Two Door Cinema Club vydali své druhé album a v únoru dorazí do Prahy

Two Door Cinema Club vydali své druhé album a v únoru dorazí do Prahy

Britská kapela Two Door Cinema Club vydala 3.září své druhé album s názvem Beacon, když předtím zveřejnila první singlem s názvem Sleep Alone. Od vydání svého debutového alba ‘Tourist History’ v březnu 2010 Two Door Cinema Club začali stoupat na pomyslný vrchol hudebního nebe. Po vyprodaných turné ve Velké Británii, Spojených státech, Evropě, Austrálii, Asii, Japonsku a Jižní Americe, dvou vyprodaných, po sobě následujících koncertech v londýnském Shepherds Bush Empire a v Brixton Academy, kdy se po lístcích zaprášilo během čtyř hodin, se kapele dostalo zasloužené chvály od nadšených fanoušků i odborné kritiky. The Times je nazvaly “momentální kapelou” a NME prohlásil, že se  “nenápadně stali nejmilovanější kapelou Spojeného království.”

Skupinu tvoří tři členové – Sam Halliday(sólová kytara, doprovodné vokály), Alex Trimble(zpěv, syntezátory, beaty, kytara) a Kevin Baird(basová kytara, doprovodné vokály), kteří všichni pocházejí ze Severního Irska.  Alex Trimble se v červenci 2012 zúčastnil zahájení Letních olympijských her v Londýně, kde zazpíval píseň Caliban´s Dream, jejímž autorem je Rick Smith z Underworld.

O Two Door Cinema Club před pár dny psalo několik renomovaných zpravodajských serverů v souvislosti s informací, že vstupenky na koncert Two Door Cinema Club ve Washington D.C. vykoupil americký prezident Barack Obama. Zpráva se později ukázala býti fámou poté, co se basáka Kevin Baird přiznal, že na svém Twitteru vypustil tuto hlášku poté, co kapela vyprodala americký koncert za jeden den. Tweet poté zveřejnil britský The Sun a senzační zpráva byla na světě.

V souvislosti s novým albem si kapela připravila celosvětové turné, při kterém se 26.února zastaví také v Praze. Koncert se uskuteční od 20:00 v Lucerna Music Baru. Připomeňme, že Two Door Cinema Club letos vystoupili na Rock for People a stali se jedním z největších překvapení festivalu.

Vstupenky za 590,-Kč + poplatky zakoupíte od 7.9. v síti Ticketpro, Ticketstream a Ticketportal, v pokladně Lucerna Music Baru bez poplatku. na místě v den koncertu za 250,- Kč

Více info na:

www.twodoorcinemaclub.com

www.facebook.com/twodoorcinemaclub

www.musicbar.cz

www.facebook.com/lucernamusicbar

www.dsmacku.com

www.facebook.com/dsmackupromotion

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky

Na Aerodrome festivalu vystoupí Oscar and the Wolf!

Nahradí X Ambassadors, kteří odložili celé evropské turné. Na pátém ročníku Aerodrome Festivalu,

nabízí i domácí jména

nabízí i domácí jména

Program Aerodrome Festivalu se rozrůstá o tuzemské umělce – Marpa, Lenny, Support Lesbiens,

Aerodrome festival potvrzuje posledni zahranicni kapelu letosniho programu – Halestorm!!

Posledním jménem, které bude na letošním ročníku Aerodrome festivalu reprezentovat zahraniční rockovou scénu,

Aerodrome Festivalu bude kralovat Lana Del Rey

Aerodrome Festival korunuje letošní program jednou z největších hvězd současnosti – americkou zpěvačkou

Treti rocnik festivalu Rock Heart opet laka na atraktivni jmena – Sodom, Hammerfall, Epicu, Guse G nebo znovuobnovene Rage – Refuge

Rock Heart, který se za pouhé dva roky své existence stal jedním z

více...

Půjčovna lodí Jizera

Rádi bychom Vám představili novou půjčovnu lodí Jizera. Půjčujeme kanoe a rafty na řece Jizeře. Nejčastěji působíme na středním toku Jizery – mezi Spálovem a Příšovicemi. Na tomto úseku má Jizera charekter mírné turistické řeky. Vodácké vybevení půjčujeme za bezkonkurenční ceny. Navíc doprava lodí je zdarma.

Půjčovna lodí a Malá Skála patří neodmyslitelně dohromady díky jedinečnému spojení řeky a okolní přírody. Tak neseďte doma. Udělejte si vodácký výlet po Jizeře.

Vyzkoušejte

Error, no group ID set! Check your syntax!

Upozornění

Doslovné, ani částečné přebírání obsahu není bez předchozího souhlasu redakce povoleno.

Copyright 2005 - 2010 | ISSN 1801-5921
Všechna práva vyhrazena | All Rights Reserved