.
Ve festivalovém areálu bude dostatečný počet odpadkových košů.
Prosíme návštěvníky, aby ve vlastním zájmu dbali o čistotu.

Identifikace návštěvníka festivalu
Každý návštěvník festivalu obdrží po předložení či zaplacení vstupenky identifikační náramek na zápěstí, který ho opravňuje ke vstupu do areálu. Identifikačním náramkem je povinnost se prokázat při každém vstupu do festivalového areálu i při namátkových kontrolách v rámci areálu. V případě nemožnosti se prokázat nebude návštěvníkovi umožněn vstup, popřípadě bude vyveden bezpečnostní službou.

Informace
Na festivalu bude zřízený informační stánek, kde se budou poskytovat informace o areálu a časovém harmonogramu festivalu, popřípadě informace o první pomoci, pořadatelské službě, informace o dramaturgii jednotlivých scén apod..

Internet
V areálu bude internetová kavárna společnosti T-mobile

Malá Skála
Veškeré informace o Malé Skále naleznete na www.mala-skala.cz. Toto vyhledávané rekreační středisko se nachází na severním okraji chráněné krajinné oblasti Český ráj nedaleko města Turnova. Leží v malebném údolí řeky Jizery, obklopeno typickými dominantami Pantheonu a rozeklaného hřebene Suchých skal.

Merchandise
Během festivalu je zajištěn prodej festivalových triček, upomínkových předmětů, a dále merchandisingu účinkujících.

Koupání
Přímo vedle hlavního areálu protéka řeka Jizera. Nejbližší koupaliště je cca 10 km v Železném Brodě.

Občerstvení
Na festivalu se nachází kryté velkokapaciní restaurace a pivnice a a dostatečný počet stánků s kompletním sortimentem jídel včetně vegetariánských a nápojů. Rozmístěny budou po celé ploše areálu.

Odpad
Ve festivalovém areálu včetně stanového městečka bude dostatečně množství odpadkových košů. Prosíme návštěvníky aby ve vlastním zájmu dbali o čistotu a odpadkové koše využívali. V případě že bude odpadkový koš plný odhoďte smetí k odpadkovému koši na zem.

Parkoviště
Pro návštěvníky, kteří přijedou vlastními dopravními prostředky jsou zřízena centrální parkoviště za Malou Skálou směrem na Železný Brod. Doporučujeme tyto parkoviště využít, budou pod dohledem Policie ČR. Vzdálenost parkovišť od hlavního areálu je cca 15 minut chůze. Dále je k dispozici parkování podél hlavní silnice 10/E65.

Pivo
Pivním partnerem BNMIG 2006 bude opět GAMBRINUS…
Pivo 10° bude za 25 Kč.

První pomoc
Na festivalu je k dispozici 24 hod. denně zdravotní služba ČČK. V případě nouze můžete též kontaktovat členy pořadatelské služby.

Psi
Do areálu festivalu je vstup psů zakázán.

Stanové městečko
Stanové městečko bude zřízené na travnaté ploše, která se nachází přes řeku Jizeru naproti hlavnímu areálu. Přístup bude umožněn přes lávku. Stanování ve stanovém městečku je vyhrazeno pouze pro návštěvníky festivalu a je zpoplatněno. Městečko bude vybavené mobilním sociálním zařízením.
Ve stanovém městečku je zakázáno zakládat oheň, používat vařiče s otevřeným ohněm, manipulovat s výbušninami včetně petard. Veškerý odpad prosím odhazujte do rozmístěných kontejnerů.
Do stanového městečka není možno zajíždět s automobilem a pořadatel neručí za bezpečnost věcí ve stanovém městečku. Z tohoto důvodu doporučujeme nenechávat ve stanech cenné věci v době vaší nepřítomnosti. Pro tyto případy doporučujeme využít služby úschovny. Přivezte si s sebou zámeček na zamknutí stanu.

Další možnosti stanování:
fotbalové hřiště – WC, sprchy, teplá a studená voda, krytá terasa, nonstop občerstvení, parkoviště
Žlutá plovárna – WC, krytá terasa, nonstop občerstvení

Ubytování
Nejjednodušší ubytování nabízí stanové městečko festivalu a další kempy /Autkokemp Malá Skála, fotbalové hřiště, Žlutá plovárna/. Veškeré další ubytovací kapacity v ubytovnách, hotelích či penzionech jsou plně obsazeny. Nejbližší ubytování naleznete v Turnově, popř. v Železném Brodě.

Úschovna – šatna
Na festivalu bude zřízena úschovna u hlavního vchodu, kde si budete moci v případě potřeby své věci uložit . Za využití úschovny se platí.
Doporučujeme návštěvníkům nevozit s sebou mimořádně cenné věci.

Video
Natáčení na video respektive na jakýkoliv jiný formát je přísně zakázáno.Výjimku tvoří předem akreditované filmové štáby.

Vstupenky
Vstupenky na festival lze získat třemi způsoby. Můžete zajít do předprodeje a koupit je v síti Ticketstream, popř. v cestovních kancelářích Čedok a Firo tour. Seznam prodejních míst najdete na stránkách www.ticketstream.cz.. Poslední možností je zakoupení vstupenek na místě v době konání festivalu.
Cena vstupenek v předprodeji činí 550,- Kč za jednodenní vstupenku a 750,- Kč za pernamentku na celý festival. Na místě pak stojí jednodenní vstupenka 650,- Kč a pernamentka 850,- Kč
Jednodení vstupenka – platí na jeden den, pátek nebo sobotu. Při předložení jednodenní vstupenky máte dále vstup v neděli zdarma
Pernamentka – platí na celý festival, tj. od pátku do neděle.
Děti do 10 let, resp. 130 cm mají vstup zdarma
ZTPP mají slevu 50% z ceny vstupenky na místě.

Zákazy
Je přísně zakázáno vnášet do areálu jakékoliv skleněné nádoby včetně lahví, plechovky, hořlaviny, zbraně jakéhokoliv druhu, psychotropní látky, předměty ohrožující bezpečnost, pyrotechnické předměty, otevřený oheň, laserová ukazovátka, magnetofony, filmové kamery, videokamery (zahrnuje formát Dv, Dv Cam, BetaCam, Super VHS, Super 8…) ani fotoaparáty. Je přísně zakázáno zhotovování zvukových, filmových, fotografických nebo video záznamu a to i pro vlastní potřebu. Výjimku tvoří plně automatické neprofesionální fotoaparáty, které však nesmí být využívány k fotografování z vystoupení jednotlivých účinkujících.

Ztráty a nálezy
Ve festivalovém areálu bude zřízená úschovna, proto doporučujeme nenosit s sebou cenné věci. V případě ztráty nebo nálezu se prosím obracejte na pořadatelskou službu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky

Na Aerodrome festivalu vystoupí Oscar and the Wolf!

Nahradí X Ambassadors, kteří odložili celé evropské turné. Na pátém ročníku Aerodrome Festivalu,

nabízí i domácí jména

nabízí i domácí jména

Program Aerodrome Festivalu se rozrůstá o tuzemské umělce – Marpa, Lenny, Support Lesbiens,

Aerodrome festival potvrzuje posledni zahranicni kapelu letosniho programu – Halestorm!!

Posledním jménem, které bude na letošním ročníku Aerodrome festivalu reprezentovat zahraniční rockovou scénu,

Aerodrome Festivalu bude kralovat Lana Del Rey

Aerodrome Festival korunuje letošní program jednou z největších hvězd současnosti – americkou zpěvačkou

Treti rocnik festivalu Rock Heart opet laka na atraktivni jmena – Sodom, Hammerfall, Epicu, Guse G nebo znovuobnovene Rage – Refuge

Rock Heart, který se za pouhé dva roky své existence stal jedním z

více...

Půjčovna lodí Jizera

Rádi bychom Vám představili novou půjčovnu lodí Jizera. Půjčujeme kanoe a rafty na řece Jizeře. Nejčastěji působíme na středním toku Jizery – mezi Spálovem a Příšovicemi. Na tomto úseku má Jizera charekter mírné turistické řeky. Vodácké vybevení půjčujeme za bezkonkurenční ceny. Navíc doprava lodí je zdarma.

Půjčovna lodí a Malá Skála patří neodmyslitelně dohromady díky jedinečnému spojení řeky a okolní přírody. Tak neseďte doma. Udělejte si vodácký výlet po Jizeře.

Související články

Festival Benátská Noc již po jedenadvacáté, čtěte rozhovory s interprety…

Festival Benátská Noc již po jedenadvacáté, čtěte rozhovory s interprety…

Festival Benátská noc se řadí k jedněm z nejlepších hudebních festivalů, které v České republice za posledních 20

Přehledný program Benátské Noci 2013

Přehledný program Benátské Noci 2013

Projděte si program letošního ročníku Benátské Noci. Je opět z čeho vybírat… V barvě ho

James, Nightwish, Sabaton a další hvězdy na Benátské Noci 2013

James, Nightwish, Sabaton a další hvězdy na Benátské Noci 2013

James, Nightwish, Sabaton, Sunrise Avenue, Miro Žbirka a desítky dalších vystoupí na letošním 21. ročníku

Nightwish ve speciálním dvouhodinovém setu na Benátské Noci 2013

Nightwish ve speciálním dvouhodinovém setu na Benátské Noci 2013

Nenechte si ujít jejich jediné vystoupení u nás, stejně tak jako první vystoupení britských James.

Do Čech dorazí Nightwish i s novou zpěvačkou

Do Čech dorazí Nightwish i s novou zpěvačkou

Do Čech dorazí Nightwish! Úplně poprvé s novou zpěvačkou Floor Jansen – nenechte si ujít jejich


Vyzkoušejte

Error, no group ID set! Check your syntax!

Upozornění

Doslovné, ani částečné přebírání obsahu není bez předchozího souhlasu redakce povoleno.

Copyright 2005 - 2010 | ISSN 1801-5921
Všechna práva vyhrazena | All Rights Reserved