Žlutý fest 2006

Už od rána počasí nevěstilo nic dobrýho, dokonce jsme i chvíli váhali jestli někam pojedeme. Za neustálých deštivých přeháněk jsme nakonec vyrazili směr Pardubice. Po krátkým bloudění jsme našli místo konání u koupaliště Cihelna a blízko hudebního klubu Žlutý pes.

Po vstupu do areálu už hrálo na main stage seskupení ETC & VLADIMÍR MIŠÍK, lidí bylo ale dost málo (to se dalo taky při tom počasí čekat). V areálu byla ještě druhá scéna (yellow stage) a spousta stánků s „blbostma“, pivem :), tetováním a taky stan s taneční hudbou – takže klasika.

První vlnící se hlouček lidí si dokázalo vydobýt až mé oblíbené seskupení Sto zvířat. Ovšem i tento malý hlouček zase uklidnila poslechová -123min.Vůbec celá nálada a energie festivalu byla ovlivněná špatným počasím. ZNC hrála většinu koncertu bez zpěvačky, ta dorazila až se zpožděním, ale to nezměnilo nic na tom, že chlapi to umí taky dobře rozjet. Lidí začalo přibejvat až před vystoupením Lenky Dusilové, ale nějak jim to nešlo naladit a ještě se přidaly technické problémy pořadatelů, nicméně po trochu delší chvilce se vše vyřešilo. Konečně se začalo hrát, já udělal jen par fotek a rychle razil k yellow stage na Duklu vozovnu – punk z Pardubic. Pro mě velmi podařená záležitost. Po třech písničkách se vracím zpět – jako že udělám konečně pořádnou fotku ty Dusilky :). Ale k mýmu údivu vysvětlovala, že to fakt nejde a že končej. Při vyklízení podia bylo ještě vidět téměř hádku mezi pořadateli a skupinou (příčinu se asi nikdy nedovíme). No a pak nastoupil Divokej Bill. Naladili vcelku rychle, vpředu se nahromadily náctileté slečny a začal klasickej „Billovskej koncert“. Záplava chytlavých písniček neměla konce, přední řady konečně začaly skákat i přes zimu a déšť. Protože nám se voda dostala až na kůži, nečekali jsme na superstar Gabu Al Dhábu a vyrazili jsme dom.

Co říct na závěr? Snad jen, že nebejt toho deště, tak to byla i celkem povedená akce.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky

Na Aerodrome festivalu vystoupí Oscar and the Wolf!

Nahradí X Ambassadors, kteří odložili celé evropské turné. Na pátém ročníku Aerodrome Festivalu,

nabízí i domácí jména

nabízí i domácí jména

Program Aerodrome Festivalu se rozrůstá o tuzemské umělce – Marpa, Lenny, Support Lesbiens,

Aerodrome festival potvrzuje posledni zahranicni kapelu letosniho programu – Halestorm!!

Posledním jménem, které bude na letošním ročníku Aerodrome festivalu reprezentovat zahraniční rockovou scénu,

Aerodrome Festivalu bude kralovat Lana Del Rey

Aerodrome Festival korunuje letošní program jednou z největších hvězd současnosti – americkou zpěvačkou

Treti rocnik festivalu Rock Heart opet laka na atraktivni jmena – Sodom, Hammerfall, Epicu, Guse G nebo znovuobnovene Rage – Refuge

Rock Heart, který se za pouhé dva roky své existence stal jedním z

více...

Půjčovna lodí Jizera

Rádi bychom Vám představili novou půjčovnu lodí Jizera. Půjčujeme kanoe a rafty na řece Jizeře. Nejčastěji působíme na středním toku Jizery – mezi Spálovem a Příšovicemi. Na tomto úseku má Jizera charekter mírné turistické řeky. Vodácké vybevení půjčujeme za bezkonkurenční ceny. Navíc doprava lodí je zdarma.

Půjčovna lodí a Malá Skála patří neodmyslitelně dohromady díky jedinečnému spojení řeky a okolní přírody. Tak neseďte doma. Udělejte si vodácký výlet po Jizeře.

Vyzkoušejte

Error, no group ID set! Check your syntax!

Upozornění

Doslovné, ani částečné přebírání obsahu není bez předchozího souhlasu redakce povoleno.

Copyright 2005 - 2010 | ISSN 1801-5921
Všechna práva vyhrazena | All Rights Reserved