Matahari vydává album s názvem Šapitó Iluzí

Skupina Matahari vydává své druhé album s poetickým názvem Šapitó Iluzí. Deska nabídne deset nových pecek plus bonusovou píseň. Pražští rockeři svoji novinku pokřtí 25.května v klubu Futurum, což je i datum, kdy si Šapitó Iluzí můžete poprvé pořídit jako fyzický nosič. Ke stáhnutí zcela zdarma ho kapela nabídne pár dní před křtem…..

Matahari zůstali věrni studiu SONO a stejně jako svůj debut natáčeli pod dohledem ostříleného Milana Cimfeho. „Nijak jsme neexperimentovali, drželi jsme se svého stylu, ale určitě nemůžeme říct, že deska „Šapitó iluzí“ je stejná jako náš debut „Jistota se houpá“. Zpočátku jsme se podezírali, že jsme trochu vyměkli, ale když jsme spustili skladby na živo, přesvědčili jsme se, že tvrdost nám zůstala“ tvrdí Matahari.

Hudbu i texty si píší sami. „Na druhé desce jsme pracovali přibližně rok. Materiálu bylo tolik, že už teď máme rozděláno na třetí album“.

Společně s deskou pro fanoušky připravují nové webové stránky a videoklip. Pro všechny příznivce čepic, trik, placek a vůbec celého merchandise se chystá nová kolekce, která bude poprvé k dispozici na křtu desky. Ten proběhne 25.května v pražském klubu Futurum, kde se hostování ujala mladá nadějná parta Enter.

Šapitó Iluzí spatří světlo světa nejprve elektronickou formou. Matahari nabídnou desku ke stáhnutí od 21.5. na hudebním portálu t-music.cz po dobu 14dní zcela zdarma, na křtu ji budete mít možnost koupit jako fyzický nosič. Na začátku června bude již k dispozici i v kamenných obchodech.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky

Na Aerodrome festivalu vystoupí Oscar and the Wolf!

Nahradí X Ambassadors, kteří odložili celé evropské turné. Na pátém ročníku Aerodrome Festivalu,

nabízí i domácí jména

nabízí i domácí jména

Program Aerodrome Festivalu se rozrůstá o tuzemské umělce – Marpa, Lenny, Support Lesbiens,

Aerodrome festival potvrzuje posledni zahranicni kapelu letosniho programu – Halestorm!!

Posledním jménem, které bude na letošním ročníku Aerodrome festivalu reprezentovat zahraniční rockovou scénu,

Aerodrome Festivalu bude kralovat Lana Del Rey

Aerodrome Festival korunuje letošní program jednou z největších hvězd současnosti – americkou zpěvačkou

Treti rocnik festivalu Rock Heart opet laka na atraktivni jmena – Sodom, Hammerfall, Epicu, Guse G nebo znovuobnovene Rage – Refuge

Rock Heart, který se za pouhé dva roky své existence stal jedním z

více...

Půjčovna lodí Jizera

Rádi bychom Vám představili novou půjčovnu lodí Jizera. Půjčujeme kanoe a rafty na řece Jizeře. Nejčastěji působíme na středním toku Jizery – mezi Spálovem a Příšovicemi. Na tomto úseku má Jizera charekter mírné turistické řeky. Vodácké vybevení půjčujeme za bezkonkurenční ceny. Navíc doprava lodí je zdarma.

Půjčovna lodí a Malá Skála patří neodmyslitelně dohromady díky jedinečnému spojení řeky a okolní přírody. Tak neseďte doma. Udělejte si vodácký výlet po Jizeře.

Související články

Basinfirefest 2012

Basinfirefest 2012

Datum: 29.6. – 1.7. 2012 Místo: Spálené Poříčí u Plzně Pokud má festival už desáté


Vyzkoušejte

Error, no group ID set! Check your syntax!

Upozornění

Doslovné, ani částečné přebírání obsahu není bez předchozího souhlasu redakce povoleno.

Copyright 2005 - 2010 | ISSN 1801-5921
Všechna práva vyhrazena | All Rights Reserved