Útěk fest

Útěk fest

Útěk fest je takový malý punkový festival. Letošní ročník nebyl punkový jen co se týče do stylu hudby, ale nějak tak celkově.

Nejdříve jsme čekali na začátek na nějaké úplně jiné akci na Pankráci, kde bylo také postavené podium. Když ale přišel kouzelník, zjistili jsme, že to asi není ono. Po krátkém zamyšlení jsme vyrazili již správným směrem, ovšem šílený liják nás zahnal na chvíli pod jistý stan. Když jsme asi kolem půl třetí došli na místo, kde již přešlapovali pupkáči namixovaní s emařema, bylo nám řečeno že kvůli dešti se začne hrát až kolem čtvrté až uschne aparatura. A tak se čekalo.

Ve čtyři jsme se dočkali první kapely a to sice parádních 2v1. Byl jsem docela překvapen, že plná louka okovaných lidí se ani nezvedla a jen tak na kapelu koukala, trochu to ztratilo na atmosféře. Nezachránilo to ani pár poskakujících lidí, ale jinak koncert byl standardní.

A pak už následoval jen a jen punk. Bohužel kvůli dešti a zkrácení programu se musely odvolat největší taháky festu UDG, Status Praesents a The.Switch, ale i přes to se všichni velice bavili. Ti kdo vydrželi ještě zapogovali na Nežfaleš a Zpraku! Závěrečné Rybičky 48 byli přijaty dosti různě. Někdo je bral za popíkářskou Emo kapelu a někdo si je naopak náramně užil. Každopádně oba tábory se bavily víc než dobře.

I přes konkurenční paralelně probíhající United Islands byl tento festival poměrně hojně navštívený a myslím že všichni návštěvníci na něm strávili příjemné punkové odpoledne.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky

Na Aerodrome festivalu vystoupí Oscar and the Wolf!

Nahradí X Ambassadors, kteří odložili celé evropské turné. Na pátém ročníku Aerodrome Festivalu,

nabízí i domácí jména

nabízí i domácí jména

Program Aerodrome Festivalu se rozrůstá o tuzemské umělce – Marpa, Lenny, Support Lesbiens,

Aerodrome festival potvrzuje posledni zahranicni kapelu letosniho programu – Halestorm!!

Posledním jménem, které bude na letošním ročníku Aerodrome festivalu reprezentovat zahraniční rockovou scénu,

Aerodrome Festivalu bude kralovat Lana Del Rey

Aerodrome Festival korunuje letošní program jednou z největších hvězd současnosti – americkou zpěvačkou

Treti rocnik festivalu Rock Heart opet laka na atraktivni jmena – Sodom, Hammerfall, Epicu, Guse G nebo znovuobnovene Rage – Refuge

Rock Heart, který se za pouhé dva roky své existence stal jedním z

více...

Půjčovna lodí Jizera

Rádi bychom Vám představili novou půjčovnu lodí Jizera. Půjčujeme kanoe a rafty na řece Jizeře. Nejčastěji působíme na středním toku Jizery – mezi Spálovem a Příšovicemi. Na tomto úseku má Jizera charekter mírné turistické řeky. Vodácké vybevení půjčujeme za bezkonkurenční ceny. Navíc doprava lodí je zdarma.

Půjčovna lodí a Malá Skála patří neodmyslitelně dohromady díky jedinečnému spojení řeky a okolní přírody. Tak neseďte doma. Udělejte si vodácký výlet po Jizeře.

Vyzkoušejte

Error, no group ID set! Check your syntax!

Upozornění

Doslovné, ani částečné přebírání obsahu není bez předchozího souhlasu redakce povoleno.

Copyright 2005 - 2010 | ISSN 1801-5921
Všechna práva vyhrazena | All Rights Reserved