The Beatles + Metallica = BEATALLICA

The Beatles + Metallica = BEATALLICA

Autor: flooty | publikováno: Středa, 07.05. 2008 – 14:47:11 | zařazeno v kategorii: Tisková zpráva
Nejorigionálnější americká parody rockmetalová banda zahraje 2x v ČR! Pokud si myslíte, že The Beatles a Metallica jsou hudebně dva naprosto rozdílné světy, tak američané, kteří si říkají BEATALLICA vás přesvědčí o opaku! Schválně, co se stane, když zkombinujete nehynoucí hity „Brouků“ z 60. let s hymnami Metallicy z let 80´tých? Dostanete nejoriginálnější kapelu 21. století – BEATALLICU! Tato kombinace se může zdát jako hudební poprava, ale v jejich rukou se mění v čistou hudební genialitu! Přestože i Beatles měli ve své tvorbě jisté „heavy“ momenty (Helter Skelter nebo Revolution) nejsou samozřejmě řazeni mezi metalové kapely. Na druhé straně mince je Metallica, která nemůže být ani náhodou řazena mezi popové kapely. Ale pak tady máme kapelu BEATALLICA a všechny rozdíly mezi Beatles a Metallicou jsou rázem smazány!

Nevěříte? Přijďte se přesvědčit 13. 5. do Rock Café v PRAZE nebo pak 14. 5. do Masters Of Rock Café ve ZLÍNĚ! Bude to stát zato!

Na zvláštnosti celého večera přidá i speciální host koncertu – výborní ostravští metaloví violoncellisté HYPERION, kteří vám kromě své vlastní tvorby zahrají také např. megahit „Nothing Else Matters“ na violoncello ala Apocalyptica!

BEATALLICA vznikla v roce 2001 jako zábavová kapela. Svými veselými show si získali řadu věrných fanoušků. Tato jejich bizzarní, fantastická kombinace nadchla mnoho fanoušků, a tak se Beatallica dostala, v podstatě nečekaně, i na velká světová pódia, kde si zahrála např. i s takovými hvězdami jako jsou Motörhead či Dream Theater! Na základě svého skutečně celosvětového úspěchu vydali v loňském roce svou první dlouhohrající desku s názvem „Sgt. Hetfield´s Motor Breath Pub Band“ se 13 jedinečnými beatlemetallicovskými songy. jako jsou např. klasické Beatlesácky strukturované songy s Metallica podtextem „San
dman“ nebo „For Horseman“, další evidentně více písně z dílny Metallicy „Revol-ooh-tion“, „Leper Madonna“ nebo „A Garage Dayz Nite“, velmi lehce identifikovatelné s vtipnými texty. Nechybí ani klasika jako např. „Hey Dude“, apod.

Jejich koncertní show jsou pověstná svou dokonalostí a zábavností! Přijďte se pobavit všichni, kdo máte rádi Beatles, Metallicu, obě kapely nebo i žádnou, protože tento koncert bude 100% vtipným a inteligentním, zaručeně nevšedním hudebním zážitkem!

Vstupenky jsou k dostání v pořádající agentuře Pragokoncert na tel: 577 432 420 a 777 701 591, na e-mailu: dupalova@pragokoncert.com, přes stránky www.mastersofrock.cz na dobírku, ve všech předprodejních sítích Ticket-Art, Ticketportal (i na Slovensku) a Ticketstream, na Zlín pak ještě na baru přímo v Masters Of Rock Café na Čepkově a ve všech obvyklých předprodejích!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky

Na Aerodrome festivalu vystoupí Oscar and the Wolf!

Nahradí X Ambassadors, kteří odložili celé evropské turné. Na pátém ročníku Aerodrome Festivalu,

nabízí i domácí jména

nabízí i domácí jména

Program Aerodrome Festivalu se rozrůstá o tuzemské umělce – Marpa, Lenny, Support Lesbiens,

Aerodrome festival potvrzuje posledni zahranicni kapelu letosniho programu – Halestorm!!

Posledním jménem, které bude na letošním ročníku Aerodrome festivalu reprezentovat zahraniční rockovou scénu,

Aerodrome Festivalu bude kralovat Lana Del Rey

Aerodrome Festival korunuje letošní program jednou z největších hvězd současnosti – americkou zpěvačkou

Treti rocnik festivalu Rock Heart opet laka na atraktivni jmena – Sodom, Hammerfall, Epicu, Guse G nebo znovuobnovene Rage – Refuge

Rock Heart, který se za pouhé dva roky své existence stal jedním z

více...

Půjčovna lodí Jizera

Rádi bychom Vám představili novou půjčovnu lodí Jizera. Půjčujeme kanoe a rafty na řece Jizeře. Nejčastěji působíme na středním toku Jizery – mezi Spálovem a Příšovicemi. Na tomto úseku má Jizera charekter mírné turistické řeky. Vodácké vybevení půjčujeme za bezkonkurenční ceny. Navíc doprava lodí je zdarma.

Půjčovna lodí a Malá Skála patří neodmyslitelně dohromady díky jedinečnému spojení řeky a okolní přírody. Tak neseďte doma. Udělejte si vodácký výlet po Jizeře.

Související články

Beatallica v Rock Café, Hyperion support

Beatallica v Rock Café, Hyperion support

Nejen těm, kteří si chtěli ukrátit čekání na červnový koncert Metallicy v matičce Praze, nabídlo


Vyzkoušejte

Error, no group ID set! Check your syntax!

Upozornění

Doslovné, ani částečné přebírání obsahu není bez předchozího souhlasu redakce povoleno.

Copyright 2005 - 2010 | ISSN 1801-5921
Všechna práva vyhrazena | All Rights Reserved