Votchi v klubu Rubín

  • Zveřejněno: 30 května 2006, Autor: , Počet komentářů: Zatím bez komentáře
  • Kategorie: Koncert
  • Témata:

Ať máte Votchi rádi nebo ne, musíte uznat, že za dobu své existence se poměrně úspěšně vyšplhali velmi vysoko. Klasická rocková kapela obohacena příčnou flétnou válcuje dnes již kdejaký festival. Aby toho nebylo málo, rozhodli se, že nacvičí speciální akustický set, který jsme měli možnost již podruhé slyšet 19. května v klubu Rubín.

Když jsem do Rubínu přišel, nevěděl jsem jestli jsem správně. Taková malá hospůdka přeplněná posilněnými němci na mě zprvu neudělala příliš dojem. Po přesunu do sálu jsem vytušil, že tato akce nebude žádný rockový nářez, ale komorní ušní lázeň, což se ukázalo jakožto pravdivá teorie. Vyčkal jsem začátku, který z nějakého důvodu nebyl v půl deváté, jak psal klub, ale asi o hodinu později.

Když pánové nastoupili, ukázalo se, že akustickou část tvoří jen Edova kytara, která byla bohužel v některých písničkách až moc přehlučena klávesami a basou. V sále se usadilo asi tak třicet lidí a bylo vidět, že převážně přátelé kapely, což se promítlo na celém koncertu. Petr o přestávkách dost komunikoval s davem, sháněl baterku, aby si na nás mohl posvítit a tak…

Koncert sám o sobě byl velmi zajímavý. Dle mého názoru nezněl tak tvrdě, jako neakustické vystoupení a každý kdo má kapelu rád, tak si jistě přišel na své. Mezi nejzdařilejší kousky bych zařadil asi Unicorn, Maria Magdalena a i Scary Women. Posluchači byli také potěšeni jednou písní od kapely Jethro Tull a naprosto vynikající verzí písně Kuře v hodinkách od Mišíka, kterou pokládám asi za nejlepší kus.

Celý koncert měl díky malému sálu a malému počtu lidí velmi zvláštní atmosféru, ale myslím že nikdo se nenudil. Komu se kapela líbí, tak by měl vidět. I když na druhou stranu už se zase těším, až uslyším Votchi „klasicky“.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky

Na Aerodrome festivalu vystoupí Oscar and the Wolf!

Nahradí X Ambassadors, kteří odložili celé evropské turné. Na pátém ročníku Aerodrome Festivalu,

nabízí i domácí jména

nabízí i domácí jména

Program Aerodrome Festivalu se rozrůstá o tuzemské umělce – Marpa, Lenny, Support Lesbiens,

Aerodrome festival potvrzuje posledni zahranicni kapelu letosniho programu – Halestorm!!

Posledním jménem, které bude na letošním ročníku Aerodrome festivalu reprezentovat zahraniční rockovou scénu,

Aerodrome Festivalu bude kralovat Lana Del Rey

Aerodrome Festival korunuje letošní program jednou z největších hvězd současnosti – americkou zpěvačkou

Treti rocnik festivalu Rock Heart opet laka na atraktivni jmena – Sodom, Hammerfall, Epicu, Guse G nebo znovuobnovene Rage – Refuge

Rock Heart, který se za pouhé dva roky své existence stal jedním z

více...

Půjčovna lodí Jizera

Rádi bychom Vám představili novou půjčovnu lodí Jizera. Půjčujeme kanoe a rafty na řece Jizeře. Nejčastěji působíme na středním toku Jizery – mezi Spálovem a Příšovicemi. Na tomto úseku má Jizera charekter mírné turistické řeky. Vodácké vybevení půjčujeme za bezkonkurenční ceny. Navíc doprava lodí je zdarma.

Půjčovna lodí a Malá Skála patří neodmyslitelně dohromady díky jedinečnému spojení řeky a okolní přírody. Tak neseďte doma. Udělejte si vodácký výlet po Jizeře.

Vyzkoušejte

Error, no group ID set! Check your syntax!

Upozornění

Doslovné, ani částečné přebírání obsahu není bez předchozího souhlasu redakce povoleno.

Copyright 2005 - 2010 | ISSN 1801-5921
Všechna práva vyhrazena | All Rights Reserved