Open Air Festival odhalil obří sportovní a adrenalinovou zónu

Open Air Festival odhalil obří sportovní a adrenalinovou zónu

Open Air Festival dnes představil sportovní a adrenalinovou část programu. A atrakcí je tolik, že bychom klidně mohli festival přejmenovat na Sport Adrenalin Festival. Návštěvníci letiště u Panenského Týnce poměří síly v plážovém fotbalu a volejbalu v MasterCard zóně. Svůj sportovní program chystá také společnost Alpine Pro ve své EXTREME ZÓNĚ. Adrenalin vyplaví “úlet” na obří 15metrové Air Drive Bungee trampolíně, děti si vyzkouší klokaní skoky na dětských trampolínách nebo v obřím nafukovacím hradě ve tvaru auta. Cyklo trenažér, ski trenažér a veslařský trenažér, to je trojice nástrojů, které z hudebních fanoušků “vyrobí” téměř profesionální sportovce. Dost neobvyklou zábavu si užijí i nadšenci do architektury, kteří si mohou vyuzkoušet stavbu obřího sloupu z pivních bedýnek s jištěním na laně. “Drsňáci” prokáží svou nebojácnost při bungee runningu od terénního auta. Kreativní povahy určitě zamíří ke Grafitti Wall, kde se sprejem v ruce vytvoří nejroztodivnější tvary a křivky, nebo na Alpine Pro Creative Workshop, kde si vyrobí tričko ve vlastním designu. Fanoušci videoher určitě neminou Xbox koutek, kde si pomocí pohybových senzorů Kinect mohou vyzkoušet téměř libovolný sport ve virtuálním světě. Kadeřníce a vizážista u Adrenlin Hair Cut vám navíc vyčaruje na hlavě nejšílenější styl za pouhých pár desítek minut. Sportovní závisláci se budou moci vybít i v mobilní posilovně Holmes Place. V Yellow Point zóně budou festivaloví návštěvníci sedlat nejrůznější stroje – od čtyřkolek, přes segway vozítka a kola. Nasednout budou moci i do helikoptéry.

 

Divadelní program se rozrůstá – Na stojáka doplní veselé duo – Mravenec a slon

Vedle fenomenálních herců ze stand up show Na stojáka se do Panenského Týnce chystají i další divadelníci. Rodiny s dětmi budou mít i letos o zábavu na letišti u Panenského Týnce postaráno. Pohádku o třech kamarádech – veverce, slonovi a mravenci, uvedou herci z Divadelní společnosti Kulich. “Mravenec, slon a veverka spolu bydlí. No, tedy bydlí… Oni se snaží, ale občas se jim moc nedaří. Slonovi je totiž všechno malé, mravenci zase velké a chudák veverka, aby je pořád usmiřovala,” popisuje divadelní spolek ve zkratce děj představení. Co si ale mravenec se slonem počnou, když se jejich velká kamarádka veverka ztratí? “Těm dvěma prostě nezbyde než veverku najít a zahránit,” dodávají herci. Mravenec, slon a veverka přiskotačí do MF DNES stage v závěrečném dnu festivalu, tedy v sobotu 13. 8.

 

Podívejte se na ukázku Na stojáka…

http://www.youtube.com/watch?v=aODQsw0kodQ

http://www.youtube.com/watch?v=fKMu4TId_sk

 

Naplňte auťáky, ušetříte zlaťáky…

Open Air Festival nabádá všechny návštěvníky, aby se snažili buďto zaplnit své auto, nebo se připojili k někomu, kdo ještě nemá kompletní posádku. S kamarády se nejen podělíte o náklady na beznín a parkovné na festivalu, ale především pomůžete alespoň o vous zredukovat emise skleníkových plynů při cestě na festival nebo z festivalu. Ve spolupráci se serverem www.jizdomat.cz bude možné v záložce Open Air Festival (http://www.jizdomat.cz/open-air-festival) přidat nabídku nebo poptávku na spolujízdu. Na serveru je průměrná denní nabídka jízd kolem tří stovek, navíc Jízdomat hlásí 99% spokojenost s řidiči, kteří spolujízdu nabízí. Ročně projekt ušetří kolem 40 tun CO2.

 

Nová sleva na vstupenky

Majitelé karet MasterCard nebo Maestro se mohou těšit na úsporu při nákupu vstupenky na Open Air Festival. 15 % ušetří všichni, kteří mají tuto kartu a budou kupovat normální nebo VIP vstupenku na některé z poboček sítě TicketPro, nebo přímo na místě v den konání festivalu. Vůbec nejvýhodněji ale vstupenku pořídí členové O2 Extra Klubu, kteří mohou využít výhody 1 + 1 vstupenka zdarma, díky níž je vyjde jeden lístek na třídenní festival v přepočtu na pouhých 545 korun. Slev na Open Air Festival je tedy vícero a vzájemně je nelze sčítat. “Tu svou si můžete vybrat na webu www.openairfestival.cz v sekci vstupenky, kde je vše podrobně vysvětleno,” vysvětluje manažerka festivalu Marie Marková.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky

Na Aerodrome festivalu vystoupí Oscar and the Wolf!

Nahradí X Ambassadors, kteří odložili celé evropské turné. Na pátém ročníku Aerodrome Festivalu,

nabízí i domácí jména

nabízí i domácí jména

Program Aerodrome Festivalu se rozrůstá o tuzemské umělce – Marpa, Lenny, Support Lesbiens,

Aerodrome festival potvrzuje posledni zahranicni kapelu letosniho programu – Halestorm!!

Posledním jménem, které bude na letošním ročníku Aerodrome festivalu reprezentovat zahraniční rockovou scénu,

Aerodrome Festivalu bude kralovat Lana Del Rey

Aerodrome Festival korunuje letošní program jednou z největších hvězd současnosti – americkou zpěvačkou

Treti rocnik festivalu Rock Heart opet laka na atraktivni jmena – Sodom, Hammerfall, Epicu, Guse G nebo znovuobnovene Rage – Refuge

Rock Heart, který se za pouhé dva roky své existence stal jedním z

více...

Půjčovna lodí Jizera

Rádi bychom Vám představili novou půjčovnu lodí Jizera. Půjčujeme kanoe a rafty na řece Jizeře. Nejčastěji působíme na středním toku Jizery – mezi Spálovem a Příšovicemi. Na tomto úseku má Jizera charekter mírné turistické řeky. Vodácké vybevení půjčujeme za bezkonkurenční ceny. Navíc doprava lodí je zdarma.

Půjčovna lodí a Malá Skála patří neodmyslitelně dohromady díky jedinečnému spojení řeky a okolní přírody. Tak neseďte doma. Udělejte si vodácký výlet po Jizeře.

Související články

Booka Shade přivezou na Open Air Festival pestré elektro

Booka Shade přivezou na Open Air Festival pestré elektro

Taneční scéna Open Air Festivalu hlásí další jméno. Rozjetý večer posílí mix housu a techna

Good Charlotte si balí kufry do Evropy, pátá zastávka bude Open Air Festival

Good Charlotte si balí kufry do Evropy, pátá zastávka bude Open Air Festival

Na televizním kanálu Good Charlotte TV přibyly další pořady, které rekapitulují vyprodané turné po USA.

Na Open Air Festivalu to rozparádí muzikanti a DJové na 9 pódiích

Na Open Air Festivalu to rozparádí muzikanti a DJové na 9 pódiích

Pátek taneční, sobota kytarová a samozřejmě čtvrtek zdarma. Tak vypadá v kostce podoba letošního Open

The Chemical Brothers přivezou na Open Air Festival vizuální show s obřím světelným tubusem

The Chemical Brothers přivezou na Open Air Festival vizuální show s obřím světelným tubusem

Šest metrů v průměru má obří světelný “tubus”, který vyroste do mnohametrové výšky na hlavním

Leftfield se chystají na návrat před zcela nové publikum

Leftfield se chystají na návrat před zcela nové publikum

Po letech “spánku” se legendární britská formace Leftfield vrací tam, kam vždy patřila. Tedy mezi


Vyzkoušejte

Error, no group ID set! Check your syntax!

Upozornění

Doslovné, ani částečné přebírání obsahu není bez předchozího souhlasu redakce povoleno.

Copyright 2005 - 2010 | ISSN 1801-5921
Všechna práva vyhrazena | All Rights Reserved