Faithless a Röyksopp dávají zdarma ochutnávku svých novinek

Faithless a Röyksopp dávají zdarma ochutnávku svých novinek

Hvězdy pátečního programu Open Air Festivalu Faithless a Röyksopp nažhavili své fanoušky na další zastávku v jejich evropském turné – v pátek 13. 8. v Panenském Týnci na Open Air Festivalu. Nabízejí jim totiž  možnost stáhnout si z oficiálních webových stránek nové skladby, a to zcela zdarma. Faithless dává ke stažení skladbu „Sun To Me“,  Röyksopp uvolnili novinku „This Space“. Také pořadatelé festivalu se snaží fanouškům zkrátit čekání a na webu www.openairfestival.cz vydali první fotky ze stavby areálu. Kilometry plotů, desítky Toi Toi budek a první produkční stany už stojí. Další části skládačky s názvem Open Air Festival porostou na letišti v Panenském Týnci každým dnem.

Faithless i Röyksopp mají „online dárek“ pro své fanoušky

Pro stažení singlu „Sun To Me“ budete muset jen udělat pár (virtuálních) kliků a vyplnit jednoduchý registrační formulář. To vše na oficiálním webu www.faithless.co.uk. Kromě toho díky registraci získáte možnost sledovat nejnovější videa nebo skladby, které kapela vydá. „Na http://faithless.co.uk/lyrics.php jsou k dispozici také texty nejznámějších songů, neváhejte se je naučit. Váš zpěv může okořenit atmosféru a navnadit Faithless k několika přídavkům,“ vzkazuje fanouškům Faithless promotér festivalu Michal Lukeš.

Norští elektromágové Röyksopp, na rozdíl od svých britských kolegů, dávají svou novinku „This Space“ ke stažení zcela zdarma a bez jakýchkoliv podmínek. Stačí kliknout na „download“ na webu www.royksopp.com. Röyksopp navštívili ČR naposledy před osmi lety, a tak musejí být nejen jejich skalní příznivci skutečně „vyhladovělí. Kapela od své poslední návštěvy udělala pořádný krok kupředu – vyšla jí skvělá pozitivní deska „Junior“, kterou bude letos na podzim následovat její volné pokračování s názvem „Senior“. Sklady z obou desek zazní už v pátek od 22 hodin na O2 Main stage Open Air festivalu.

Míst v kyvadlové dopravě rychle ubývá, máte už to svoje?

Vstupenku – mám. Místo ve stanovém městečku – mám. A doprava…? Pokud také řešíte tuto poslední otázku, měli byste zbystřit,“ upozorňuje manažerka festivalu Marie Marková. Míst v kyvadlové dopravě totiž ubývá a bez online zaplacené jízdenky hrozí, že se do festivalového ekobusu nevejdete. Ekobusy vás pohodlně dovezou až do areálu, navíc nemusíte řešit parkování a starosti o auto. Nákup jízdenek je otázkou několika kliknutí. „Hned během prvního dne se prostřednictvím předprodeje jízdenek naplnilo několik ekobusů. Nenechte se o místo v jednom z nich připravit a navštivte www.amsbus.cz, jako místo odjezdu nastavte Praha Stodůlky a jako cíl Panenský Týnec, vyplňte příslušné datum a sedadlo rezervujte,“ upřesňuje Marie.

Chcete-li se vyhnout čekání na odjezd z festivalu, rezervujte jízdenku zpáteční. Cena jedné jízdy při nákupu přes internet je 85 Kč, při platbě na místě 70 Kč, pro členy O2 Extra bude jízdenka zlevněná na 40 Kč a to prostřednictvím slevového kuponu z webu www.o2extra.cz, který je nutné vytisknout a předložit dopravci při nákupu jízdenky. Jízdní řád ekobusů najdete na www.idos.cz, kde je opět třeba nastavit Stodůlky jako místo odjezdu a Panenský Týnec jako cíl. Zadáte-li datum 12. – 15. 8., zobrazí se všechny autobusy, které do Panenského Týnce a zpět pojedou.

Zahrajte si bossaball – křížence mezi gymnastikou, fotbalem a capoierou

Nová sportovní disciplína, která v sobě kloubí prvky fotbalu, volejbalu, nohejbalu, capoiery a gymnastiky, to je bossaball. Díky Hitrádiu vyroste v areálu festivalu bizarní gumová atrakce. Neobvyklé sportoviště tvoří dvě trampolíny umístěné v nafukovací konstrukci, která slouží jako prevence úrazů při pádu z trampolíny a zároveň tvoří hřiště rozdělené sítí na dvě poloviny. Síť je umístěna mnohem výše než je obvyklé u nohejbalu nebo volejbalu. Úkolem hráčů je odrazit se z trampolíny a dostat míč na druhou stranu. Odborníci na tuto disciplínu ke smeči přidávají salta a podobné artistické prvky. Krom sportovního utkání je tak bossaball i dechberoucí podívanou.

Vstupenky na Open Air Festival jako odměna

Brány Open Air Festivalu jsou otevřené pro pracovníky Člověka v tísni a Sdružení Linka bezpečí. A to díky Nadaci O2, která věnovala těmto svým dlouhodobým partnerům celkem 800 volných vstupenek. 500 z nich získá obecně prospěšná společnost Člověk v tísni, která pomáhá lidem v krizových oblastech po celém světě i u nás v České republice. Zprostředkovává přitom nejen rychlou humanitární pomoc, ale také pomáhá v dlouhodobých rozvojových projektech. Ty pomáhají například šířit vzdělání a zlepšovat zdravotnictví v chudých oblastech po celém světě. Dalších 300 lístků získá Sdružení Linka bezpečí, které se věnuje pomoci dětem a mladým lidem nejen v obtížných životních situacích, ale i v jejich každodenních starostech. Všechny darované lístky mohou organizace rozdělit mezi své pracovníky a dobrovolníky, které tak motivují k další prospěšné práci.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky

Na Aerodrome festivalu vystoupí Oscar and the Wolf!

Nahradí X Ambassadors, kteří odložili celé evropské turné. Na pátém ročníku Aerodrome Festivalu,

nabízí i domácí jména

nabízí i domácí jména

Program Aerodrome Festivalu se rozrůstá o tuzemské umělce – Marpa, Lenny, Support Lesbiens,

Aerodrome festival potvrzuje posledni zahranicni kapelu letosniho programu – Halestorm!!

Posledním jménem, které bude na letošním ročníku Aerodrome festivalu reprezentovat zahraniční rockovou scénu,

Aerodrome Festivalu bude kralovat Lana Del Rey

Aerodrome Festival korunuje letošní program jednou z největších hvězd současnosti – americkou zpěvačkou

Treti rocnik festivalu Rock Heart opet laka na atraktivni jmena – Sodom, Hammerfall, Epicu, Guse G nebo znovuobnovene Rage – Refuge

Rock Heart, který se za pouhé dva roky své existence stal jedním z

více...

Půjčovna lodí Jizera

Rádi bychom Vám představili novou půjčovnu lodí Jizera. Půjčujeme kanoe a rafty na řece Jizeře. Nejčastěji působíme na středním toku Jizery – mezi Spálovem a Příšovicemi. Na tomto úseku má Jizera charekter mírné turistické řeky. Vodácké vybevení půjčujeme za bezkonkurenční ceny. Navíc doprava lodí je zdarma.

Půjčovna lodí a Malá Skála patří neodmyslitelně dohromady díky jedinečnému spojení řeky a okolní přírody. Tak neseďte doma. Udělejte si vodácký výlet po Jizeře.

Související články

Booka Shade přivezou na Open Air Festival pestré elektro

Booka Shade přivezou na Open Air Festival pestré elektro

Taneční scéna Open Air Festivalu hlásí další jméno. Rozjetý večer posílí mix housu a techna

Good Charlotte si balí kufry do Evropy, pátá zastávka bude Open Air Festival

Good Charlotte si balí kufry do Evropy, pátá zastávka bude Open Air Festival

Na televizním kanálu Good Charlotte TV přibyly další pořady, které rekapitulují vyprodané turné po USA.

Open Air Festival odhalil obří sportovní a adrenalinovou zónu

Open Air Festival odhalil obří sportovní a adrenalinovou zónu

Open Air Festival dnes představil sportovní a adrenalinovou část programu. A atrakcí je tolik, že

Na Open Air Festivalu to rozparádí muzikanti a DJové na 9 pódiích

Na Open Air Festivalu to rozparádí muzikanti a DJové na 9 pódiích

Pátek taneční, sobota kytarová a samozřejmě čtvrtek zdarma. Tak vypadá v kostce podoba letošního Open

The Chemical Brothers přivezou na Open Air Festival vizuální show s obřím světelným tubusem

The Chemical Brothers přivezou na Open Air Festival vizuální show s obřím světelným tubusem

Šest metrů v průměru má obří světelný “tubus”, který vyroste do mnohametrové výšky na hlavním


Vyzkoušejte

Error, no group ID set! Check your syntax!

Upozornění

Doslovné, ani částečné přebírání obsahu není bez předchozího souhlasu redakce povoleno.

Copyright 2005 - 2010 | ISSN 1801-5921
Všechna práva vyhrazena | All Rights Reserved