Full of Hate Tour 2012 v Praze

Full of Hate Tour 2012 v Praze

místo: KC VLTAVSKÁ
datum: 23.2.2012

Putovní festival Full of Hate dorazil po třech letech opět do Prahy a byl to koncert podle mých představ a gusta. Už soupiska kapel dávala avízo, že to bude nářez. A byl. A suprovej.

O úvod se postarala pro mě zcela neznámá parta NEXUS INFERIS, ale myslím si, že si mohla svým setem i pár fans najít. Nevím, jak se ostatním líbilo jejich bušení do vrat, ale mně se partička v čele se zpěvákem, který je zřejmě synovcem Dr. Lectera, docela zamlouvala.

Přesto jsem se více těšil na své želízko v ohni, kterým byli řečtí SUICIDAL ANGELS. Na předloňském Thrash-festu a dalších koncertech si mě docela získali a jejich muzika je mi dost blízká. Je to nekompromisní sbírka riffů a zářezů přímo na komoru pravověrného thrashera. Přesto nejsem natolik zarytým fanouškem, abych nevyjádřil jistou míru drobného rozčarování, protože mi místy přišlo, že koncert neměl to pravé nasazení jako v dřívějších dobách. Ale třeba to bylo jen dáno tím, že kdo se moc těší, může dojít ku zklamání, že není každý den posvícení. Stejně to byl velmi dobrý set.

Další smečkou v pořadí byli MISERY INDEX. Nevím, na které akci jsem je už slyšel, ale jejich grind/death není úplně to pravé co mě bere za srdce. Nicméně stále houstnoucí dav to viděl jinak a v mosh-pitu to vřelo, takže u fans zřejmě spokojenost.

Holandští LEGION OF THE DAMNED jsou pro mne poměrně staří dobří známí a jejich muzika mi chutná. Sice jsou k potkání na každém větším festivalu, ale nic to neubírá na tom, že je člověk potkává poměrně rád. Je to tvrdé, přímočaré a výživné. Vynikající set.

Pak už nastal čas pro první z hlavních star večera a to pro polské BEHEMOTH. Přestavba podia zabrala nějaký čas a čekání pro mne začlo být trošku dlouhé. Ale dočkali jsme se a začla sprška extrémního metalu mísícího prvky death, black,,, prostě Behemoth. Co k nim říct? Ve mě se rojí pár názorů, postřehů, otázek, ale raději je nechám na vás fans a těch kdo jste tam byli. Za mě snad jen, že i když nevím v jakém stádiu jsou Nergalovy zdravotní trable, tak smekám pomyslný klobouk, jak to zvládá a držím palce ke zdárnému vyřešení zdraví.

Poslední v řadě skvělých bandů byla jedna z nejuznávanějších death metalových kapel CANNIBAL CORPSE. Opět je dost složité hledat slova a superlativa, ale sotva George „Corpsegrinder“ Fisher začal vrnět do mikrofonu, tak se mi srolovaly fusekle a v kapse mi zdechnul mobil. To je zkrátka neskutečná pila křížená s buldozerem. Mohl by namluvit hlášení v MHD a všichni chodí pěšky. To samé se týká zbytku kapely a muziky včetně. Bravurní, hutné, neskutečné. Jenže,,řidič limuzíny“ nečekal a byl stejně nekompromisní, a tak jsem musel vyklidit bojiště ještě před závěrem. Sice mě to mrzelo, ale o to víc čekám na vaše postřehy, názory.

Můj poslední na závěr je že bych přešoupl Suicidal Angels za Misery Index v rámci pořadí koncertu. Ale je to jen můj názor, stejně tak že KC Vltavská opět nezklamala co se týká skleníkového efektu. Fakt to tam, co se týká cirkulace vzduchu, neskutečně žeru.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky

Na Aerodrome festivalu vystoupí Oscar and the Wolf!

Nahradí X Ambassadors, kteří odložili celé evropské turné. Na pátém ročníku Aerodrome Festivalu,

nabízí i domácí jména

nabízí i domácí jména

Program Aerodrome Festivalu se rozrůstá o tuzemské umělce – Marpa, Lenny, Support Lesbiens,

Aerodrome festival potvrzuje posledni zahranicni kapelu letosniho programu – Halestorm!!

Posledním jménem, které bude na letošním ročníku Aerodrome festivalu reprezentovat zahraniční rockovou scénu,

Aerodrome Festivalu bude kralovat Lana Del Rey

Aerodrome Festival korunuje letošní program jednou z největších hvězd současnosti – americkou zpěvačkou

Treti rocnik festivalu Rock Heart opet laka na atraktivni jmena – Sodom, Hammerfall, Epicu, Guse G nebo znovuobnovene Rage – Refuge

Rock Heart, který se za pouhé dva roky své existence stal jedním z

více...

Půjčovna lodí Jizera

Rádi bychom Vám představili novou půjčovnu lodí Jizera. Půjčujeme kanoe a rafty na řece Jizeře. Nejčastěji působíme na středním toku Jizery – mezi Spálovem a Příšovicemi. Na tomto úseku má Jizera charekter mírné turistické řeky. Vodácké vybevení půjčujeme za bezkonkurenční ceny. Navíc doprava lodí je zdarma.

Půjčovna lodí a Malá Skála patří neodmyslitelně dohromady díky jedinečnému spojení řeky a okolní přírody. Tak neseďte doma. Udělejte si vodácký výlet po Jizeře.

Související články

Death metalová nálož v podání Cannibal Corpse a Krisiun v Praze

Cannibal Corpse (USA), Krisiun (BRA), Hideous Divinity (I) 27. 4. 2016 MeetFactory, Praha Dvě velká

Behemoth a spol zatemní únorovou Prahu

Zimní metalová pařba té nejtvrdší muziky – Extreme Tour od BEHEMOTH, ABBATH, ENTOMBED A.D. a

Masters of Rock – 2015

Masters of Rock  – 2015

místo: Vizovice – Areál likérky čas: 9. – 12.7.2015 ČTVRTEK  Tak a je to zase

Zimní metalová pařba té nejtvrdší muziky – Extreme Tour od Behemoth, Abbath, Entombed A.D. a Inquisition

V únoru příštího roku očekávejte pekelnou návštěvu! V Praze se chystá večírek nejtvrdší muziky –

Prague death fest 2014.

Prague death fest 2014.

CANNIBAL CORPSE (usa) DYING FETUS (usa) REVOCATION (usa) AEON (swe) GOATHWHORE (usa) MALEVOLENCE (por) FALLUJAH


Vyzkoušejte

Error, no group ID set! Check your syntax!

Upozornění

Doslovné, ani částečné přebírání obsahu není bez předchozího souhlasu redakce povoleno.

Copyright 2005 - 2010 | ISSN 1801-5921
Všechna práva vyhrazena | All Rights Reserved