Už 17.listopadu zasáhne Prahu prestižní zahraniční festival IMPERICON NEVER SAY DIE TOUR!

Terror, Stick To Your Guns, Comeback Kid, Obey The Brave, More Than A Thousand, No Bragging Rights a Capsize. Takový je letošní line up prestižního festivalu Impericon Never Say Die Tour, který otřese základy pražské MeetFactory už v pondělí 17.listopadu. Večírek pro všechny příznivce hard-post-metal či deathcoru, vypukne už v 18 hodin a neskončí před 23.hodinou.

Festival Never Say Die (známý také pod zkratkou NSD) zahájil své tažení v roce 2007 s pěticí kapel – Comeback Kid, Parkway Drive, Cancer Bats, The Warriors a This Is Hell. S každým dalším ročníkem si dobrým výběrem skupin rychle získával respekt fandů této scény, až se stal největší a nejprestižnější akcí svého druhu v Evropě. Pod hlavičkou Impericon Never Say Die Tour se vedle vyjma uvedených kapel vytřídala jména jako Unearth, Architects, Despised Icon, Protest The Hero, Suicide Silence, Oceano, Madball, Deez Nuts, Emmure a mnoho dalších.

A neménně atraktivní program přichystali organizátoři této akce i pro letošní ročník – kdy se pod značkou NSD rozjely po 28 koncertních městech kapely Terror, Stick To Your Guns, Comeback Kid, Obey The Brave, More Than A Thousand, No Bragging Rights a Capsize.

Přístup do MeetFactory bude od 17 hodin. Pětihodinový hudební maratón zahájí v 18 hodin Capsize, které zhruba po půl hodině vystřídají No Bragging Rights. Kolem 19:15 převezmou pódium More Than A Thousand, následovaní krátce před osmou kapelou Obey The Brave. Těsně po půl deváté se svých oblíbenců dočkají příznivci Comeback Kid, na které zhruba po hodině navážou Stick To Your Guns. Hlavním hvězdám večera – Terror bude stage patřit od čtvrt na jedenáct.

Impericon Never Say Die Tour pro letošní rok uzavřelo spolupráci s americkou neziskovou organizací Hope For The Day, jež se snaží prostřednictvím hudby napomáhat léčbě depresí mladých lidí a předcházet jejich sebevraždám a která má velkou podporu právě v hard core a metalové scéně.

A5-NSDtour14-nahled

Pražský koncert Impericon Never Say Die Tour 2014 pořádá Avocado Booking ve spolupráci s NuCoast. Vstupenky jsou v prodeji v síti Eventim za 550 korun a budou k dostání i na místě.

Více na www.eventim.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky

Na Aerodrome festivalu vystoupí Oscar and the Wolf!

Nahradí X Ambassadors, kteří odložili celé evropské turné. Na pátém ročníku Aerodrome Festivalu,

nabízí i domácí jména

nabízí i domácí jména

Program Aerodrome Festivalu se rozrůstá o tuzemské umělce – Marpa, Lenny, Support Lesbiens,

Aerodrome festival potvrzuje posledni zahranicni kapelu letosniho programu – Halestorm!!

Posledním jménem, které bude na letošním ročníku Aerodrome festivalu reprezentovat zahraniční rockovou scénu,

Aerodrome Festivalu bude kralovat Lana Del Rey

Aerodrome Festival korunuje letošní program jednou z největších hvězd současnosti – americkou zpěvačkou

Treti rocnik festivalu Rock Heart opet laka na atraktivni jmena – Sodom, Hammerfall, Epicu, Guse G nebo znovuobnovene Rage – Refuge

Rock Heart, který se za pouhé dva roky své existence stal jedním z

více...

Půjčovna lodí Jizera

Rádi bychom Vám představili novou půjčovnu lodí Jizera. Půjčujeme kanoe a rafty na řece Jizeře. Nejčastěji působíme na středním toku Jizery – mezi Spálovem a Příšovicemi. Na tomto úseku má Jizera charekter mírné turistické řeky. Vodácké vybevení půjčujeme za bezkonkurenční ceny. Navíc doprava lodí je zdarma.

Půjčovna lodí a Malá Skála patří neodmyslitelně dohromady díky jedinečnému spojení řeky a okolní přírody. Tak neseďte doma. Udělejte si vodácký výlet po Jizeře.

Související články

Potvrzeno! Vyhlášený putovní festival Impericon NEVER SAY DIE na podzim opět dorazí do Prahy.

 Čeští vyznavači hard-post-metal či deathcoru už si můžou značit v kalendáři datum 17.listopadu. V ten


Vyzkoušejte

Error, no group ID set! Check your syntax!

Upozornění

Doslovné, ani částečné přebírání obsahu není bez předchozího souhlasu redakce povoleno.

Copyright 2005 - 2010 | ISSN 1801-5921
Všechna práva vyhrazena | All Rights Reserved