Na festival Colours of Ostrava se slevou s Českými drahami

Na festival Colours of Ostrava se slevou s Českými drahami

Festival Colours of Ostrava, České dráhy a předprodejní síť Ticketpro připravily společnou akci pro návštěvníky tohoto letního festivalu, kteří se chtějí do Ostravy dostat výhodněji (a také ekologičtěji):


Se čtyřdenní vstupenkou na Colours of Ostrava máte nárok na zakoupení  dvou poukázek na jízdenku ČD Net, každá v ceně 250 Kč místo běžných 600 Kč. ČD Net je síťová jízdenka, která vám od 0 do 24 hodin daného dne umožní cestovat kdekoliv vlakem po České republice. Což znamená, že pokud si pořídíte dvě tyto poukázky s jednou vstupenkou na Colours, cesta s Českými drahami do Ostravy odkudkoliv v ČR vás vyjde na 250 Kč (a totéž pro cestu zpět). Tj. tato poukázka se vyplatí pro návštěvníky Colours of Ostrava z větších vzdáleností (doporučujeme ověřit cenu jízdenky od vás do Ostravy).

Při cestě na Colours of Ostrava vám pak poukázku na pokladně nebo průvodčí v prvním vlaku vymění za jízdenku ČD Net platnou na den, kdy cestujete. Před nastoupením cesty není tedy nutné chodit do pokladny na nádraží, pouze v případě dokoupení rezervace do vlaku SC Pendolino.

Jak na to?

  • na každou vstupenku na Colours of Ostrava je možné získat dvě poukázky na jízdenku ČD Net – na cestu tam a zpět
  • pokud již vstupenku na Colours máte, jsou dvě možnosti:
    1. napište svůj požadavek na mail ticketpro@ticketpro.cz spolu s 16ti místným číslem vstupenky, Ticketpro vám zašle platební údaje a po zaplacení zašle poukázky poštou (zde se připočítává 60 Kč za cenné psaní). Požadavky přijímá Ticketpro max. 14 dnů před Colours of Ostrava.
    2. nebo osobně přijďte s vaší vstupenkou na Colours do Prague Tourist Center (adresa viz níže) a poukázky si za uvedenou cenu 250 Kč koupíte. Zde je možné poukázku koupit až do zahájení Colours of Ostrava.
  • pokud ještě vstupenku na Colours of Ostrava nemáte, je možné poukázku koupit osobně spolu se vstupenkou v Prague Tourist Center v Praze (adresa viz níže) nebo on-line na níže uvedeném odkazu Ticketpro.
    Více informací  a on-line nákup poukázky ČD Net:

Prague Tourist Center (PTC)

Rytířská 404/12, Praha 1, 110 00

(roh Rytířské a ulice Na Můstku)
Otevřeno:
Po – Pá: 9:00 – 19:00

So- Ne: 12:00 – 19:00

Více informací: www.colours.cz, čtyřdenní vstupenky v prodeji v síti Ticketpro, v e-shopu na www.colours.cz a v kamenné prodejně Oriental v Ostravě.

Potvrzené zahraniční kapely na Colours of Ostrava: Iggy & The Stooges, The Cranberries, Regina Spektor, Afro Celt Sound System, Jaga Jazzist, Erik Truffaz & Sly Johnson feat. Philippe Garcia, Brendan Perry, Open Hands, Acoustic Ladyland, Porcupine Tree, Alamaailman Vasarat, The Proclaimers, Sophie Hunger, Mookomba, Dulsori, Oy Division, A Hawk And a Hacksaw, El Gran Silencio, Peyoti for President, Valravn, Huong Thanh, Nive Nielsen, The Gypsy Queens and Kings, Zion Train, Dubmarine…

Z tuzemské scény jsou v tuto chvíli potvrzeni: Blue Effect, Circus Ponorka, Čechomor, Duende, Gang Ala Basta, Goodfellas, Charlie Straight, Ida Kelarová, Lenka Filipová, Marek Ztracený, Marta Kubišová, Midi Lidi, MIG21, Please the Trees, Post-It, Skyline, Sunflower Caravan, Štěpán Rak, The Cornflakes, Tomáš Klus, United Flavour, Visací zámek, Wohnout, W.W.W. či Zrní.

Colours of Ostrava nabídnou návštěvníkům celkově na dvanácti venkovních i vnitřních scénách přes 100 zahraničních a domácích kapel, DJs, divadel, dále pak filmy ve spolupráci Letní filmovou školou, diskuse ve spolupráci s týdeníkem Reflex, workshopy i dětský svět.

Generálním partnerem festivalu je již poosmé Česká spořitelna. Festival dále probíhá pod záštitou primátora statutárního města Ostrava Petra Kajnara, za podpory statutárního města Ostrava. Hlavní partneři: Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, ArcelorMittal Ostrava, Skupina ČEZ a OKD. Generální mediální partneři: Hitrádio Orion, Deník a Prima COOL.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky

Na Aerodrome festivalu vystoupí Oscar and the Wolf!

Nahradí X Ambassadors, kteří odložili celé evropské turné. Na pátém ročníku Aerodrome Festivalu,

nabízí i domácí jména

nabízí i domácí jména

Program Aerodrome Festivalu se rozrůstá o tuzemské umělce – Marpa, Lenny, Support Lesbiens,

Aerodrome festival potvrzuje posledni zahranicni kapelu letosniho programu – Halestorm!!

Posledním jménem, které bude na letošním ročníku Aerodrome festivalu reprezentovat zahraniční rockovou scénu,

Aerodrome Festivalu bude kralovat Lana Del Rey

Aerodrome Festival korunuje letošní program jednou z největších hvězd současnosti – americkou zpěvačkou

Treti rocnik festivalu Rock Heart opet laka na atraktivni jmena – Sodom, Hammerfall, Epicu, Guse G nebo znovuobnovene Rage – Refuge

Rock Heart, který se za pouhé dva roky své existence stal jedním z

více...

Půjčovna lodí Jizera

Rádi bychom Vám představili novou půjčovnu lodí Jizera. Půjčujeme kanoe a rafty na řece Jizeře. Nejčastěji působíme na středním toku Jizery – mezi Spálovem a Příšovicemi. Na tomto úseku má Jizera charekter mírné turistické řeky. Vodácké vybevení půjčujeme za bezkonkurenční ceny. Navíc doprava lodí je zdarma.

Půjčovna lodí a Malá Skála patří neodmyslitelně dohromady díky jedinečnému spojení řeky a okolní přírody. Tak neseďte doma. Udělejte si vodácký výlet po Jizeře.

Související články

Islandská zpěvačka Björk hlavní hvězdou Colours of Ostrava 2012

Islandská zpěvačka Björk hlavní hvězdou Colours of Ostrava 2012

Mezinárodní hudební festival Colours of Ostrava přivítá v červenci 2012 jednu z nejvěhlasnějších a nejvlivnějších

Novinky v organizaci festivalu Colours Of Ostrava

Novinky v organizaci festivalu Colours Of Ostrava

Mezinárodní festival Colours of Ostrava, který se koná od 12. do 15. července 2012, si

Festival Colours of Ostrava prozrazuje první jména

Festival Colours of Ostrava prozrazuje první jména

Výjimečný hudební zážitek čeká návštěvníky příštího ročníku mezinárodního hudebního festivalu Colours of Ostrava, který se

Colours of Ostrava zahajuje 1. listopadu předprodej vstupenek

Colours of Ostrava zahajuje 1. listopadu předprodej vstupenek

V úterý 1. listopadu začíná předprodej čtyřdenních vstupenek na další ročník mezinárodního hudebního festivalu Colours

Andreya Triana zahraje na Colours of Ostrava

Andreya Triana zahraje na Colours of Ostrava

Zpěvačka Andreya Triana, jejíž sametový hlas je přirovnáván k Lauryn Hill nebo Cassandře Wilson, se vrátí


Vyzkoušejte

Error, no group ID set! Check your syntax!

Upozornění

Doslovné, ani částečné přebírání obsahu není bez předchozího souhlasu redakce povoleno.

Copyright 2005 - 2010 | ISSN 1801-5921
Všechna práva vyhrazena | All Rights Reserved