Wishbone Ash přijíždí navštívit Prahu

Wishbone Ash přijíždí navštívit Prahu

…. 41 Jahre sind nunmehr seit der Gründung der Kult-Classic-Rockband Wishbone Ash vergangen.41 roků, které uplynuly od založení kultu-klasická rocková kapela – Wishbone Ash. Seither schafft es die Band wie keine andere, authentisch zu klingen, ohne zu langweilen, aber auch Neues zu probieren, ohne sich zu verbiegen. Od té doby se vytvořila skupina jako žádná jiná, aby zněli autenticky, aniž by byli nudní, ale zkusili něco nového, aniž by se museli ohýbat. Nach wie vor spielen Wishbone Ash unglaubliche 150 bis 200 Konzerte im Jahr, verteilt auf zwei Kontinente. Osvědčený rocker Andy Powell a Manninen na kytary, Bob Skeat na basu a Joe Crabtree na bubny. Jejich kytarový styl, který kombinuje vynikající melodii a schopnosti, to je tvář této kapely. Ihr charakteristischer Sound beeinflusste maßgeblich Bands wie Thin Lizzy, Iron Maiden und eine Menge weiterer, junger Künstler. Charakteristický zvuk ovlivnil instrumentální skupiny jako Thin Lizzy, Iron Maiden a řadu dalších mladých umělců. Wishbone Ash’s Live-Konzerte sind eine Mischung aus ihrem reichhaltigem Repertoire der Vergangenheit sowie auch aktuellem Material, welches sowohl die treusten Fans wie auch neue Zuhörer begeistert. Živé koncerty Wishbone Ash jsou směsí bohatého repertoáru z minulých let se zbrusu novým materiálem, který inspiruje i nejvěrnější fanoušky a nové posluchače. Die jährliche Tour im Januar/Februar ist bereits Tradition und steht bei den Fans dick im Terminkalender, so wird ihre „Reason To Believe“ Tour die Kult-Band auch im Jahre 2011 einmal quer durch die namhaftesten Live Clubs in Deutschland führen.

Po roce opět vyráží, tentokráte na rozsáhlé tour, které začíná již v lednu 2011 v prestižních klubech v Německu. Kdo se již nyní nemůže dočkat, může si do té doby kapelu vychutnat na nově vydaném live DVD „40. výročí“, které ukazuje jubilejní koncert Wishbone Ash v Londýně, v Shepherds Bush Empire Theatre.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky

Na Aerodrome festivalu vystoupí Oscar and the Wolf!

Nahradí X Ambassadors, kteří odložili celé evropské turné. Na pátém ročníku Aerodrome Festivalu,

nabízí i domácí jména

nabízí i domácí jména

Program Aerodrome Festivalu se rozrůstá o tuzemské umělce – Marpa, Lenny, Support Lesbiens,

Aerodrome festival potvrzuje posledni zahranicni kapelu letosniho programu – Halestorm!!

Posledním jménem, které bude na letošním ročníku Aerodrome festivalu reprezentovat zahraniční rockovou scénu,

Aerodrome Festivalu bude kralovat Lana Del Rey

Aerodrome Festival korunuje letošní program jednou z největších hvězd současnosti – americkou zpěvačkou

Treti rocnik festivalu Rock Heart opet laka na atraktivni jmena – Sodom, Hammerfall, Epicu, Guse G nebo znovuobnovene Rage – Refuge

Rock Heart, který se za pouhé dva roky své existence stal jedním z

více...

Půjčovna lodí Jizera

Rádi bychom Vám představili novou půjčovnu lodí Jizera. Půjčujeme kanoe a rafty na řece Jizeře. Nejčastěji působíme na středním toku Jizery – mezi Spálovem a Příšovicemi. Na tomto úseku má Jizera charekter mírné turistické řeky. Vodácké vybevení půjčujeme za bezkonkurenční ceny. Navíc doprava lodí je zdarma.

Půjčovna lodí a Malá Skála patří neodmyslitelně dohromady díky jedinečnému spojení řeky a okolní přírody. Tak neseďte doma. Udělejte si vodácký výlet po Jizeře.

Vyzkoušejte

Error, no group ID set! Check your syntax!

Upozornění

Doslovné, ani částečné přebírání obsahu není bez předchozího souhlasu redakce povoleno.

Copyright 2005 - 2010 | ISSN 1801-5921
Všechna práva vyhrazena | All Rights Reserved