Nový Open Air Festival přiveze do Čech Faithless a nabídne dvě vstupenky v ceně jedné

Nový Open Air Festival přiveze do Čech Faithless a nabídne dvě vstupenky v ceně jedné

Dobrá zpráva pro fanoušky multikulturní zábavy pod širým nebem přichází dnes od produkční společnosti  Abaton System. Ta rozjíždí letos v létě zcela nový projekt s příznačným názvem Open Air Festival. Akce splní čtyři nejčastější přání českých hudebních fanoušků a přinese:

Cenově výhodné vstupné.

Zahraniční i domácí hvězdy.

Multikulturní zábavu pro celou rodinu.

Kvalitní zázemí.

Faithless se vrací do Česka a představí novou desku

Organizátoři prozradili jméno jedné ze zahraničních hvězd, kterou bude kapela Faithless. Tato britská formace právě chystá nové album, které představí na Open Air Festivalu v jediném vystoupení v rámci České republiky. Kapela u nás naposledy vystoupila v roce 2007 a čeští fanoušci tehdy zaplnili prostory sportovní haly na Výstavišti v pražských Holešovicích.

Předprodej začíná 1. února v síti Ticketpro. Lístek na oba dny lze pořídit za 660 korun. Až do konce března navíc platí exkluzivní nabídka pro členy zákaznického programu O2 Extra. Na HYPERLINK „http://www.o2extra.cz“www.o2extra.cz si může každý registrovaný objednat 1+1 vstupenku zdarma a cena jednoho lístku ho tak vyjde na neuvěřitelných 330 korun.

Dvoudenní festival startuje 13. srpna na letišti v Panenském Týnci, pouhých 50 kilometrů od Prahy. Generálním partnerem akce je společnost Telefónica O2.

Jména dalších zahraničních hvězd budou pořadatelé oznamovat v následujících měsících na internetových stránkách HYPERLINK „http://www.openairfestival.cz“www.openairfestival.cz, které jsou od dnešního dne v provozu. Již v tuto chvíli na webu najdete jména předních českých i slovenských kapel, které podtrhnou line-up akce – Richard Müller, Čechomor, Support Lesbiens, Sunshine, Dan Bárta a Illustratoshpere a další. Návštěvníci se mohou těšit na hudbu všech žánrů, chybět nebudou ani stany s DJs.

První ročník v rukou zkušených organizátorů

Přestože Open Air Festival bude letos na festivalové mapě u nás vůbec poprvé, pořadatelé mají za sebou více než desetileté zkušenosti s organizací podobných akcí. Dalším garantem kvality je i generální partner projektu společnost Telefónica O2. “Rádi bychom rozvinuli v České republice nový formát akce, kterým je mainstreamový multikulturní festival, kde si užije zábavu celá rodina. Navíc za výhodných cenových podmínek a s kvalitním pohodlným zázemím,“ říká Tomáš Dufek, spoluautor projektu a manažer pro sponzoring a interaktivní partnerství společnosti Telefónica O2.

Kvalitní zázemí, které je v dnešní době u velkého festivalu už samozřejmostí, doplní opravdu pestrý doprovodný program. Kromě tradičních sportovních a kulturních aktivit nabídne festival nově i celou řadu akcí pro širší veřejnost, aby si festival užili i rodiče s dětmi. Dětský koutek, ekologie, aktivity Nadace O2, to všechno čeká na návštěvníky prvního ročníku. O postupném zaplňování festivalové mapy budou průběžně informovat stránky HYPERLINK „http://www.openairfestival.cz“www.openairfestival.cz.

První festival s „léčivými účinky”

„Stejně jako volba známých hudebníků je důležitý i výběr správné lokality. Také proto jsme první ročník Open Air Festivalu umístili na letišti v Panenském Týnci,” podotkl ředitel festivalu Michal Lukeš. „Panenský Týnec, který leží mezi městy Slaný a Louny, má pověst léčivého a mystického místa a my věříme, že se tahle pozitivní atmosféra místa přenese i na návštěvníky,” dodal s úsměvem za pořadatelský tým.

Psychotronici ve svých měřeních dokázali, že nedostavěný gotický chrám v centru Panenského Týnce stojí na zdroji silné blahodárné energie, která má léčivé účinky pro lidský organismus. Okolí nabízí zajímavé možnosti pro výlety, ať už do historického středověkého centra Loun, nebo na zříceninu hradu Okoř, či do muzea automobilových veteránů v Hobošovicích. Také město Slaný a jeho historické jádro patří mezi lákadla pro turisty. Výletníci se mohou těšit na zbytky středověkého opevnění, návštěvu gotických církevních památek i na prohlídku novorenesančního Okresního domu. Výhodou volby festivalové lokality je také snadná dopravní dostupnost. Obec leží u hranice Středočeského kraje, 10,5 kilometru jihovýchodně od Loun. Lokalita je vzdálená pouze přibližně 45 minut jízdy od Prahy.

Více informací o akci Open Air Festival najdete na nově spuštěných internetových stránkách HYPERLINK „http://www.openairfestival.cz“www.openairfestival.cz.

– KONEC –

ZÁKLADNÍ INFORMACE O FESTIVALU

Open Air Festival je novým formátem akce na české festivalové mapě. Vyznačuje se přívlastkem “multi”. Je multi: kulturní, žánrový, aktivní a zábavný. Nabídne zábavu pro celou rodinu, kvalitní zázemí a české i zahraniční hvězdy. To vše při zachování velice výhodné ceny vstupenek, mimo jiné v rámci speciální předprodejní akce 1+1 vstupenka zdarma pro členy věrnostního programu O2 Extra na webu HYPERLINK „http://www.o2extra.cz“www.o2extra.cz. Festival se zabydlel na Letišti v Panenském Týnci, pouhých 50 km od Prahy. Jednou z hvězd akce bude britská formace Faithless, která nabízí jedno z nejlepších koncertních vystoupení současnosti. Chybět nebudou ani další známí zahraniční i domácí interpreti. Open Air Festival nabídne i nejrůznější druhy doprovodného programu a aktivity pro celou rodinu. Více informací najdete na internetových stránkách HYPERLINK „http://www.openairfestival.cz“www.openairfestival.cz. Generálním partnerem akce je společnost Telefónica O2.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky

Na Aerodrome festivalu vystoupí Oscar and the Wolf!

Nahradí X Ambassadors, kteří odložili celé evropské turné. Na pátém ročníku Aerodrome Festivalu,

nabízí i domácí jména

nabízí i domácí jména

Program Aerodrome Festivalu se rozrůstá o tuzemské umělce – Marpa, Lenny, Support Lesbiens,

Aerodrome festival potvrzuje posledni zahranicni kapelu letosniho programu – Halestorm!!

Posledním jménem, které bude na letošním ročníku Aerodrome festivalu reprezentovat zahraniční rockovou scénu,

Aerodrome Festivalu bude kralovat Lana Del Rey

Aerodrome Festival korunuje letošní program jednou z největších hvězd současnosti – americkou zpěvačkou

Treti rocnik festivalu Rock Heart opet laka na atraktivni jmena – Sodom, Hammerfall, Epicu, Guse G nebo znovuobnovene Rage – Refuge

Rock Heart, který se za pouhé dva roky své existence stal jedním z

více...

Půjčovna lodí Jizera

Rádi bychom Vám představili novou půjčovnu lodí Jizera. Půjčujeme kanoe a rafty na řece Jizeře. Nejčastěji působíme na středním toku Jizery – mezi Spálovem a Příšovicemi. Na tomto úseku má Jizera charekter mírné turistické řeky. Vodácké vybevení půjčujeme za bezkonkurenční ceny. Navíc doprava lodí je zdarma.

Půjčovna lodí a Malá Skála patří neodmyslitelně dohromady díky jedinečnému spojení řeky a okolní přírody. Tak neseďte doma. Udělejte si vodácký výlet po Jizeře.

Související články

Booka Shade přivezou na Open Air Festival pestré elektro

Booka Shade přivezou na Open Air Festival pestré elektro

Taneční scéna Open Air Festivalu hlásí další jméno. Rozjetý večer posílí mix housu a techna

Good Charlotte si balí kufry do Evropy, pátá zastávka bude Open Air Festival

Good Charlotte si balí kufry do Evropy, pátá zastávka bude Open Air Festival

Na televizním kanálu Good Charlotte TV přibyly další pořady, které rekapitulují vyprodané turné po USA.

Open Air Festival odhalil obří sportovní a adrenalinovou zónu

Open Air Festival odhalil obří sportovní a adrenalinovou zónu

Open Air Festival dnes představil sportovní a adrenalinovou část programu. A atrakcí je tolik, že

Na Open Air Festivalu to rozparádí muzikanti a DJové na 9 pódiích

Na Open Air Festivalu to rozparádí muzikanti a DJové na 9 pódiích

Pátek taneční, sobota kytarová a samozřejmě čtvrtek zdarma. Tak vypadá v kostce podoba letošního Open

The Chemical Brothers přivezou na Open Air Festival vizuální show s obřím světelným tubusem

The Chemical Brothers přivezou na Open Air Festival vizuální show s obřím světelným tubusem

Šest metrů v průměru má obří světelný “tubus”, který vyroste do mnohametrové výšky na hlavním


Vyzkoušejte

Error, no group ID set! Check your syntax!

Upozornění

Doslovné, ani částečné přebírání obsahu není bez předchozího souhlasu redakce povoleno.

Copyright 2005 - 2010 | ISSN 1801-5921
Všechna práva vyhrazena | All Rights Reserved