V rámci Rock For Churchil zahraje kapela Dog Eat Dog

Zveme Vás na Rock For Church(il) tour, vrámci kterého zahrajou kapely: Dog Eat Dog, Henchman, Workshop a Darkwater

27.11.2006 / praha / lucerna Music BAR / 20:00

28.11.2006 / BRNO / FAVÁL CLUB / 20:00

29.11.2006 / KOŠICE / ICCT CLUB / 20:00

30.11.2006 / FRÝDEK MÍSTEK / STOUN CLUB / 20:00

1.12.2006 / HAVLÍČKŮV BROD / EFFECT CLUB / 20:00

Letní hudební open air festival ROCK FOR CHURCH(ill) www.rfch.cz se díky sedmému ročníku, který se konal tento rok, zařadil mezi nejúspěšnější festivaly letní hudební sezóny v ČR. Celková návštěva více než 4.000 diváků předčila všechna očekávání a všechny vystupující kapely se setkaly se vřelým přijetím publika. Více informací na www.rfch.cz . V rámci propagace dalšího ročníku festivalu ROCK FOR CHURCH(ill) proběhne zimní ROCK FOR CHURCH(ill) TOUR 2006 za účasti hudebních skupin z celého světa. Jako hlavní hvězda tohoto turné se představí legendární skate surf crossover formace DOG EAT DOG www.dogeatdog.com , která se v ČR/SR představí na klubových vystoupeních po více než 7 letech. Jako další zahraniční host se představí švýcarská hudební formace HENCHMAN www.henchman.ch , která je lahůdkou pro milovníky kapel typu HELMET, TOOL nebo SYSTEM OF A DOWN. Českou scénu bude na tomto turné zastupovat formace WORKSHOP www.workshop-cz.com , která je považována za nejlepší českou kapelu typu FEAR FACTORY nebo SLIPKNOT. Dalším zahraničním hostem jsou skotští DARKWATER www.myspace.com/darkwaterglasgow, kteří jsou považování za velký objev skotské rockové scény.

Více informací o jednotlivých vystupujících skupinách :

DOG EAT DOG

Legendární crossoverová formace DOG EAT DOG je bezesporu o jednu z nejúspěšnějších crossoverových kapel za posledních 10 let. DOG EAT DOG ovlivnili celou generaci, širokou veřejnost a také hudebníky, jejich videoklipy lze vidět na všech hudebních stanicích a byly doby, kdy bylo až ´předogeatdogováno´ všude, kam jste se podívali. Zkrátka DOG EAT DOG se stali legendou. DOG EAT DOG se minulý rok s velkým úspěchem představili jako hlavní hvězda letního festivalu Trutnov Open Air 2005 a tento rok vystoupili opět s velkým úspěchem jako hlavní hvězda největšího rockového festivalu v ČR Noc Plná Hvězd 2006. DOG EAT DOG vznikli v roce 1993 z bývalých členů legendárních MUCKY PUP a následovali úspěch ANTHRAX, kteří jako první zkombinovali tvrdý rock s hip-hopem. V roce 1993 vydali mini-LP ´Warrant´. V roce 1994 DOG EAT DOG vydali své první velké album ´All Boro Kings´, které se okamžitě stalo bombou na světové hudební scéně. Tvrdé kytary v kombinaci s hip-hopovými rytmy, rapem a zvukem saxofonu učaroval všem. Hudební stanice MTV označila DOG EAT DOG za nejlepší novou kapelu roku 1995. V tomto období se DOG EAT DOG představili společně s BIOHAZARD, DOWNSET a DUBWAR ve vyprodané pražské Lucerně. V roce 1996 vyšlo album ´Play Games´, které bylo produkováno hnězdnými producenty, jako např. the Butcher Brothers (Cypress Hill, the Fugees) a hostovali na něm Ronnie James Dio a RZA z Wu Tang Clan. V roce 1996 DOG EAT DOG vyprodali pražský klub Belmondo a do dneška je na tento koncert vzpomínáno jako jedno z největších koncertních pekel. V roce 1999 DOG EAT DOG vydali album ´Ampeg´, které potvrdilo postavení skupiny na scéně. Poté v roce 2002 skupina vydala album ´The Best and The Rest´, což bylo The Best of album. V roce 2006 DOG EAT DOG vydali své aktuální album ´Walk With Me´ u Nuclear Blast s celosvětovou distribucí a promotion. DOG EAT DOG jsou opět v plné síle a chtějí všem dokázat, že jejich rozjuchaný crossover dostne všechny do varu !!

HENCHMANV roce 2003 se do té doby neznámé tri HENCHMAN výrazně peosadilo na americké hudební scéně. Během 2 měsíců odehráli více než 15 koncertů od Seattlu až po L.A., jedno TV show a jako důsledek těchto aktivit získali smlouvu se slavnou hudební producentkou Sylvií Massy, která produkovala alba takových hvězd, jako např. AEROSMITH, BABYFACE, BIG DADDY KANE, DANZIG, SEAL, THE BLACK CROWES, SKUNK ANANSIE, DEFTONES, TOOL nebo RED HOT CHILI PEPPERS atd… Jejich debutové album ´Unmistaken´ vyšlo tento rok a je disyribuováno po celém světě. HENCHMAN jsou ve své tvorbě ovlivněni kapelami BAD BRAINS, HELMET, FAITH NO MORE nebo TOOL, čímž vzinká ojedinělá stylová fůze tak příznačná pro HENCHMAN. Skupina absolvuje celoevropské turné s DOG EAT DOG a připravuje si zázemí pro své vlastní evropské turné, které bude následovat

WORKSHOPPřipravte se na pořádný úder do ušních bubínků! Na své si přijdou uši příznivců našlápnutých, hutných kapel typu FEAR FACTORY nebo SLIPKNOT . WORKSHOP neservírují pouze zajímavou hutnou hudbu, ale zároveň se prezentují neopakovatelnou image testovacích panáků z automobilových crashtestů. Bílé kombinézy a bílé kukly s velkým znakem radioaktivity sugestivně podtrhují pódiovou prezentaci WORKSHOP. Opravdu ojedinělé zjevení na české tvrdě rockové scéně, kterému je předpovídána dlouhá a úspěšná budoucnost.

DARKWATER

Současný velký objev skotské rockové scény právě pracuje na svém debutovém albu. Dravé kytary v kombinaci s elektronickými prvky a ženským vokálem tvoří sound DARKWATER. Jejich tvorba se dá přirovnat k ranným SKUNK ANANSIE nebo WITHIN TEMPTATION. DARKWATER zvítězili v několika skotských soutěží kapel a díky tomu se představili na prestižním letním festivalu Wickerman Open Air.

Více informací :www.mafomusic.eu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky

Na Aerodrome festivalu vystoupí Oscar and the Wolf!

Nahradí X Ambassadors, kteří odložili celé evropské turné. Na pátém ročníku Aerodrome Festivalu,

nabízí i domácí jména

nabízí i domácí jména

Program Aerodrome Festivalu se rozrůstá o tuzemské umělce – Marpa, Lenny, Support Lesbiens,

Aerodrome festival potvrzuje posledni zahranicni kapelu letosniho programu – Halestorm!!

Posledním jménem, které bude na letošním ročníku Aerodrome festivalu reprezentovat zahraniční rockovou scénu,

Aerodrome Festivalu bude kralovat Lana Del Rey

Aerodrome Festival korunuje letošní program jednou z největších hvězd současnosti – americkou zpěvačkou

Treti rocnik festivalu Rock Heart opet laka na atraktivni jmena – Sodom, Hammerfall, Epicu, Guse G nebo znovuobnovene Rage – Refuge

Rock Heart, který se za pouhé dva roky své existence stal jedním z

více...

Půjčovna lodí Jizera

Rádi bychom Vám představili novou půjčovnu lodí Jizera. Půjčujeme kanoe a rafty na řece Jizeře. Nejčastěji působíme na středním toku Jizery – mezi Spálovem a Příšovicemi. Na tomto úseku má Jizera charekter mírné turistické řeky. Vodácké vybevení půjčujeme za bezkonkurenční ceny. Navíc doprava lodí je zdarma.

Půjčovna lodí a Malá Skála patří neodmyslitelně dohromady díky jedinečnému spojení řeky a okolní přírody. Tak neseďte doma. Udělejte si vodácký výlet po Jizeře.

Související články

Rock For Church(ill) 2009

Rock For Church(ill) 2009

Na jeden z posledních letošních festivalů jsme vyslali i našeho zástupce, aby pro Vás zprostředkoval

Zimní Rock For Churchill

Zimní Rock For Churchill

Od roku 2006 se může festival Rock For Churchill pochlubit i svou zimní verzí. Letošní

Zimní Rock For Churchill 2006

Ve čtvrtek 23. února se poprvé uskutečnila zimní varianta fetivalu Rock for Churchill, který obvykle


Vyzkoušejte

Error, no group ID set! Check your syntax!

Upozornění

Doslovné, ani částečné přebírání obsahu není bez předchozího souhlasu redakce povoleno.

Copyright 2005 - 2010 | ISSN 1801-5921
Všechna práva vyhrazena | All Rights Reserved