The Chancers a jejich „věk drzosti“

Proslulá mezinárodní pražská 2tone sebranka The Chancers se už v březnu připomene s novou deskou. Album nazvané The Age of Rudeness vyjde po čtyřech letech, které kapela strávila na tuzemských i světových klubových pódiích a festivalech. Křtít se bude 10. března v pražském Paláci Akropolis.

K nahrávání jsme tentokrát přistoupili úplně jinak,“ vysvětlují The Chancers. Písničky na desku totiž kapela nahrávala průběžně poslední dva roky, v různých studiích a s různými lidmi. „Chtěli jsme získat víc pohledů na muziku, kterou děláme. Proto jsme několik písniček natočili třeba během našeho loňského turné po Skotsku anebo jsme naopak pro produkci oslovili Ecsona Waldese, který je spojený spíš s elektronickou scénou,“ popisuje chystanou nahrávku saxofonista Honza Vedral.

Na pestrosti zvuku desky The Age of Rudeness, kterou kapela v těchto dnech finišuje, se podílela řada hostů. Produkce jedné z písniček se třeba ujal známý britský reggae hudeník Ed Rome, který i v tuzemsku několikrát hrál se svou kapelou The Big.

Věk drzosti, jak by se dal přeložit název desky, už předznamenal videoklip k písničce Rudeboy Back in Jail, který natočil Risto Sokolovski. Skladba se objevila i na vinylové kompilaci Kings of Prague, jejíž náklad je už rozebrán. The Chancers také nedávno zabodovali na mezinárodní kompilaci k třicetiletému výročí existence legendární britské kapely Madness.

Hostem křtu v Paláci Akropolis bude žhavé jméno tuzemské podzemní rockenrolové scény, kapela Unholy Preachers, nový projekt hudebníků z Phantoms on Fire. Po koncertě budou The Chancers na Malé scéně pokračovat v oslavách novinky společně se soundsystémem Rude Audio, ve kterém hrají přímo členové kapely. Vstup na křest stojí v předprodeji 120 a na místě 160 korun.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky

Na Aerodrome festivalu vystoupí Oscar and the Wolf!

Nahradí X Ambassadors, kteří odložili celé evropské turné. Na pátém ročníku Aerodrome Festivalu,

nabízí i domácí jména

nabízí i domácí jména

Program Aerodrome Festivalu se rozrůstá o tuzemské umělce – Marpa, Lenny, Support Lesbiens,

Aerodrome festival potvrzuje posledni zahranicni kapelu letosniho programu – Halestorm!!

Posledním jménem, které bude na letošním ročníku Aerodrome festivalu reprezentovat zahraniční rockovou scénu,

Aerodrome Festivalu bude kralovat Lana Del Rey

Aerodrome Festival korunuje letošní program jednou z největších hvězd současnosti – americkou zpěvačkou

Treti rocnik festivalu Rock Heart opet laka na atraktivni jmena – Sodom, Hammerfall, Epicu, Guse G nebo znovuobnovene Rage – Refuge

Rock Heart, který se za pouhé dva roky své existence stal jedním z

více...

Půjčovna lodí Jizera

Rádi bychom Vám představili novou půjčovnu lodí Jizera. Půjčujeme kanoe a rafty na řece Jizeře. Nejčastěji působíme na středním toku Jizery – mezi Spálovem a Příšovicemi. Na tomto úseku má Jizera charekter mírné turistické řeky. Vodácké vybevení půjčujeme za bezkonkurenční ceny. Navíc doprava lodí je zdarma.

Půjčovna lodí a Malá Skála patří neodmyslitelně dohromady díky jedinečnému spojení řeky a okolní přírody. Tak neseďte doma. Udělejte si vodácký výlet po Jizeře.

Vyzkoušejte

Error, no group ID set! Check your syntax!

Upozornění

Doslovné, ani částečné přebírání obsahu není bez předchozího souhlasu redakce povoleno.

Copyright 2005 - 2010 | ISSN 1801-5921
Všechna práva vyhrazena | All Rights Reserved