Hatebreed v Exitu Chmelnice

Hatebreed v Exitu Chmelnice

Hatebreed (support Action, Warbringer)

Exit Club Chmelnice, 30.6.2009

Docela dost mě překvapilo,že si HATEBREED vybrali zrovna Chmelnici. Do klubu jsme dorazili před sedmou. Hned po vstupu do sálu jsem dostal facku, jaký tam bylo vedro. A to tam ještě nikdo nebyl. Takže prostředí pak bylo ještě několikanásobně horší. Jako support si HATEBREED vybrali teplickou metalcorovou kapelku ACTION. Začali hrát něco před půl 8. Mazec parádní, je vidět, že kluci už vědí, co dělaj. Akorát ze začátku byla show trošku víc statická než bych si přál, ale postupem songů už to jelo jak má. Jediný, co mi vadilo, byla křečovitost bubeníka. Hrál hodně dobře, ale špatně se na to dívalo. Což se o frontmanovi říct nedá. Rozjížděl správnej kotel tak jak frontman má. Lidi na ně reagovali dobře. První pařmeni už rozjížděli kotel před podiem. Myslim, že volba byla víc než dobrá.

Další kapela rovnou z U.S.A byl WARBRINGER. Nechápu, proč dávaj před HATEBREED thrash metalovou kapelu. Najednou jsem si připadal, jak o pár desítek let zpátky v čase. Hráli dobře to se musí nechat, ale stylově mě to akorát štvalo. Určitě si příznivci thrash metalu přišli na své. Jestli tam teda nějací vůbec byli. Už jenom z připomínek z lidí ze sálu bylo vidět, že to nebyla dobrá volba. Lidí pařilo podstatně míň než na ACTION. A skoro mezi každou písničkou někdo zařval HATEBREED. Což u ACTION vůbec nebylo.

Po pár skladbách jsem si sednul a odpočítával čas do vytoužených HATEBREED. Vzduch už ani nebyl vzduchem a to nejhorší mělo ještě přijít. Fakt není nad hospodskou saunu. Konečně jsem se dočkal konce WARBRINGER a po podiu začli pobíhat maníci a štelovat aparaturu. Dali si na čas jak bývá u takových kapel zvykem a napětí v sále stoupalo víc a víc. Potom jedna z goril vyhecla lidi ke skandování a hvězdy přiběhly za mohutného řevu na podium. Hned se strhla mela jak prase a už jel ten správnej kotel. Jamen Jasta ukázal, že ne jenom na deskách má super hlas. Fakt celou dobu podával super výkon. Co se týče back vokálu, tak ty mě trošku zklamaly. Vůbec to nebyl takovej nášleh jak jsem na to zvyklej. Ale ani to neubralo na zážitku z celého koncertu. Vidět stovky rukou od podia až ke zvukařovi jak ve stejném rytmu buší do vzduchu, je nezapomenutelnej zážitek. Na HATEBREED bylo vidět, že jsou u nás rádi. Taky jsme jim ukázali pořádnou podporu. Kotel do kruhu, zpívání textů. No byl to mazec.

V sále už bylo absolutně nedýchatelně. Viděl jsem pár týpků, jak vylezli z kotle a sotva popadali dech s nepřítomnym výrazem ve tváři. Škoda, že tam klimatizace nefrčela víc. Jenom já jsem stál a občas máchnul rukou do rytmu a byl jsem celej propocenej. Zahráli největší pecky jako Live for this, Destroy everything, I will be heard, Never let it die, Defeatist. Mrzelo mě, že nedali This is now. Ale to by jsme našli asi každej z nás ňákej song, kterej by chtěl slyšet. Byl to super koncík. Hráli něco přes hodinku a to je v takovym prostředí tak akorát. Určitě doporučuju zažít Hatebreed na živo, stojí to za to!!!

Kukin (text) a Xeth (foto)

Hatebreed v Exitu Chmelnice 1 komentář reakcí

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky

Na Aerodrome festivalu vystoupí Oscar and the Wolf!

Nahradí X Ambassadors, kteří odložili celé evropské turné. Na pátém ročníku Aerodrome Festivalu,

nabízí i domácí jména

nabízí i domácí jména

Program Aerodrome Festivalu se rozrůstá o tuzemské umělce – Marpa, Lenny, Support Lesbiens,

Aerodrome festival potvrzuje posledni zahranicni kapelu letosniho programu – Halestorm!!

Posledním jménem, které bude na letošním ročníku Aerodrome festivalu reprezentovat zahraniční rockovou scénu,

Aerodrome Festivalu bude kralovat Lana Del Rey

Aerodrome Festival korunuje letošní program jednou z největších hvězd současnosti – americkou zpěvačkou

Treti rocnik festivalu Rock Heart opet laka na atraktivni jmena – Sodom, Hammerfall, Epicu, Guse G nebo znovuobnovene Rage – Refuge

Rock Heart, který se za pouhé dva roky své existence stal jedním z

více...

Půjčovna lodí Jizera

Rádi bychom Vám představili novou půjčovnu lodí Jizera. Půjčujeme kanoe a rafty na řece Jizeře. Nejčastěji působíme na středním toku Jizery – mezi Spálovem a Příšovicemi. Na tomto úseku má Jizera charekter mírné turistické řeky. Vodácké vybevení půjčujeme za bezkonkurenční ceny. Navíc doprava lodí je zdarma.

Půjčovna lodí a Malá Skála patří neodmyslitelně dohromady díky jedinečnému spojení řeky a okolní přírody. Tak neseďte doma. Udělejte si vodácký výlet po Jizeře.

Související články

Rock Café přivítá Hatebreed

HATEBREED (usa) Support: BACKFIST (cze) Úterý 2. června 2015, Praha – Rock Café Zkraje června

With Full Force 2014

With Full Force 2014

datum: 4.-6.7.2014 místo: letiště Roitzschjora – Německo Jsou místa kam stačí přijet jednou a nikdy

Brutal Assault 2013 – sobota

Brutal Assault 2013 – sobota

Short summary in english comming soon… Záchodová legraxe s Gutalax, lezba po pódiové konstrukci Clawfinger,

Brutal Assault Festival 2013 již za měsíc!!!

Brutal Assault Festival 2013 již za měsíc!!!

07. – 10. srpna 2013, Vojenská pevnost Josefov – Jaroměř www.brutalassault.cz 18. ročník mezinárodního hudebního

XX. With Full Force 2013

XX. With Full Force 2013

datum: 27.6. – 30.6.2013 místo: Areál letiště Roitzschjora – Německo. Když slyším, že se něco


Vyzkoušejte

Error, no group ID set! Check your syntax!

Upozornění

Doslovné, ani částečné přebírání obsahu není bez předchozího souhlasu redakce povoleno.

Copyright 2005 - 2010 | ISSN 1801-5921
Všechna práva vyhrazena | All Rights Reserved