Ondřej Brzobohatý představí album Identity v roli předskokana fenomenálního Jamieho Culluma – 19. 6. v Bratislavě!

Ondřej Brzobohatý představí album Identity v roli předskokana fenomenálního Jamieho Culluma – 19. 6. v Bratislavě!

 Ondřeje Brzobohatého po mimořádně úspěšném Jarním klubovém turné 2014, s vyprodanými sály a nadšeným publikem, čeká další skvělý hudební zážitek. Právě on spolu se svou kapelou bude předskokanem světoznámého britského džez-popového muzikanta Jamieho Culluma při jeho prvním koncertě na Slovensku a jediném letním vystoupení ve střední a východní Evropě! V Aegon aréně NTC v Bratislavě19. 6. Ondřej během pětačtyřiceti minut zahraje písně z debutového autorského alba Identity i starší skladby a zároveň si splní velký sen. Jamie Cullum, zpěvák, multiinstrumentalista, velký šoumen a také nejprodávanější britský džezový umělec v dějinách totiž patří k jeho nejoblíbenějším. Oba třicátníky spojuje nejen věk, ale také podobný hudební vkus, inklinace k současnému popu s přesahem do jazzu i swingu.

Jarní klubové turné k sólovému albovému debutu Identity 28. 5. zakončil vyprodaný koncert v Českých Budějovicích. „Bylo to moc fajn, lidí bylo plno, střihli jsme si i koncertní premiéru v Bratislavě. S kapelou už víme, že písničky z alba Identity fungují naživo,“ zhodnotil koncertní šňůru Ondřej Brzobohatý. Během léta hodlá především relaxovat. Od června do září má v plánu pouze několik málo vystoupení na různých festivalech a slavnostech, například v Chebu, Třinci, Ostravě, Rumburku či Kolíně. Odpočatý a plný energie Ondřej v polovině října absolvuje exkluzivní set patnácti koncertů IDENTITY TOUR 2014 po divadlech a kulturních domech v celé České republice. V polovině prosince pak oblíbený muzikant a herec potěší své příznivce tradičními vánočními koncerty v Divadle Radka Brzobohatého.

Album Identity záhy po vydání obsadilo přední místa hitparády nejprodávanějších CD (IFPI-ČR). Aktuálně je na třetí příčce, úspěch slaví i v žebříčcích digitálních servisů a streamovacích serverů (např. iTunes Spotify) a dlouhodobě se drží na prvním místě nejprodávanějších titulů na Supraphonline.

Nový trailer k albu Identity:

https://www.youtube.com/watch?v=d_clfW91NoM&feature=youtu.be

 

Ondřej Brzobohatý OB2 (c) Lukáš Kadeřábek_Supraphon

Český hudebník, skladatel a herec. Narodil se 2. února 1983. V letech 1998-2004 studoval na Konzervatoři a Vyšší odborné škole Jaroslava Ježka obory skladba, klavír a dirigování, pak pokračoval v studiu filmové hudby u Milana Kymličky. Do roku 2007 působil v kapele Bůhví, od tohoto roku pokračuje v sólové hudební kariéře jako zpěvák a klavírista s vlastní kapelou. Hudebně a producentsky spolupracoval např. s Darou Rollins, Petrem Hapkou, Michalem Horáčkem či Jaromírem Nohavicou, koncertně pak s celou plejádou českých muzikantů. Jako herec působil mj. ve dvou televizních seriálech – Ulice a Gympl (ke kterému složil úvodní skladbu), a dále v divadelních hrách Vyhazovači, Dva na smetišti či v muzikálech Jesus Christ Superstar a Vražda za oponou. Dodnes je herecky aktivní v Hudebním divadle Karlín a Divadle Radka Brzobohatého. Třikrát moderoval Českého Slavíka, získal cenu TÝTÝ za nejoblíbenějšího herce roku 2012. V květnu 2014 mu u Supraphonu vychází první sólové album Identity podpořené koncertními křty po sedmi českých a jednom bratislavském klubu.

 KONTAKTY

 Oficiální stránky Ondřeje Brzobohatého: www.ondrejbrzobohaty.cz

Facebook: www.facebook.com/pages/Ond%C5%99ejBrzobohat%C3%BD/347855261992376?fref=ts

 Supraphon a.s., Palackého 1/740, Praha 1

www.supraphon.cz, www.facebook.com/Supraphon

 Mediální servis: 2media.cz, s.r.o., Pařížská 13, Praha 1

www.2media.cz, www.facebook.com/2media.cz

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky

Na Aerodrome festivalu vystoupí Oscar and the Wolf!

Nahradí X Ambassadors, kteří odložili celé evropské turné. Na pátém ročníku Aerodrome Festivalu,

nabízí i domácí jména

nabízí i domácí jména

Program Aerodrome Festivalu se rozrůstá o tuzemské umělce – Marpa, Lenny, Support Lesbiens,

Aerodrome festival potvrzuje posledni zahranicni kapelu letosniho programu – Halestorm!!

Posledním jménem, které bude na letošním ročníku Aerodrome festivalu reprezentovat zahraniční rockovou scénu,

Aerodrome Festivalu bude kralovat Lana Del Rey

Aerodrome Festival korunuje letošní program jednou z největších hvězd současnosti – americkou zpěvačkou

Treti rocnik festivalu Rock Heart opet laka na atraktivni jmena – Sodom, Hammerfall, Epicu, Guse G nebo znovuobnovene Rage – Refuge

Rock Heart, který se za pouhé dva roky své existence stal jedním z

více...

Půjčovna lodí Jizera

Rádi bychom Vám představili novou půjčovnu lodí Jizera. Půjčujeme kanoe a rafty na řece Jizeře. Nejčastěji působíme na středním toku Jizery – mezi Spálovem a Příšovicemi. Na tomto úseku má Jizera charekter mírné turistické řeky. Vodácké vybevení půjčujeme za bezkonkurenční ceny. Navíc doprava lodí je zdarma.

Půjčovna lodí a Malá Skála patří neodmyslitelně dohromady díky jedinečnému spojení řeky a okolní přírody. Tak neseďte doma. Udělejte si vodácký výlet po Jizeře.

Související články

O. Brzobohatý se na podzim vrátí na koncertní pódia!

Oblíbený muzikant a herec Ondřej Brzobohatý se v polovině října vydá na IDENTITY TOUR. V

O. Brzobohatý na sólovém klubovém turné.

O. Brzobohatý na sólovém klubovém turné.

 Ondřej Brzobohatý v květnu vydá první sólové album a absolvuje koncertní křty.   První sólové, čistě

Benátská noc 2013

Benátská noc 2013

Druhý ročník Benátské noci, který se koná v novém areálu, zdá se bude ve znamení


Vyzkoušejte

Error, no group ID set! Check your syntax!

Upozornění

Doslovné, ani částečné přebírání obsahu není bez předchozího souhlasu redakce povoleno.

Copyright 2005 - 2010 | ISSN 1801-5921
Všechna práva vyhrazena | All Rights Reserved