Chystá se dlouho očekávané turné Manowar

Dlouho očekávaná spanilá jízda „králů metalu“ MANOWAR začíná 14. března ve Zlíně!

Snad na žádné koncertní turné se nečekalo tak dlouho a tak netrpělivě jako na nakonec přesně o rok posunuté turné slavných amerických „Kings Of Metal“ MANOWAR. Turné „Demons, Dragons and Warriors World Tour 2006“, se nejprve posunulo kvůli zranění kytaristy Karla Logana na zimu 2006, poté management MANOWAR oznámil, že kapela nestíhá dokončit nový materiál, na kterém mělo celé turné stát, a tak aby fanoušci dostali skutečně to nejlepší – zcela ohromující novinkové album té nejvyšší možné kvality, a aby nebyli nijak a o nic ochuzeni, vydání nové desky „Gods Of War“ a celé turné, na kterém doprovází Manowar italští metal/symfonikové Rhapsody Of Fire se svou novinku „Triumph Of Agony“ a formace brilantních muzikantů HolyHell se opět posunulo – na jaro 2007. Pro Českou Republiku, jakožto druhý domov Manowar, byly určeny a potvrzeny tyto přesné termíny:

14.3.2007 19:00 – ZLÍN – Sportovní Hala Novesta
15.3.2007 19:00 – PARDUBICE – ČEZ Aréna
16.3.2007 19:00 – PLZEŇ – Hala Lokomotiva

OSTRAVSKÝ koncert byl definitivně zrušen! Majitelé vstupenek na Ostravský koncert Manowar mohou s „ostravskou“ vstupenkou navštívit zlínský koncert Manowar, který se uskuteční 14. 3. 2007.

Velká 100 členná armáda muzikantů a pomocníků MANOWAR, RHAPSODY OF FIRE a HOLYHELL vyráží do Evropy 7 trucky a 6 busy a přivezou s sebou bouři energie, síly a úcty k metalu. Chtějí dosáhnout jediného cíle – přinést pravý metal tou nejúžasnější show těm nejúžasnějším fanouškům! Budou vyzbrojeni více než 450.000 watty světel a 150.000 watty zvuku dalšími 40.000 watty pódiových zesilovačů. Bude to zábava! Bude to metal! Ale hlavně, bude to show, která překoná vše, co jste doposud viděli!

A jak bude samotný koncertní galavečer vypadat? Dá se očekávat, že HolyHell budou účinkovat 50 minut, Rhapsody Of Fire s novou plackou „Triumph Of Agony“ si střihnou něco kolem hodiny a hlavní hvězda večera pak předběžně slibuje něco kolem 100 minut a překvapení v podobě „Vikingské Tématiky“.
Máme se na co těšit! Joey, Eric, Karl a Scott tvoří rozběhlou heavy-metalovou mašinu, která zde řádí již neuvěřitelných 17 let. Od podpisu první desky, kterou muzikanti tehdy podepsali vlastní krví utekla již pěkná řádka let, během níž Manowar vydali dalších 10 CD a řadu EP. Jejich aktivita ani nyní neutichá. Na konci loňského roku nejdříve vrhli na trh EP „The Sons Of Odin“ a poté živé dvojDVD „The Day The Earth Shook – The Absolute Power“. Jedná se o živý záznam koncertu Manowar z německého festivalu Earthshaker, kde Manowar doprovázelo 100 členů Filharmonie Bohuslava Martinů ze Zlína a 100 členný pěvecký sbor z Brna.
Nová deska MANOWAR „Gods Of War“ je na světě a v návaznosti na tuto velkou událost na scéně metalu se konečně rozjíždí i neuvěřitelná, spanilá Vikingská jízda MANOWAR, která díky agentuře Pragokoncert startuje právě v ČR, a to 14.3. ve Zlíně! Poté se pokračuje 15.3. do Pardubic a poslední českou zastávkou je Plzeň 16.3.
Kings Of Metal jsou zpět, buďte u toho!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky

Na Aerodrome festivalu vystoupí Oscar and the Wolf!

Nahradí X Ambassadors, kteří odložili celé evropské turné. Na pátém ročníku Aerodrome Festivalu,

nabízí i domácí jména

nabízí i domácí jména

Program Aerodrome Festivalu se rozrůstá o tuzemské umělce – Marpa, Lenny, Support Lesbiens,

Aerodrome festival potvrzuje posledni zahranicni kapelu letosniho programu – Halestorm!!

Posledním jménem, které bude na letošním ročníku Aerodrome festivalu reprezentovat zahraniční rockovou scénu,

Aerodrome Festivalu bude kralovat Lana Del Rey

Aerodrome Festival korunuje letošní program jednou z největších hvězd současnosti – americkou zpěvačkou

Treti rocnik festivalu Rock Heart opet laka na atraktivni jmena – Sodom, Hammerfall, Epicu, Guse G nebo znovuobnovene Rage – Refuge

Rock Heart, který se za pouhé dva roky své existence stal jedním z

více...

Půjčovna lodí Jizera

Rádi bychom Vám představili novou půjčovnu lodí Jizera. Půjčujeme kanoe a rafty na řece Jizeře. Nejčastěji působíme na středním toku Jizery – mezi Spálovem a Příšovicemi. Na tomto úseku má Jizera charekter mírné turistické řeky. Vodácké vybevení půjčujeme za bezkonkurenční ceny. Navíc doprava lodí je zdarma.

Půjčovna lodí a Malá Skála patří neodmyslitelně dohromady díky jedinečnému spojení řeky a okolní přírody. Tak neseďte doma. Udělejte si vodácký výlet po Jizeře.

Související články

Legendární Kings Of Metal – Američané Manowar 3x v ČR

Legendární Kings Of Metal – Američané Manowar 3x v ČR

23. 10. 20:00 PARDUBICE, ČEZ ARÉNA 24. 10. 20:00 PRAHA, Incheba Arena 26. 10. 20:00

Masters of Rock 2010

Masters of Rock 2010

Největší a nejpopulárnější svátek rockové a metalové hudby, Masters of Rock 2010, nabídl ve čtyřech

Známe program festivalu Masters Of Rock 2010

Známe program festivalu Masters Of Rock 2010

Link na fotoreport z Masters of Rock 2010 najdete zde 15:00 – 15:30 Final Fiction

Masters Of Rock 2010 – potvrzené kapely

Masters Of Rock 2010 – potvrzené kapely

Link na fotoreport z Masters of Rock 2010najdete zde: http://www.musicfoto.net/masters-of-rock-2010/ Festival Masters Of Rock 2010


Vyzkoušejte

Error, no group ID set! Check your syntax!

Upozornění

Doslovné, ani částečné přebírání obsahu není bez předchozího souhlasu redakce povoleno.

Copyright 2005 - 2010 | ISSN 1801-5921
Všechna práva vyhrazena | All Rights Reserved