V rámci festivalu electronic beats vystoupí The Prodigy

Po řadě vynikajících festivalů ‘electronic beats’, které se konaly například začátkem letošního léta v Kolíně a Budapešti, zavítá ‘electronic beats’ poprvé do České republiky. V sobotu 28. října budou moci návštěvníci sledovat v prostorách Veletržního paláce živé vystoupení kapel Slam, N.O.H.A. a Yonderboi. V hlavním čase vystoupí proslulá sestava z Velké Británie The Prodigy. Mezi jednotlivými koncerty vystoupí DJ Carl Craig a jeden lokální umělec.

Koncept festivalu ‘electronic beats’, tedy živé vystoupení kapel spojené s DJskými sety, přenášejí organizátoři festivalu díky stoupající oblibě do vybraných měst. Propojení vynikající živé hudby, dobrého zvuku a atmosféry party poskytuje uspokojení vyznavačům kvalitních hudebních vystoupení i fanouškům elektronické hudby po celé Evropě. Ve Vídni proběhne festival ‘electronic beats’ 25. října v čele s Groove Armada Soundsystem a v Bratislavě vystoupí 27. října v rámci festivalu ‘electronic beats’ Live Special skupina The Prodigy.

Fenomén The Prodigy se zrodil v roce 1990 v Londýnském klubu Labyrinth. The Prodigy ve složení Liam Howlett, Keith Flint, Keith „Keeti“ Palmer & Leeroy Thornhill vzešli z undergroundové revoluce rave parites, která se Británií přehnala na konci 80. let a postihla celou jednu generaci. Po vydání debutového EP What Evil Lurks (1991) nabraly věci správný směr a o měsíc později už hráli The Prodigy na party Raindance před publikem 8 tisíc lidí. Svojí klasikou Your Love (1993) si definitivně získali publikum. Nedlouho poté vydali debutové album Experience (1992) a poté Music for the Jilted Generation (1994), vyjadřující pocity celé rave generace. O rok později odehráli úspěšné vystoupení na Glastonbury. Následoval Firestarter (1996), který se okamžitě stal hitem č. 1 na anglických hitparádách. Album The Fat of the Land (1997) udělalo z The Prodigy fenomén a skupina objela se svým turné celý svět. V roce 2000 opustil skupinu Leeroy Thornhill. Poslední album Always Outnumbered Never Outgunned (2005) potvrdilo jejich komerční úspěch.

Projekt ‘electronic beats’ společnosti T-Mobile zaměřený na hudbu, životní styl a komunikaci je určený pro lidi, kteří se chtějí vyjádřit prostřednictvím toho, co je baví. Média, festivaly, živá vystoupení a kulturní akce organizované v rámci projektu ‘electronic beats’ umožňují lidem s podobným životním stylem a názory setkávat se, poslouchat hudbu a sdílet své zážitky.

Partnerem projektu ‘electronic beats’ bude i nadále společnost Sony Ericsson, která tím navazuje na svou předchozí spolupráci z roku 2005. Návštěvníci jednotlivých festivalů se tak budou moci seznámit s novým přístrojem W810i Walkman®. Jedná se o nejnovější z řady telefonů Walkman®, který umožňuje uživatelům přehrávat sbírku svých oblíbených CD a stahovat hudbu z hudebních internetových stránek. Telefon v sobě zahrnuje digitální přehrávač, rádio, hudební software a další doplňky, díky kterým budete moci poslouchat hudební nahrávky v té nejvyšší kvalitě, kdekoli si vzpomenete.

Předprodej lístků na festival ‘electronic beats’ začíná v pátek 8. září v síti Ticketpro (www.ticketpro.cz). Lístek v předprodeji stojí 330,- Kč, na místě pak bude stát 450,- Kč. Festival ‘electronic beats’ startuje od 20.00 hodin.

Více informací na:

www.electronicbeats.net

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky

Na Aerodrome festivalu vystoupí Oscar and the Wolf!

Nahradí X Ambassadors, kteří odložili celé evropské turné. Na pátém ročníku Aerodrome Festivalu,

nabízí i domácí jména

nabízí i domácí jména

Program Aerodrome Festivalu se rozrůstá o tuzemské umělce – Marpa, Lenny, Support Lesbiens,

Aerodrome festival potvrzuje posledni zahranicni kapelu letosniho programu – Halestorm!!

Posledním jménem, které bude na letošním ročníku Aerodrome festivalu reprezentovat zahraniční rockovou scénu,

Aerodrome Festivalu bude kralovat Lana Del Rey

Aerodrome Festival korunuje letošní program jednou z největších hvězd současnosti – americkou zpěvačkou

Treti rocnik festivalu Rock Heart opet laka na atraktivni jmena – Sodom, Hammerfall, Epicu, Guse G nebo znovuobnovene Rage – Refuge

Rock Heart, který se za pouhé dva roky své existence stal jedním z

více...

Půjčovna lodí Jizera

Rádi bychom Vám představili novou půjčovnu lodí Jizera. Půjčujeme kanoe a rafty na řece Jizeře. Nejčastěji působíme na středním toku Jizery – mezi Spálovem a Příšovicemi. Na tomto úseku má Jizera charekter mírné turistické řeky. Vodácké vybevení půjčujeme za bezkonkurenční ceny. Navíc doprava lodí je zdarma.

Půjčovna lodí a Malá Skála patří neodmyslitelně dohromady díky jedinečnému spojení řeky a okolní přírody. Tak neseďte doma. Udělejte si vodácký výlet po Jizeře.

Vyzkoušejte

Error, no group ID set! Check your syntax!

Upozornění

Doslovné, ani částečné přebírání obsahu není bez předchozího souhlasu redakce povoleno.

Copyright 2005 - 2010 | ISSN 1801-5921
Všechna práva vyhrazena | All Rights Reserved