Tour 2013 – zastávka Zlín.

Tour 2013 – zastávka Zlín.

MICHAEL SCHENKER(D)     featuring Herman Rarebell(Ex-Scorpions),Francis Buchholz (Ex-Scorpions),Doogie White (Ex-Rainbow) 

Fenomenální hardrockový kytarista MICHAEL SCHENKER zamíří na Moravu! Ve Zlíně zahraje v rámci pokračujícího Temple Of Rock Tour . Schenker se představí s hvězdnou sestavou svého doprovodného bandu.Rytmiku obstarají pamětníci nejslavnější éry Scorpions-bubeník Herman Rarebel a kytarista Francis Buchholz.Druhou kytaru a klávesy obslouží dlouholetý Schenkerův spoluhráč Wayne Findlay.Zpívat bude britský vokalista Doogie White-poslední zpěvák Rainbow,který také ještě v Česku dosud nevystupoval.Koncert proběhne v rámci světového turné k poslední Shenkerově studiové desce Temple Of Rock,která vyšla koncem roku 2011.Na ní se ve studiu podílela celá plejáda špičkových hardrockových hudebníků.

Kopie - schenker

 

Německý kytarista MICHAEL SCHENKER začal svou profesionální hudební kariéru ještě jako mladíček po boku svého staršího bratra Rudolfa ve skupině SCORPIONS,se kterou natočil jejich debut Lonesome Crown v roce 1972 a později ještě desku Love Drive(1978). V roce 1973,teprve ve svých osmnácti letech,nastoupil angažmá u britských UFO,se kterými hned následující rok vydává jejich průlomové album Phenomenom.Ve druhé polovině sedmdesátých let se UFO v čele s Michaelem Schenkerem hřeje na absolutním vrcholu světového hardrocku.Vydávají další výtečné desky(Force It,Lights Out,Obsession),koncertují na velkých stadionech a stávají se i headlinerem slavného festivalu v Readingu.MICHAEL SCHENKER se stal prvním německým hudebníkem,kterému se podařilo vyniknout na angloamerickém trhu. V roce 1979 přichází vhodná doba pro založení solového projektu MICHAEL SCHENKER GROUP.V období vrcholící obliby NWOBHM se MSG rychle stávají respektovanou kapelou.V Schenkerově kapele se postupně objevuje mnoho slavných es z historie světového hardrocku-namátkou bubeníci(Cozy Powel,Carmine Appice,Chris Slade),zpěváci (Gary Barden,Graham Bonnet,Robin McAuley)či basisti(Neil Murray,Pete Way).  Koncertní setlist nabídne písně z aktuální studiovky včetně hitovky Miss Claustrophobia i největší pecky ze starších desek MICHAEL SCHENKER GROUP (Armed And Ready,Into The Arena,Lost Horizons..).Přítomnost dalších bývalých škorpionů v kapele připomenou písně od SCORPIONS(Rock You Like A Hurricane či Another Piece Of Meat).Z období Schenkerovu kariéry v dresu UFO zazní hity Lights Out či Rock Bottom.Nebude samozřejmě chybět ani ikonický hardrockový velehit Doctor Doctor Please,který Schenker pro UFO napsal teprve ve svých devatenácti letech!

Kopie - Kopie - Estrada_MS_026

28.4.2013.20.00 hod.,ZLÍN-Masters Of Rock Café,Tyršovo nábřeží 5497

 

Vstupné 650,-Kč 

Info,vstupenky – ag.Ozzy a potkan-tel.603 531 943,e-mail:ozzyapotkan@seznam.cz, www.ozzyapotkan.cz

Předprodej vstupenek též v sítích www.ticketpro.cz,www.ticketstream.cz, www.ticket-art.cz  a www.ticketportal.cz, www.eventim.cz  Související odkazy: www.mastersofrockcafe.cz , www.michaelschenkerhimself.com

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky

Na Aerodrome festivalu vystoupí Oscar and the Wolf!

Nahradí X Ambassadors, kteří odložili celé evropské turné. Na pátém ročníku Aerodrome Festivalu,

nabízí i domácí jména

nabízí i domácí jména

Program Aerodrome Festivalu se rozrůstá o tuzemské umělce – Marpa, Lenny, Support Lesbiens,

Aerodrome festival potvrzuje posledni zahranicni kapelu letosniho programu – Halestorm!!

Posledním jménem, které bude na letošním ročníku Aerodrome festivalu reprezentovat zahraniční rockovou scénu,

Aerodrome Festivalu bude kralovat Lana Del Rey

Aerodrome Festival korunuje letošní program jednou z největších hvězd současnosti – americkou zpěvačkou

Treti rocnik festivalu Rock Heart opet laka na atraktivni jmena – Sodom, Hammerfall, Epicu, Guse G nebo znovuobnovene Rage – Refuge

Rock Heart, který se za pouhé dva roky své existence stal jedním z

více...

Půjčovna lodí Jizera

Rádi bychom Vám představili novou půjčovnu lodí Jizera. Půjčujeme kanoe a rafty na řece Jizeře. Nejčastěji působíme na středním toku Jizery – mezi Spálovem a Příšovicemi. Na tomto úseku má Jizera charekter mírné turistické řeky. Vodácké vybevení půjčujeme za bezkonkurenční ceny. Navíc doprava lodí je zdarma.

Půjčovna lodí a Malá Skála patří neodmyslitelně dohromady díky jedinečnému spojení řeky a okolní přírody. Tak neseďte doma. Udělejte si vodácký výlet po Jizeře.

Související články

M.Schenker zavítá opět do Prahy

 MICHAEL SCHENKER’S Temple Of Rock (D) featuring Herman Rarebell(Scorpions),Francis Buchholz (Scorpions), Doogie White (Rainbow),Wayne Findlay(MSG)

Helloween a Gamma Ray vyráží na „Hellish Rock part II“ s novými alby!

Helloween a Gamma Ray vyráží na „Hellish Rock part II“ s novými alby!

Live – peklo se vrací! 22. 3. 2013 PRAHA, Tip Sport Aréna 23. 3. 2013


Vyzkoušejte

Error, no group ID set! Check your syntax!

Upozornění

Doslovné, ani částečné přebírání obsahu není bez předchozího souhlasu redakce povoleno.

Copyright 2005 - 2010 | ISSN 1801-5921
Všechna práva vyhrazena | All Rights Reserved