Tereza Černochová díky Katalyzátoru oslovila své příznivce: Pomozte s vydáním nového alba věnovaného otci.

 

Zpěvačka Tereza Černochová podebutové desce Small Monstrosities přichází s autorským albem Škrábnutí, melancholickou výpovědí, která bravurně vykresluje její osobnost. Vydání novinky prozatím brzdí nedostatek peněz, chybějící částku se Tereza Černochová pokouší získat prostřednictvím Katalyzátoru (www.katalyzator.cz), nové české platformy pro crowdfunding.

TC2

Nová deska je v plné síle, stejně jako já… připravená ji vypustit do světa. Chybí už jen malý krůček… Získat dostatek finančních prostředků, aby se Škrábnutí vyškráblo na CD a digitálně,“ vysvětlila Tereza Černochová. Na cílovou částku 35 000 Kč může na Katalyzátoru až do 26. listopadu přispět kdokoliv, podle svých možností. Odměnou získá některý z atraktivních bonusů, odstupňovaných podle výše příspěvku. Například nové CD Škrábnutís podpisy všech členů kapely a osobním věnováním, CD Škrábnutí + vstup na křest v Praze nebo Brně, odpoledne s Terezou či soukromý koncert kdekoliv v ČR.

TC1

Deska je věnovaná Karlovi Černochovi, píseň Škrábnutí, kterou před lety nazpíval, dala celému albu název. Autory hudby jsou Roman Holý, Jiří Hutárek, kapela Dr. Max, Tomáš Koudelka Vunderle a Tereza Černochová. Ta je podepsaná i pod texty, společně s Lenkou Dusilovou, Danem Bártou, Zdeňkem Borovcem (titulní píseň Škrábnutí), Vratislavem Šlapákem, Milanem Princem, Martinou Procházkovou, Alžbětou Plívovou, Alenou Rytířovou. „I přes hudební otisk Romana Holého je silně patrný můj emotivní vklad. Práce na desce trvala čtyři roky, část v Brně u kolegy, talentovaného klávesisty Jiřího Hutárka z bývalé kapely, a část v Sušici na Šumavě právě u Romana. Z alba se tím pádem vykrystalizoval promyšlený a osobitý počin,“ dodala Tereza Černochová a svým příznivcům s díky za případnou podporu na Katalyzátoru vzkázala: „Jdu cestou intuice k mému ryze osobitému stylu a svým Škrábnutím se zaryji hluboko pod kůži.

Více na: http://www.katalyzator.cz/projekt/2-nove-cd-terezy-cernochove-skrabnuti

Kontakty

www.katalyzator.cz

www.supraphon.cz

Mediální servis: 2media.cz, s.r.o., Pařížská 13, Praha 1

www.2media.cz, www.facebook.com/2media.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky

Na Aerodrome festivalu vystoupí Oscar and the Wolf!

Nahradí X Ambassadors, kteří odložili celé evropské turné. Na pátém ročníku Aerodrome Festivalu,

nabízí i domácí jména

nabízí i domácí jména

Program Aerodrome Festivalu se rozrůstá o tuzemské umělce – Marpa, Lenny, Support Lesbiens,

Aerodrome festival potvrzuje posledni zahranicni kapelu letosniho programu – Halestorm!!

Posledním jménem, které bude na letošním ročníku Aerodrome festivalu reprezentovat zahraniční rockovou scénu,

Aerodrome Festivalu bude kralovat Lana Del Rey

Aerodrome Festival korunuje letošní program jednou z největších hvězd současnosti – americkou zpěvačkou

Treti rocnik festivalu Rock Heart opet laka na atraktivni jmena – Sodom, Hammerfall, Epicu, Guse G nebo znovuobnovene Rage – Refuge

Rock Heart, který se za pouhé dva roky své existence stal jedním z

více...

Půjčovna lodí Jizera

Rádi bychom Vám představili novou půjčovnu lodí Jizera. Půjčujeme kanoe a rafty na řece Jizeře. Nejčastěji působíme na středním toku Jizery – mezi Spálovem a Příšovicemi. Na tomto úseku má Jizera charekter mírné turistické řeky. Vodácké vybevení půjčujeme za bezkonkurenční ceny. Navíc doprava lodí je zdarma.

Půjčovna lodí a Malá Skála patří neodmyslitelně dohromady díky jedinečnému spojení řeky a okolní přírody. Tak neseďte doma. Udělejte si vodácký výlet po Jizeře.

Vyzkoušejte

Error, no group ID set! Check your syntax!

Upozornění

Doslovné, ani částečné přebírání obsahu není bez předchozího souhlasu redakce povoleno.

Copyright 2005 - 2010 | ISSN 1801-5921
Všechna práva vyhrazena | All Rights Reserved