MetalFest Open Air 2010

MetalFest Open Air 2010

Česká Republika má nový letní mezinárodní metalový festival! Jeho první ročník se uskuteční již na konci května, přesně 21. – 23. 5. 2010 v PLZNI, v Amfiteátru Lochotín a otevře tak velkolepě letní festivalovou sezónu v ČR!3 dny nabité tvrdou muzikou!
1 pódium, 8 kapel denně!
Celkem tedy 24 skvělých metalových koncertů!

DOSUD POTVRZENÉ KAPELY:
HAMMERFALL, SONATA ARCTICA, TWILIGHT OF THE GODS – BATHORY Tribute Band, KORPIKLAANI, DEATHSTARS, FINNTROLL, NEVERMORE, DEATH ANGEL, ELUVEITIE, LEGION OF THE DAMNED, DEICIDE, MARDUK, DECAPITATED, POWERWOLF, BRAINSTORM, LEAVES´EYES, VADER, NIGHTMARE, ELVENKING, ASTRAL DOORS, TRAIL OF TEARS …a další

AREÁL:
Plzeňský přírodní amfiteátr Lochotín se stal legendárním díky folkovému festivalu Porta, který se na tomto místě v minulosti konal. Areál je obklopen krásným parkem a rozsáhlými loukami. Z jedné části sousedí s plzeňskou ZOO. Jde o velmi pěknou přírodní lokalitu, přitom jen 1km vzdušnou čarou od historického centra města PLZNĚ!

VSTUPENKY:
Předprodej vstupenek, celofestivalových permanentek je v plném proudu!

K dostání u pořádající agentury Pragokoncert, na tel: 577 432 580, či 224 235 267, na e-mailu: mikeskova@pragokoncert.com, na webu www.mastersofrock.cz v sekci „Vstupenky“, ve ZLÍNĚ na baru v klubu Masters of Rock Café, v PRAZE v sídle Pragokoncertu, U Bulhara 3. Dále v předprodejních sítích Ticketportal (i na Slovensku), Ticket-Art, Plzeňská Vstupenka.

POZOR AKCE!
Při zakoupení vstupenek na Metalfest společně se vstupenkami na festival Masters Of Rock 2010 přes web www.mastersofrock.cz, získáváte DVD Masters Of Rock 2008 zdarma jako dárek! Akce však platí pouze při objednání vstupenek přes www.mastersofrock.cz a na baru v Masters Of Rock Café ve Zlíně, a do vyskladnění zásob DVD!

SLEVY NA VSTUPNÉM do atraktivních turistických lokalit PLZNĚ pro návštěvníky METALFESTU 2010! PLZEŇ je jednoznačně jedním z turisticky nejatraktivnějších měst ČR! Podařilo se nám pro vás, návštěvníky Metalfestu, vyjednat 50% slevy na vstupném do turisticky nejzajímavějších míst Plzně:
Světově proslulý pivovar Pilsner Urquell
Zde se seznámíte s výrobou legendárního piva Pilsner Urquell, s jeho historií a současnými moderními provozy. V historických sklepích můžete ochutnat slavný plzeňský ležák, čepovaný přímo z dubových ležáckých sudů.
Pivovarské muzeum
Zábavná i poučná expozice v unikátně zachovaném právovarečném domě z 15. století, která vypráví o výrobě a způsobu podávání i pití piva od starověku do současnosti.
Plzeňské historické podzemí
Poznáte život pod městem a odhalíte tajemství labyrintu chodeb, sklepů a studní, který byl pod městem budován již od 14. století. Součástí prohlídky je ochutnávka piva Master polotmavý (pro starší 18 let). Vstup je z budovy Pivovarského Muzea.

DALŠÍ INFORMACE

  • – Možnost stanování na loukách před amfiteátrem ZDARMA!
  • – Slevy na ubytování pro návštěvníky festivalu ve vybraných hotelech vPlzni!
  • – Festivalová stránka: www.metalfest.eu, zde se budou postupně objevovat další informace a novinky kfestivalu.

PLZEŇ
Kandiduje na titul Evropské hlavní město kultury 2015!
Letos hostí 1. ročník mezinárodního metalového festivalu METALFEST Open Air 2010
21. – 23. 5. Amfiteátr Lochotín

Opojná chuť pravého plzeňského piva Pilsner Urquell, to je jen jeden z důvodů, proč navštívit město Plzeň. Další důvody? Především 1. ročník mezinárodního metalového festivalu METALFEST Open Air 2010. Ale nejen festivalem žije Plzeň. Město založil již v roce 1259 český král Václav II. Díky své výhodné geografické poloze se brzy stalo významným kulturním i obchodním centrem. V 19. století zde byly založeny dva světově proslulé podniky – strojírenský podnik Škoda a pivovar Plzeňský Prazdroj. Dnes je Plzeň čtvrtým největším městem ČR a díky atraktivním památkám jedním z nejvyhledávanějších turistických cílů. Co navštívit?

Světově proslulý pivovar Pilsner Urquell
Seznámení s výrobou legendárního piva Pilsner Urquell, s jeho historií a současnými moderními provozy. V historických sklepích možno ochutnat slavný plzeňský ležák, čepovaný přímo z dubových ležáckých sudů – pro návštěvníky METALFESTU – sleva na vstupném!
Pivovarské muzeum
Zábavná i poučná expozice v unikátně zachovaném právovarečném domě z 15. století, která vypráví o výrobě a způsobu podávání i pití piva od starověku do současnosti – pro návštěvníky METALFESTU – sleva na vstupném!
Plzeňské historické podzemí
Poznáte život pod městem a odhalíte tajemství labyrintu chodeb, sklepů a studní, který byl pod městem budován již od 14. století. Součástí prohlídky je ochutnávka piva Master polotmavý (pro starší 18 let). Vstup je z budovy Pivovarského Muzea – pro návštěvníky METALFESTU – sleva na vstupném!
Gotická katedrála sv. Bartoloměje
Nejcennější památka historického jádra města. Její 102,6 m vysoká věž je nejvyšší v ČR a je dominantou středu města, ze které je nádherný výhled do okolí.
Velká Synagoga
Třetí největší synagoga na světě, z roku 1893, postavená v maursko-románském stylu se zajímavými interiéry.
Zahrada vzpomínek
Poutavé svědectví o osudech plzeňské židovské komunity, která byla v průběhu nacistické okupace téměř zdecimována, najdete u Staré Synagogy z roku 1859.
Plzeňská ZOO
Atraktivní přírodní areál, kde v přirozeném prostředí bez mříží žije více než tisíc druhů zvířat. Součástí ZOO je také 1) Dinopark – na ploše cca 3ha se můžete ponořit do života druhohorních zvířat ve skutečných velikostech a shlédnout 3D film o vzniku života na zemi. 2) Botanická zahrada s japonskou zahradou založenou v tradičních principech japonské symboliky. Podobný typ najdete v Evropě pouze ve vídeňském Schönbrunnu.

Květnový víkend v Plzni může být zkrátka zajímavou kombinací metalové hudby se  zajímavými výlety za poznáním a do historie naší země.Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky

Na Aerodrome festivalu vystoupí Oscar and the Wolf!

Nahradí X Ambassadors, kteří odložili celé evropské turné. Na pátém ročníku Aerodrome Festivalu,

nabízí i domácí jména

nabízí i domácí jména

Program Aerodrome Festivalu se rozrůstá o tuzemské umělce – Marpa, Lenny, Support Lesbiens,

Aerodrome festival potvrzuje posledni zahranicni kapelu letosniho programu – Halestorm!!

Posledním jménem, které bude na letošním ročníku Aerodrome festivalu reprezentovat zahraniční rockovou scénu,

Aerodrome Festivalu bude kralovat Lana Del Rey

Aerodrome Festival korunuje letošní program jednou z největších hvězd současnosti – americkou zpěvačkou

Treti rocnik festivalu Rock Heart opet laka na atraktivni jmena – Sodom, Hammerfall, Epicu, Guse G nebo znovuobnovene Rage – Refuge

Rock Heart, který se za pouhé dva roky své existence stal jedním z

více...

Půjčovna lodí Jizera

Rádi bychom Vám představili novou půjčovnu lodí Jizera. Půjčujeme kanoe a rafty na řece Jizeře. Nejčastěji působíme na středním toku Jizery – mezi Spálovem a Příšovicemi. Na tomto úseku má Jizera charekter mírné turistické řeky. Vodácké vybevení půjčujeme za bezkonkurenční ceny. Navíc doprava lodí je zdarma.

Půjčovna lodí a Malá Skála patří neodmyslitelně dohromady díky jedinečnému spojení řeky a okolní přírody. Tak neseďte doma. Udělejte si vodácký výlet po Jizeře.

Související články

Treti rocnik festivalu Rock Heart opet laka na atraktivni jmena – Sodom, Hammerfall, Epicu, Guse G nebo znovuobnovene Rage – Refuge

Rock Heart, který se za pouhé dva roky své existence stal jedním z největších festivalů

Masters of Rock – 2015

Masters of Rock  – 2015

místo: Vizovice – Areál likérky čas: 9. – 12.7.2015 ČTVRTEK  Tak a je to zase

Metalfest 2015

Metalfest 2015

  čas: 5. – 7.6. 2015 místo: Plzeň – Amfiteátr Lochotín. No a už to

Metalfest hlásí změnu programu

Metalfest hlásí změnu programu

METALFEST OPEN AIR PLZEŇ hlásí změnu v programu – SERENITY nahradí Vision Of Atlantis! Vision

Epica a Eluveitie na podzim ve Zlíně

Epica a Eluveitie na podzim ve Zlíně

  EPICA a ELUVEITIE vyrážejí na společné evropské turné! 30.10.2015 Zlín Symphonic metalová EPICA a


Vyzkoušejte

Error, no group ID set! Check your syntax!

Upozornění

Doslovné, ani částečné přebírání obsahu není bez předchozího souhlasu redakce povoleno.

Copyright 2005 - 2010 | ISSN 1801-5921
Všechna práva vyhrazena | All Rights Reserved