Through The Noise Fest Vol. 2 – 5.6. v Exitu Chmelnice

Po necelém roce vám přinášíme pokračovaní Through The Noise Fest Vol. 2, který se bude odehrávat 5.6. v pražském klubu Exit Chmelnice!! Jedna ze zásadních novinek TTN je, že se zde představí 2 mezinárodní a 8 českých kapel!

Jako headlinera vám přinášíme Here Comes The Kraken z Mexika, kteří minulý rok jeli své první evropské tour a zastavili se na nás podívat i v Praze! Jejich technický deathcore rozpohyboval malý klub do nevídaných otáček. Kapela prodělala minulý rok jednu změnu, a to na postu zpěváka s kterým se momentálně připravuje jejich druhá deska Omen. Určitě se máme v Praze na co těšit. Tato kapela má za sebou tour třeba s Bring Me The Horizon nebo The Black Dahlia Murder. Pokud máte rádi All Shall Perish, Whitechapel, Carnifex nebo třeba Suicide Silence neměli byste na této show chybět!

Ne zcela neznámou kapelou jsou rakouští Show Your Teeth, kteří balancují mezi moderním hardcorem a melodickým metalcorem. Jejich poslední zastávka v Praze vyvolala velkou vlnu chvály a velice slušný mosh pit v ospalém Club Kině. Dále jste je mohli spatřit v praze jako předskokany August Burns Red. Jejich show jsou po celé Evropě známe obrovským stagedaveingem a skvělou atmosférou. Pokud ve vás bije hardcorové srdce a máte rádi The Ghost Inside, Misery Singals nebo For The Fallen Dreams určitě si je nenechte ujít!

Rusko-Česká formace Apostate není pro většinu lidí, kteří se pohybují v této hudební scéně žádnou neznámou. Jejich technický metalcore oslovuje v posledních měsících hodně lidí. Po vydání promo CD se představili po boku takových kapel jako War From a Harlots Mouth, Bleed From Within nebo Arsonist Gets All The Girls a v létě se vydávají na své první euro tour! Pro fanoušky August Burns Red je jejich show nezbytná nutnost!

Další česko/ruské technické komando The Blackstone Chronicles jsou sice již zaběhnutou formací, ale na to jakých dosahují kvalit v moderním death metalu se jim nedopřává větší koncertní pozornosti. Hned po vydání jejich nového EP Unspoken Regrets byli pozváni do Radia Beat a teď je na jejich bedrech, jestli se jim podaří pořádně rozproudit krev ve vašich žilách. Mimo to budou kluci dotáčet svůj klip přímo na tomto koncertě tam jim ukažte co ve vás je.

Plzenští metalcoristé The Megan Shore vydali své EP Consequences, které má na naší scéně velmi dobrý ohlas. Chlapci jdou ve stopách Parkway Drive a na jejich živelné show je to rozhodně znát. Pro všechny fanoušky melodického metal/hardcoru ala Parkway Drive je tato show jasná volba!

Jako další kapela se nám na TTN festu představí pražská úderka Collapse beneath it. Tato hudba osloví především milovníky rychlých metalcore prvků , zvučných breakdownů a death vokálů. Tihle kluci jsou na čr scéně k vidění od poloviny roku 2009 a určitě se máte na co těšit. Mohli jste je spatřit po boku Here comes the Kraken , Smashed face , My Autumn , Bleed from within a také Showyourteeth.

Suffocate with your vomitus je poměrně mladá černošická kapela. Má za sebou necelý rok existence a za tu dobu si už stihla zahrát se Showyourteeth, My autumn nebo Ocean with tragedy. Tato kapela sází spíše na melodii než na přílišnou brutalitu, tzn. melodické pasáže s rychlými breakdowny. Můžeme je přirovnat například k Parkway drive, Texas in july, August burns red, ale občas překvapí i brutálnější tvorbou.

Hoši z Attic Vanity se na této scéně objevují již od roku 2008 a určitě budou vedět , jak vás dostat do té správné nálady. Nedávno prodělali změnu na d’n’b tandemu a všichni už se určitě těšíme na to , co pro nás přichystali. Pokud máte rádi svižný a energický post-hardcore tak si je nenechte ujít !

Další na řadě je plzeňská formace This night draws the End. V roce 2010 nám představili svoje EP Victims a dámy a pánové – je to náser ! Pořádně úderné breakdowny , řev plný emocí a občas i to prasátko zakvíká. Určitě to bude mazec , to člověk prostě nesmí zmeškat.

Večer nám otevřou At8onthepingpongtable. Plzeňští pánové nám nabídnou brutální vokály a pekelný metalcore – proto vám říkám , že určitě stojí za to užít si je již od prvního tónu a to jest v 15:00 !!!

Budeme se těšit na vaši účast a tedy naviděnou 5.června v klubu Exit Chmelnice !!

Oles & Michal
(SNPP & CTD)

LINE UP kapel :

Here Comes The Kraken(MEX)
http://www.myspace.com/herecomesthekraken

ShowYourTeeth(AUT)
http://www.myspace.com/showyourteethrocks

Apostate
http://bandzone.cz/apostate

The blackstone chronicles
http://bandzone.cz/theblackstonechronicles

The Megan Shore
http://bandzone.cz/themeganshore

Collapse beneath it
http://bandzone.cz/collapsebeneathit

Suffocate with your vomitus
http://bandzone.cz/suffocatewithyourvomitus

Attic Vanity
http://bandzone.cz/atticvanity

This night draws the end
http://bandzone.cz/thisnightdrawstheend

At8onthepingpongtable
http://bandzone.cz/at8onthepingpongtable

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky

Na Aerodrome festivalu vystoupí Oscar and the Wolf!

Nahradí X Ambassadors, kteří odložili celé evropské turné. Na pátém ročníku Aerodrome Festivalu,

nabízí i domácí jména

nabízí i domácí jména

Program Aerodrome Festivalu se rozrůstá o tuzemské umělce – Marpa, Lenny, Support Lesbiens,

Aerodrome festival potvrzuje posledni zahranicni kapelu letosniho programu – Halestorm!!

Posledním jménem, které bude na letošním ročníku Aerodrome festivalu reprezentovat zahraniční rockovou scénu,

Aerodrome Festivalu bude kralovat Lana Del Rey

Aerodrome Festival korunuje letošní program jednou z největších hvězd současnosti – americkou zpěvačkou

Treti rocnik festivalu Rock Heart opet laka na atraktivni jmena – Sodom, Hammerfall, Epicu, Guse G nebo znovuobnovene Rage – Refuge

Rock Heart, který se za pouhé dva roky své existence stal jedním z

více...

Půjčovna lodí Jizera

Rádi bychom Vám představili novou půjčovnu lodí Jizera. Půjčujeme kanoe a rafty na řece Jizeře. Nejčastěji působíme na středním toku Jizery – mezi Spálovem a Příšovicemi. Na tomto úseku má Jizera charekter mírné turistické řeky. Vodácké vybevení půjčujeme za bezkonkurenční ceny. Navíc doprava lodí je zdarma.

Půjčovna lodí a Malá Skála patří neodmyslitelně dohromady díky jedinečnému spojení řeky a okolní přírody. Tak neseďte doma. Udělejte si vodácký výlet po Jizeře.

Související články

Pro-Pain – dvacet let hardcoru v kostce

Pro-Pain – dvacet let hardcoru v kostce

Ve čtvrtek 19.5. se v pražském klubu Exit Chmelnice konal koncert New-Yorských Pro-Pain. Prahu navštívili

Anathema v rámci 20. výročí na koncertech v Praze a Bratislavě

Anathema v rámci 20. výročí na koncertech v Praze a Bratislavě

Anglický Liverpool dal světu nejen legendární THE BEATLES, ale i jeden z pilířů doommetalové scény, jež

Tristania v Exitu Chmelnice

Tristania v Exitu Chmelnice

Chtěl-li si fanda gotického metalu udělat radost nebo neviděl/neslyšel-li ještě Tristanii s novou zpěvačkou, měl

Party in da Pit v Exitu Chmelnice

Party in da Pit v Exitu Chmelnice

V pátek 2.5.2010 se v klubu Exit Chmelnice konal již druhý ročník Party in da

Praha na nohou, přijíždí rebelka Emilie Autumn!

Praha na nohou, přijíždí rebelka Emilie Autumn!

Žena tisíce a jedné tváře, Emilie Autumn, žije momentálně život zpěvačky a proto se rozhodla


Vyzkoušejte

Error, no group ID set! Check your syntax!

Upozornění

Doslovné, ani částečné přebírání obsahu není bez předchozího souhlasu redakce povoleno.

Copyright 2005 - 2010 | ISSN 1801-5921
Všechna práva vyhrazena | All Rights Reserved