Velká temná gothic-elektro-industrial music night v Praze

Velká temná gothic-elektro-industrial music night v Praze

Ponuré mraky zakrývající modrou oblohu zvěstují příchod nejtemnějsího evropského turné INTO DARKNESS TOUR 2009. Velká gothic-metalová noc okořeněná trochou black-industrial soundem okouzlí každou temnou duši a černá barva dostává rázem další rozměr, dominuje! Pochmurná, černá noc, ozářená jemnou příchutí glam-rocku bude v PRAZE, klubu Abaton, v neděli 25.10. od 19:00 hodin!

webflyer_ID2009small

Program večera:

19:00 – 19:35 Dope Stars Inc.

19:50 –  20:35 Lacrimas Profundere

21:00 – 22:00 Diary Of Dreams – co-headliner

22:30 – 23:30 DEATHSTARS – co-headliner

Turné  vévodí švédští dark/glam metalisté DEATHSTARS. Jejich hudební cesta vede na pomezí metalu s gothic prvky, vždy ochucenou čerstvou industrial jiskrou. Jejich aktuální album „Night Electric Night“ je opět v jejich typické glamrockové režii, která chytne každé hravé temné srdce. Jejich ďábelský zvuk děsí a vzrušuje zároveň. Kdo je nezná, nepochopí, to se prostě musí vidět, zažít, ochutnat!

DIARY OF DREAMS jsou ambiciózní temně elektro-popovou směskou z Německa konvertující k snové atmosféře, kterou mistrně převádí i na živých koncertech. Se svými jemnými klávesami a rockovými kytarami okupují svět již přes 20 let! Dokážou chytnout každého, fanoušky hudební temnoty stejně jako klasické rockery!

Namísto původně  avizovaných Kanaďanů s šíleným názvem THE BIRTHDAY MASSACRE, kteří se tour nemohou z blíže neurčeného důvodu zúčastnit, se do programu dostává mladá německá gothic-metalová banda LACRIMAS PROFUNDERE, která zde představí své aktuální album „Songs For The Last View“.

Z Itálie pochází DOPE STARS INC., kteří by mohli být silnými rivaly svých švédských kámošů Deathstars. Ozbrojeni více elektronickými-rock kusy, předurčuje tato italská čtveřice samu sebe na pomyslný „Cyborg“ trůn, který je právě nyní v držení Deathstars. Dope Stars Inc. zajistí drsný, dechberoucí start festivalu, není co otálet, takže přijďte včas!

Temné  duše v černém, jste očekávány! PRAHA, Abaton, 25.10.!!!

Vstupenky jsou k dostání u pořádající agentury Pragokoncert na tel: 224 234 602, 777 701 591, přes www.mastersofrock.cz na dobírku, v předprodejních sítích Ticket-Art, Ticketportal a Ticketstream a ve všech obvyklých předprodejích.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky

Na Aerodrome festivalu vystoupí Oscar and the Wolf!

Nahradí X Ambassadors, kteří odložili celé evropské turné. Na pátém ročníku Aerodrome Festivalu,

nabízí i domácí jména

nabízí i domácí jména

Program Aerodrome Festivalu se rozrůstá o tuzemské umělce – Marpa, Lenny, Support Lesbiens,

Aerodrome festival potvrzuje posledni zahranicni kapelu letosniho programu – Halestorm!!

Posledním jménem, které bude na letošním ročníku Aerodrome festivalu reprezentovat zahraniční rockovou scénu,

Aerodrome Festivalu bude kralovat Lana Del Rey

Aerodrome Festival korunuje letošní program jednou z největších hvězd současnosti – americkou zpěvačkou

Treti rocnik festivalu Rock Heart opet laka na atraktivni jmena – Sodom, Hammerfall, Epicu, Guse G nebo znovuobnovene Rage – Refuge

Rock Heart, který se za pouhé dva roky své existence stal jedním z

více...

Půjčovna lodí Jizera

Rádi bychom Vám představili novou půjčovnu lodí Jizera. Půjčujeme kanoe a rafty na řece Jizeře. Nejčastěji působíme na středním toku Jizery – mezi Spálovem a Příšovicemi. Na tomto úseku má Jizera charekter mírné turistické řeky. Vodácké vybevení půjčujeme za bezkonkurenční ceny. Navíc doprava lodí je zdarma.

Půjčovna lodí a Malá Skála patří neodmyslitelně dohromady díky jedinečnému spojení řeky a okolní přírody. Tak neseďte doma. Udělejte si vodácký výlet po Jizeře.

Vyzkoušejte

Error, no group ID set! Check your syntax!

Upozornění

Doslovné, ani částečné přebírání obsahu není bez předchozího souhlasu redakce povoleno.

Copyright 2005 - 2010 | ISSN 1801-5921
Všechna práva vyhrazena | All Rights Reserved