The Great Crusades míří do Jamm clubu.

The Great Crusades je čtyřčlenná chicagská rocková kapela, která byla založena před více než 15 lety. Její členové Brian Krumm (kytara/zpěv), Brian Hunt (basová kytara), Brian Leach (kytara/klávesy) a Christian Moder (bicí/klávesy) vydali v tomto složení své první album „The First Spilled Drink of the Evening“ a to v roce 1997 v Champaign, Illinois. Jejich repertoár je ovlivněn muzikanty jako Nick Cave, Bruce Springsteen, Bob Dylan, The Replacements a Tom Waits. Tato chicagská čtveřice je známá svými energickými koncerty a vysokou kvalitou textů, které svým originálním hlasem a za svitu lampy chrlí do mikrofonu zakladatel této nezávislé rockové kapely Brian Brumm. Jejich písně vyprávějí příběhy a za doprovodu nadaných muzikantů ve vás navodí náladu klasického amerického rocku.

TheGreatCrusades_ aa

 The Great Crusades pravě dokončili své 8. studiové album, „Thieves of Chicago“, na kterém se podíleli nositelé cen Grammy Brian Leach a Blaise Barton. Své nové album představí pod hlavičkou Blue Rose Records (Abstatt, Germany) v květnu 2014 na svém už dvacátém evropském turné, po kterém bude následovat vydání alba v Severní Americe.  V souvislosti s jejich evropským turné vydává ruská společnost GS Productions limitovanou edici digipack CD jejich vynikajícího alba „Never Go Home“ z roku 2002, na kterém budou nejen kompletní původní nahrávky, ale i dosud nevydané demonahrávky, písně a záznamy koncertů ze stejně doby. Boxing Clever Records (St. Louis, Missouri) také letos uvede The Great Crusades v limitované edici vinylového sedmipalcového singlu.

TheGreatCrusades_PressPhoto2-593624_170x170

The Great Crusades se představí v Praze už po několikáté, tentokrát v klubu Jamm a to 2.6. 2014, v 19:00 (support : Marek Dusil)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky

Na Aerodrome festivalu vystoupí Oscar and the Wolf!

Nahradí X Ambassadors, kteří odložili celé evropské turné. Na pátém ročníku Aerodrome Festivalu,

nabízí i domácí jména

nabízí i domácí jména

Program Aerodrome Festivalu se rozrůstá o tuzemské umělce – Marpa, Lenny, Support Lesbiens,

Aerodrome festival potvrzuje posledni zahranicni kapelu letosniho programu – Halestorm!!

Posledním jménem, které bude na letošním ročníku Aerodrome festivalu reprezentovat zahraniční rockovou scénu,

Aerodrome Festivalu bude kralovat Lana Del Rey

Aerodrome Festival korunuje letošní program jednou z největších hvězd současnosti – americkou zpěvačkou

Treti rocnik festivalu Rock Heart opet laka na atraktivni jmena – Sodom, Hammerfall, Epicu, Guse G nebo znovuobnovene Rage – Refuge

Rock Heart, který se za pouhé dva roky své existence stal jedním z

více...

Půjčovna lodí Jizera

Rádi bychom Vám představili novou půjčovnu lodí Jizera. Půjčujeme kanoe a rafty na řece Jizeře. Nejčastěji působíme na středním toku Jizery – mezi Spálovem a Příšovicemi. Na tomto úseku má Jizera charekter mírné turistické řeky. Vodácké vybevení půjčujeme za bezkonkurenční ceny. Navíc doprava lodí je zdarma.

Půjčovna lodí a Malá Skála patří neodmyslitelně dohromady díky jedinečnému spojení řeky a okolní přírody. Tak neseďte doma. Udělejte si vodácký výlet po Jizeře.

Vyzkoušejte

Error, no group ID set! Check your syntax!

Upozornění

Doslovné, ani částečné přebírání obsahu není bez předchozího souhlasu redakce povoleno.

Copyright 2005 - 2010 | ISSN 1801-5921
Všechna práva vyhrazena | All Rights Reserved