Europe zavítají se svou novou

Legendární kapela s vynikající reputací živých show, kapela tvořící velmi příjemné songy, kapela, která je považována za velikány klasického rocku a hlavně tvůrce rockové hymny „The Final Countdown“ – to jsou švédové EUROPE. Rok 2004 se pro ně stal rokem zlomovým, rokem návratu! Díky agentuře Pragokoncert jsme mohli být i my v České Republice u toho! Europe byli headlinerem letního festivalu Masters Of Rock 2004, kde s velkým úspěchem připomněli ty nejslavnější hity a představili svou novinku „Start From The Drak“. Dokázali tak, že mají stále pevné místo v rockovém světě a umí vyprodukovat kvalitní album, které výrazně a umně reflektuje změny v hudebním světě. EUROPE jsou zpět ve své nejslavnější sestavě (Joey Tempest, John Norum, Mic Michaeli, Ian Haugland, John Leven) a 27.10.2006 spatřila světlo světa další, již sedmá řadová deska s názvem „Secret Society“.
Agentura Pragokoncert přináší všem fanouškům pravého a čistokrevného klasického roku skvělé zprávy! Rock bude vládnout i v roce 2007! V rámci světového turné „Secret Society World Tour“ se EUROPE s touto čerstvou a novotou vonící „tajnou společností“ v jediném, exkluzivním koncertě představí také v ČR! Kdy? Již brzy! Bude to 31. ledna 2007 od 20:00 hodin v Retro Music Hall v PRAZE!

Kapela vznikla na počátku 80´let ve Stockholmu pod názvem Force, své jméno si na Europe změnili po vítězství v národní soutěži mladých rockerů. Vítězství znamenalo smlouvu na debutovou desku, která vyšla v roce 1983. Europe prodali miliony desek a odehráli nespočet koncertů a turné, a tak si na počátku 90´let dali odpočinek a věnovali se svým sólo projektům. Pak byli pozváni, na odpočítání „Final Countdown“ nového millenia v domácím Stockholmu, a tak se stalo, že Europe hráli před téměř půl milionovým davem lidí. Co jiného, než tak obrovský zážitek, by mělo přimět kapelu k návratu? A tak v roce 2004 vzniká „Start From The Dark“, deska která přináší nový zvuk Europe, jiný, než na co byli fanoušci zvyklí a co si pamatovali, přesto se Europe setkali s obrovským zájmem a odehráli víc jak 100 koncertů po celém světě. To jim dodalo novou energii, a tak skočili z turné přímo do studia, aby nenechali fanoušky dlouho čekat na další počin slavných Europe. „Secret Society“ je tady! Deska, jejíž název vzešel z rozhovoru Joey Tempesta s Robertem Plantem, kdy Joeyovi toto slovní spojení jaksi utkvělo v paměti. CD je moderní, bez toho, aby ztratilo cokoli ze zvuku klasického rocku. Europe nyní více připomínají kapely jako AudioSlave a U2 ve svém lyrickém obsahu, kdy se dotýkají nesmrtelných témat jako je narození, smrtelnost a láska. Europe pracují skvěle s melancholickým tónem a přináší inspirativní rock se zajímavými a neohranými momenty. Europe s novou deskou opět posunuli své hranice někam dál. Jakmile se spojí tvůrčí linie Tempest-Norum, lítají jiskry inspirace a když se přidá zbytek kapely, vybuchne vše v síle dynamitu.

„Rock The Night“ s EUROPE – 31. ledna 2007 v Retro Music Hall v Praze!

Vstupenky jsou k dostání v pořádající agentuře Pragokoncert na tel: 224 234 602 či 777 701 591, na e-mailu: dupalova@pragokoncert.com, přes stránky www.mastersofrock.cz na dobírku a dále v předprodejních sítích Ticket-Art, Ticketstream a Ticketportal.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky

Na Aerodrome festivalu vystoupí Oscar and the Wolf!

Nahradí X Ambassadors, kteří odložili celé evropské turné. Na pátém ročníku Aerodrome Festivalu,

nabízí i domácí jména

nabízí i domácí jména

Program Aerodrome Festivalu se rozrůstá o tuzemské umělce – Marpa, Lenny, Support Lesbiens,

Aerodrome festival potvrzuje posledni zahranicni kapelu letosniho programu – Halestorm!!

Posledním jménem, které bude na letošním ročníku Aerodrome festivalu reprezentovat zahraniční rockovou scénu,

Aerodrome Festivalu bude kralovat Lana Del Rey

Aerodrome Festival korunuje letošní program jednou z největších hvězd současnosti – americkou zpěvačkou

Treti rocnik festivalu Rock Heart opet laka na atraktivni jmena – Sodom, Hammerfall, Epicu, Guse G nebo znovuobnovene Rage – Refuge

Rock Heart, který se za pouhé dva roky své existence stal jedním z

více...

Půjčovna lodí Jizera

Rádi bychom Vám představili novou půjčovnu lodí Jizera. Půjčujeme kanoe a rafty na řece Jizeře. Nejčastěji působíme na středním toku Jizery – mezi Spálovem a Příšovicemi. Na tomto úseku má Jizera charekter mírné turistické řeky. Vodácké vybevení půjčujeme za bezkonkurenční ceny. Navíc doprava lodí je zdarma.

Půjčovna lodí a Malá Skála patří neodmyslitelně dohromady díky jedinečnému spojení řeky a okolní přírody. Tak neseďte doma. Udělejte si vodácký výlet po Jizeře.

Související články

Europe ovládli Vltavskou

Europe ovládli Vltavskou

datum: 8.11.2012 místo: Praha – KC Vltavská Vždy když čtu upoutávky na jednotlivé koncerty, tak

Švédská rocková legenda Europe zahraje v Praze

Švédská rocková legenda Europe zahraje v Praze

8. 11. 2012 20:00 PRAHA, KC Vltavská   Může se slavná hard rocková kapela 80´let

Europe – Setkání s rockovými hvězdami po evropsku

Europe – Setkání s rockovými hvězdami po evropsku

Europe jsou jednou z kapel, která po většinu své kariéry musí bojovat s letitým dogmatem,

Švédové Europe na evropském turné k nové desce „Last Look At Eden“ 2x v ČR!

Švédové Europe na evropském turné  k nové desce „Last Look At Eden“ 2x v ČR!

Legendární banda EUROPE nezahálí. Již za začátku loňského léta vydala první ochutnávku z připravovaného alba „Last

Masters of Rock 2009 už za měsíc !!!

Masters of Rock 2009 už za měsíc !!!

Likérka Rudolf Jelínek VIZOVICE 9. – 12.7.2009 www.mastersofrock.cz Léto je tady a s nim i spousty


Vyzkoušejte

Error, no group ID set! Check your syntax!

Upozornění

Doslovné, ani částečné přebírání obsahu není bez předchozího souhlasu redakce povoleno.

Copyright 2005 - 2010 | ISSN 1801-5921
Všechna práva vyhrazena | All Rights Reserved