Mike Terrana odehraje dvě sólo show v ČR!

jeden z nejvýraznějších a nejuznávanějších bubeníků světové rock/metalové scény, sympaťák Mike Terrana má za sebou několik významných změn ve svém profesním životě. Odešel definitivně z německé metalové kapely RAGE, aby se stal plnoprávným bicmanem další známé německé legendy MASTERPLAN.

Navíc je také důležitým prvkem v pozadí kapely AXEL RUDI PEEL. Nedávno dotočil své sólo DVD s názvem „The Rhythm Beast“, které obsahuje osm instrumentálních skladeb ve stylu fusion. A právě na podporu tohoto nového DVD odehraje Mike hned dvě sólo show v ČR! Speciálním hostem obou koncertů bude brněnská kapela FORGOTTEN SILENCE. Hudební experimentátoři, kteří se řadí k instrumentální špičce v ČR. Maji kultovní status prakticky po celém světě. Jde o fúzi metalu, art rocku, jazzu a dalších stylů. Za svou aktuální desku jsou nominováni na Anděla. Zcela jistě tedy zajímavá banda!

18.5.2007 v PLZNI – KD Šeříkova

19.5.2007 ve ZLÍNĚ – Masters Of Rock Café

Cesta tohoto Američana se zářivým úsměvem a přesným, dokonalým úderem vedla z New Yorku, přes Los Angeles až do Evropy, kam přišel se svými bubenickými sny a plány v roce 1997. „Hudební scéna v Americe se drasticky změnila a nebylo možné sehnat práci bubeníka mého stylu a formátu“ vysvětluje své rozhodnutí odejít do Evropy Mike. Nejprve žil v Holandsku, ale ani tam nenašel uplatnění. Pak mu začali volat muzikanti z Německa (Roland Grapow, Gamma Ray, Axel Rudi Peel, Rage…), a tak se Mike pohotově přesunul do Německa. Jeho přístavem se stal Hamburg a Mike začal působit jako plnoprávný bubeník kapely Rage, na plný úvazek! Přesto ještě stíhal své oblíbené sólo projekty a občasnou výpomoc v jiných kapelách, co čas a Rage dovolili. Mike je jedním z nejlepších metalových bubeníků na světě, ale doma poslouchá Swing, Jazz, Franka Sinatru… Tato hudba ho odjakživa fascinovala, klasika, která neustále oslovuje celé i nové generace. A protože jeho životní posedlostí jsou bubny, začal svou heavy metalovou vášeň hry na bicí spojovat se stylem hudby, který má rád. Neustálé učení a zkoušení něčeho nového, to je život muzikantů, a tak Mikovy bubny zpívají velmi rozmanitý swing silou pravého heavy-metalu!

Nenechte si ujít strhující show nejšílenějšího bubeníka planety – Mikea Terrany ve své světově proslulé sólo show „Drum Clinics“. Mike chystá velkolepou akci, ze které nikdo neodejde s prázdnou. Minimálně s pocitem, že zažil něco neuvěřitelného!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky

Na Aerodrome festivalu vystoupí Oscar and the Wolf!

Nahradí X Ambassadors, kteří odložili celé evropské turné. Na pátém ročníku Aerodrome Festivalu,

nabízí i domácí jména

nabízí i domácí jména

Program Aerodrome Festivalu se rozrůstá o tuzemské umělce – Marpa, Lenny, Support Lesbiens,

Aerodrome festival potvrzuje posledni zahranicni kapelu letosniho programu – Halestorm!!

Posledním jménem, které bude na letošním ročníku Aerodrome festivalu reprezentovat zahraniční rockovou scénu,

Aerodrome Festivalu bude kralovat Lana Del Rey

Aerodrome Festival korunuje letošní program jednou z největších hvězd současnosti – americkou zpěvačkou

Treti rocnik festivalu Rock Heart opet laka na atraktivni jmena – Sodom, Hammerfall, Epicu, Guse G nebo znovuobnovene Rage – Refuge

Rock Heart, který se za pouhé dva roky své existence stal jedním z

více...

Půjčovna lodí Jizera

Rádi bychom Vám představili novou půjčovnu lodí Jizera. Půjčujeme kanoe a rafty na řece Jizeře. Nejčastěji působíme na středním toku Jizery – mezi Spálovem a Příšovicemi. Na tomto úseku má Jizera charekter mírné turistické řeky. Vodácké vybevení půjčujeme za bezkonkurenční ceny. Navíc doprava lodí je zdarma.

Půjčovna lodí a Malá Skála patří neodmyslitelně dohromady díky jedinečnému spojení řeky a okolní přírody. Tak neseďte doma. Udělejte si vodácký výlet po Jizeře.

Související články

Beauty and the Beat v Praze.

Beauty and the Beat v Praze.

datum: 6.4.2013 místo: Kongresové centrum Praha Jak začít komentář koncertu, který je svým způsobem trochu

Tarja Turunen a Mike Terrana jsou „Beauty and the beat“!

Tarja Turunen a Mike Terrana jsou „Beauty and the beat“!

       4. 4. 2013 20:00 ZLÍN, Kongresové Centrum – VYPRODÁNO!  5. 4. 2013 20:00 ZLÍN,

Masters of Rock 2010

Masters of Rock 2010

Největší a nejpopulárnější svátek rockové a metalové hudby, Masters of Rock 2010, nabídl ve čtyřech

Mike Terrana – drum show

Mike Terrana – drum show

One Man Show, to přesně vystihuje páteční večer 18.5. v plzeňské „Šeříkovce“. Mike Terrana je


Vyzkoušejte

Error, no group ID set! Check your syntax!

Upozornění

Doslovné, ani částečné přebírání obsahu není bez předchozího souhlasu redakce povoleno.

Copyright 2005 - 2010 | ISSN 1801-5921
Všechna práva vyhrazena | All Rights Reserved