Zelífest varuje

Zelífest varuje

Votvírák? Ano, bude to opět každoroční otevření léta pro všechny příznivce dobré, undergroundové hudby, levného vína a různých jiných druhů drog. Bude se konat již za týden 15. – 17. června. A dějiště je v blízkosti Prahy… doufám, že vám již došlo, že mluvím o Zelífestu! … (na to, že existuje nějaký festival Votvírák teď zapomeňte!)

Koncem června se opět bude konat festival pojmenovaný po jeho zakladateli – po Zelím. Letos se uskuteční v Mírovicích u Prahy (ano, stejně jako vloni) a bude se konat od pátku 15. do neděle 17. června. Headlineři se oproti loňskému roku na první pohled moc nezměnili, neboť jimi jsou opět Dirty Blondes a Hentai Corporation. Na ten druhý již nějaké změny najdete a to takové, že „blondýny“ stihli v březnu vydat své debutové album a HCčka se tomu jejich lehce přiblížili. Jak přiblížil v jednom rozhovoru František (klávesák HC), fanoušci se jej možná dočkají již v roce 2018!

Jako každoročně se představí ne příliš mainstreamoví umělci především z Prahy a okolí. Budou na vás čekat dvě stage – hlavní a akustická. Na hlavní se můžete těšit hlavně na živé a dravé kapely, kdežto na akustické si přijdou na své milovníci klidu, psychedeliky a bláznivých námětů skladeb všech různých žánrů. Třeba se opět dočkáme i křtu nějakého z počinů umělců. Mezi další umělce, které stojí za to shlédnout, bych vyzdvihl Hliníkové Lopatky Dědečka Pipýna, harfenistku Zbyňka Šolcová a Otamajakushi ga ookiku naru ni tsure, shippo ga kiete ashi ga hae hajimeru.

Nyní již víte, co přibližně čekat. A pokud si to necháte ujít, budete pak jen litovat. Do týdne musíte být nachystaní a v pátek v podvečer již být na cestě do Mírovic! Kapely, organizátoři i ostatní účastníci se na vás již těší!

Všechny další informace najdete na stránkách festivalu – http://www.zelifest.cz/

 

Kdy – 15. – 17. června

Kde – Mírovice u Prahy

Za kolik – 250Kč/200Kč za oba dny nebo 200Kč/150Kč za jeden den

Facebook event – https://www.facebook.com/zelifest

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky

Na Aerodrome festivalu vystoupí Oscar and the Wolf!

Nahradí X Ambassadors, kteří odložili celé evropské turné. Na pátém ročníku Aerodrome Festivalu,

nabízí i domácí jména

nabízí i domácí jména

Program Aerodrome Festivalu se rozrůstá o tuzemské umělce – Marpa, Lenny, Support Lesbiens,

Aerodrome festival potvrzuje posledni zahranicni kapelu letosniho programu – Halestorm!!

Posledním jménem, které bude na letošním ročníku Aerodrome festivalu reprezentovat zahraniční rockovou scénu,

Aerodrome Festivalu bude kralovat Lana Del Rey

Aerodrome Festival korunuje letošní program jednou z největších hvězd současnosti – americkou zpěvačkou

Treti rocnik festivalu Rock Heart opet laka na atraktivni jmena – Sodom, Hammerfall, Epicu, Guse G nebo znovuobnovene Rage – Refuge

Rock Heart, který se za pouhé dva roky své existence stal jedním z

více...

Půjčovna lodí Jizera

Rádi bychom Vám představili novou půjčovnu lodí Jizera. Půjčujeme kanoe a rafty na řece Jizeře. Nejčastěji působíme na středním toku Jizery – mezi Spálovem a Příšovicemi. Na tomto úseku má Jizera charekter mírné turistické řeky. Vodácké vybevení půjčujeme za bezkonkurenční ceny. Navíc doprava lodí je zdarma.

Půjčovna lodí a Malá Skála patří neodmyslitelně dohromady díky jedinečnému spojení řeky a okolní přírody. Tak neseďte doma. Udělejte si vodácký výlet po Jizeře.

Vyzkoušejte

Error, no group ID set! Check your syntax!

Upozornění

Doslovné, ani částečné přebírání obsahu není bez předchozího souhlasu redakce povoleno.

Copyright 2005 - 2010 | ISSN 1801-5921
Všechna práva vyhrazena | All Rights Reserved